Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей931Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 140 из 173
Показано с 1,391 по 1,400 из 1723.
    Пророк

Re: Комунальні послуги. Тарифи. Субсидії

Пророк

Сьогодні немає жодних підстав говорити про збільшення в 2017 році тарифів на ЖКГ або газ.

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Я впевнений, зараз не існує економічних передумов підвищувати ціни на газ, електроенергію і послуги ЖКГ. Станом на кінець січня я не бачу жодних мотивів для підняття цін на газ і ЖКГ-послуги протягом 2017 року. Не треба лякати людей! Коли прийде час, уряд не буде ховатися, а відкрито попередить українців про підняття тарифів», – сказав він.

«Але, на мою думку, нинішня ціна на газ вже відповідає європейській і економічно обгрунтована. Підвищувати далі вже нема куди», – підкреслив віце-прем’єр-міністр.

Розенко також зазначив, що в зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 грн розмір призначених субсидій у цьому опалювальному сезоні не буде переглядатися. «Ні. Субсидії в зв’язку з цим не переглядатимуть», – підкреслив він.

Минулого тижня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, підвищила для бізнесу з лютого 2017 року ціни на газ і електрику, а для населення – на воду і послуги з водовідведення.

На цьому тижні НКРЕКП планує розглянути рішення про підвищення в лютому тарифів на тепло для промисловості на 102,46 грн – до 1471,56 грн/Гкал, або на 7,48% більше поточних показників
    За матеріалами УКРІНФОРМ
    Пророк

Как только они говорят что нет смысла поднимать..то надо ждать беды
    المزيد من النفط

А тариф на холодную воду с какого месяца повышается ?
    Пророк

Вроде Полтававодоканала нет в приведенном докумение. Но "бьют" кучно, Миргородская И Кременчукская области присутствуют.

http://www.nerc.gov.ua/data/filearch...25-01-2017.pdf
    Пивовар

"я не верю своим глазам"

«ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» ІНФОРМУЄ: ЩОДО НАРАХУВАНЬ ЗА ПОСЛУГУ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ, котра надавалася мешканцям житлових будинків не обладнаних приладами обліку теплової енергії, ПРОТЯГОМ СІЧНЯ ЦЬОГО РОКУ
    ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!
    За підсумками січня поточного року, абонентською службою підприємства проведені нарахування за послугу з централізованого опалення мешканцям багатоквартирних житлових будинків, не обладнаних приладами обліку теплової енергії. Нарахування проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1037 від 30.10.2015 р., і залежать від фактичної температури зовнішнього повітря у розрахунковому місяці.
    Сформовані абонентською службою підприємства рахунки на оплату послуг, котрі невдовзі надійдуть до споживачів, враховують дані Полтавського обласного центру з гідрометеорології, відповідно до яких середня температура зовнішнього повітря у січні 2017 року становить «-5,95ºС» проти «-6,8ºС», врахованих у тарифі.
    Отже, при нарахуванні за послуги опалення у січні поточного року, вартість опалення одного квадратного метру опалювальної площі квартири складає 29,22 грн, що на 1,04 грн, або 3,4%, менше від затверджених у тарифі 30,26 грн.

Что-то мне подсказывает, что по счетчику будет дороже % так на 10... Смотрю их же статистику - за декабрь средняя Т была -3,65°, январь -5,95°
    ЗЫ: по своему дому давно веду статистику, завел теперь "листик" со статистикой-анализом и для тещиной квартиры.
    Пророк

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    "я не верю своим глазам"

Что-то мне подсказывает, что по счетчику будет дороже % так на 10... Смотрю их же статистику - за декабрь средняя Т была -3,65°, январь -5,95°
    есть квартира в новом доме у меня.у меня по счетчику ладно..но у многих насчитали за месяц у одного 10..у другого 6 гигоклорий и так у нескольо..новый дом ..левада
    Пророк

Re: Євроінтеграція: за і проти

Сегодня опять сюрприз! Масштабы пока не понял... до конца.
    Захожу в "Личный кабинет" Облэнерго и вижу....

По ходу у меня 400 грн в наглую сп@издили? У меня СЕЙЧАС на счётчике на 300 кват меньше, чем они нарисовали! А нахрена ж тогда я в платёжках показания счетчика рисую? И мартышка раз в два месяца прибегает показания сверять! Зачем? Я понимаю, что надо переть на другой конец города.... отстоять ОЧЕРЕДЬ и они мне всё объяснят и наверно исправят!

Короче... Ты не знаешь, где серьёзную волыну на прокат можно взять? :))))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Barыga, я минулого місяця сварився з обленерго. Телефоную на гарячу лінію. Такого питання вони від мене не чекали: "Яка сьогодні дата?". Пані трохи зніяковіла, потім відповідає, що 29 грудня 2016. Задаю наступне: "Тоді з якого дива в особистому кабінеті показники станом на 01 січня 2017? Чи обленерго має машину часу?" Вона мені щось невнятне пролепетала, але показники "із майбутнього" зникли при оновленні сторінки. До цього постійно якісь незрозумілі нарахування в розділі "сальдо" були. В одному місяці нульове споживання, в другому за два попередні. Теж сварився, аргументом було те, що "до вас не міг потрапити контролер", а те, що я в особистому кабінеті щомісяця ввожу показники, а також вони передаються у кожній банківській квитанції, то насрато. Теж вийшли в норму.
    Про паперові квитанції я взагалі мовчу. Вони мені приходять завжди з нулем до сплати, бо в них постійно надруковані показники минулого місяця.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    "Яка сьогодні дата?". Пані трохи зніяковіла, потім відповідає, що 29 грудня 2016. Задаю наступне: "Тоді з якого дива в особистому кабінеті показники станом на 01 січня 2017? Чи обленерго має машину часу?" Вона мені щось невнятне пролепетала, але показники "із майбутнього" зникли при оновленні сторінки.
    Таке вже другій місяць поспіль. В кінці 2016 року я це "списав" на те, що їм потрібно закрити місяць, рік, тому вони занесли приблизні цифри.
    В цьому місяці все повторилося. У зв’язку з тим, що показники були виставлені менші, ніж насправді, я просто другого лютого заніс справжні.
+ Ответить в теме
Страница 140 из 173