Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей937Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 104 из 174
Показано с 1,031 по 1,040 из 1736.
    Пророк

re: Комунальні послуги. Тарифи. Субсидії

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Там можно искать по адресу дома/квартиры, по названию предприятия, его окпо или по номеру расчетного счета, уточнять поиск "личным номером"... При оплате можно указывать показания счетчиков.
    все..спасибо

bvn
    йог на танке

Уважно перевіряйте рахунки підприємства, якому платите, бо бува трапляються контори зі схожими назвами в інших містах... потім складнувато гроші назад повернути.
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    все..спасибо
    У вас кассовые чеки на коммуналку остались? Там указан код ЄДРПОУ. Это уникальный код предприятия. В Приват 24 ищите по нему. Или если по названию предприятия, то он всё равно должен совпадать. ЄДРПОУ и МФО и расчетный счет предприятия должны совпадать с кассовым чеком.
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    то есть эти личные кабинеты у всех контор мне не нужны??
    Кабинеты нужны для контроля реальных сумм к оплате+внесение данных счетчиков+формирование квитанций к оплате и тп. В приват24 суммы к оплате (обновления) приходят с ИЦ где-то раз, может 2, в месяц. Т.е. данные могут быть различаться с кабинетными, там результаты ваших платежей отображаются быстрее, так скажать более приближены к реальному состоянию.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Кабинеты нужны для контроля реальных сумм к оплате+внесение данных счетчиков+формирование квитанций к оплате и тп. В приват24 суммы к оплате (обновления) приходят с ИЦ где-то раз, может 2, в месяц. Т.е. данные могут быть различаться с кабинетными, там результаты ваших платежей отображаются быстрее, так скажать более приближены к реальному состоянию.
    Все верно.
    Все коммунальные предприятия требуют, чтобы показания счетчиков подавали им до определенной даты. Это требование отображено в договорах, который каждый пользователь подписал.
    Если показания не передавать (через кабинет на сайте предприятия, по телефону, или лично в абонотдел), то счета могут выставляться очень странно. Например, в один месяц предприятие решит, что вы не пользовались электроэнергией, а в другой месяц использовали 300 квтч и тогда 100 квтч посчитают по одному тарифу, а 200 по более высокому. Такие трюки были уже в Киеве. А граждане потом возмущаются "как так, я каждый месяц плачу, ну не передавал я показания, они что, сами не видят".
    Нужно читать документы, которые подписываете....
    Пророк

Походу 9 млн семей это многовастенько для субсидий, будуть отсеивать "кулаков".
    Так шо, ТВящик на свалку, свинку под нож.

Інспектори комісії по субсидіях перевіряють кількість ліжок і чеки від техніки та кількість свиней

Міністерство соціальної політики обіцяє кожному жителю України легке і просте оформлення субсидій. Однак у квартири кожного бажаючого отримати субсидію приходять комісії соцзабезів, які перевірять, чи потребує людина, щоб держава дозволила йому взяти субсидію. Видання "КП в Україні" поспілкувалося з тими, до кого вже приходили соціальні інспектори, а також проконсультувалися у юриста, які права є у цих інспекторів.

За попередніми підрахунками уряду, в цьому році компенсації від держави на оплату послуг ЖКГ отримають близько 9 млн сімей. Однак в уряді наголосили, що субсидіями не повинні користуватися багаті люди. Правда, уявлення про багатство у кожної людини різні - комусь інспекторам видаються розкішними стара меблі і килими в квартирі.

"Після того як я подала заяву, подзвонили з соцзабезу і сказали, що прийдуть перевіряти моє матеріальне становище. Щоправда, комісія складалася з однієї жінки, та ще й явно пенсійного віку. Ми посиділи, поговорили про те про се, а потім вона заявила мені, що я багато живу, тому що у мене меблі та килими на стінах. Я аж розсміялася. Якщо лакована німецька стінка кінця 60-х років - це розкіш, то яка ж меблі в інших претендентів на субсидії? А найбільше запитань у інспектора викликав телевізор, який мені онука на ювілей подарувала. Вона довго у мене випитувала, яка його ціна, коли я його купувала. А я відповіла, що не знаю, в мене всі гроші на ліки йдуть, і почала їй показувати чеки з аптеки. Напевно, це переконало її, і субсидію мені все-таки дали.", - розповідає "КП в Україні" пенсіонерка з Миколаєва Лілія Дмитрівна

Юристи кажуть, що перед перевіркою чеки від побутової техніки краще все-таки підготувати.

"Інспектора цікавлять лише дві речі: стоїть ваша побутова техніка більше 50 тисяч гривень, а також коли вона була куплена. Привід для відмови у субсидії один - разова покупка на 50 тисяч гривень за останні 12 місяців з моменту звернення за субсидією. Якщо ви купили телевізор, холодильник або меблі навіть дорожче, але більше року тому, то це не повинно стати приводом для відмови. В ситуаціях, коли в квартирі проживає один або два людини, але при цьому там прописано кілька зайвих людей. У такому разі мешканець квартири при оформленні субсидії в декларації про доходи повинен вказати родичів, які зареєстровані, але не живуть з одержувачем субсидії. Разом з декларацією необхідно подати заяву з проханням розглянути на комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, що проживають в квартирі. А також надати документ, що підтверджує факт непроживання особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місці, довідка про навчання в іншому місці, перебування на лікуванні тощо)", - говорить юрист Михайло Юмашев.

"У мене донька живе в США. Але прописана зі мною. Коли прийшла жінка з соцзабезу перевіряти, хто зі мною живе, то першим ділом обійшла сусідів. Я про це дізналася пізніше. Задавала питання, коли вони востаннє бачили мою дочку. А потім вже прийшла до мене. Я показала їй, що в моїй квартирі всього одна ліжко, і на цьому все закінчилося" , - каже киянка Наталія.

При цьому іноді просять показати ще якісь додаткові документи, щоб підтвердити відсутність у квартирі родичів. Однак обійти квартири всіх претендентів на субсидію практично неможливо, адже тільки в цьому році їх кількість збільшиться на 4 мільйони. І деякі працівники соцзабезу воліють не інспектувати квартири, а просто просити людей говорити, що вони у них були і все, що можна - проінспектували.

"Звернувся за субсидією, і мені її призначили без візиту інспектора, Правда, зателефонувала жінка і представилася працівником соцзабезу. Я вже думав, що хоче призначити мені дату візиту, а вона сказала, щоб у разі повторної перевірки я сказав, що вона у мене була. Навіть описала свою зовнішність на всякий випадок. Каже, що не встигає всіх обійти за планом. Бачить, що я в комунальному підприємстві працюю, тому лівих доходів не маю, і вона мені вірить на слово", - каже киянин Сергій.

Однак у людей виникає питання - які права має інспекція соціальної служби? Чи може інспектор заглянути в шафу, щоб перевірити, чи яка там висить одяг, або заглянути в холодильник? Юристи кажуть, що це не обшук, і ви самі повинні вирішувати, що показувати візитерам, а що - ні.

"Обстеження майново-житлових умов проводиться за згодою заявника, - каже юрист Андрій Вигиринский. - І це принципово важливо, адже якщо людина соромиться показати безлад в шафі, то це його право, і інспектор не може полізти туди сам. Адже це не примусовий обшук. Але теоретично у вас можуть попросити дозволу заглянути в шафу або холодильник. Правда, не зовсім зрозуміло, навіщо це робити, адже в затвердженою Міністерством соцполітики формі акта обстеження немає місця для зазначення кількості телевізорів або наявності в гардеробі шуб. При цьому там є графа, де оцінюється кількість свиней та інших тварин у домогосподарстві"-, каже юрист Андрій Вигиринський.

Як повідомляли Українські новини, Кабінет Міністрів днями змінив норми для отримання субсидій. Як повідомляли Українські Новини, Кабінет Міністрів ввів нарахування субсидії непрацюючим пенсіонерам з урахуванням їх доходів за попередній місяць.
    Пророк

Походу 9 млн семей это многовастенько для субсидий, будуть отсеивать "кулаков".
    Так шо, ТВящик на свалку, свинку под нож.
    Інспектори комісії по субсидіях перевіряють кількість ліжок і чеки від техніки та кількість свиней
    Это ложь, которую раскручивает ахметовский канал, жоппоблок, Юлька...
    И RAMM им подгавикает "Так шо, ТВящик на свалку, свинку под нож".

Нужно же нагнетать, пугать людей, рассказывать, какая плохая власть.

Есть только один фактор для отказа в субсидии, - покупка свыше 50 тысяч гривен.
    Ковры и свиньи здесь ни при чем.
    Если сельская тетка с совбеза рассказала, что кто-то хорошо живет, то это ее личные впечатления, которыми она поделилась с такой же женщиной. На субсидию это никак не влияет.
    Чтобы бабушку лишили субсидии, ей нужно купить современный навороченный телевизор на 65 дюймов.

Что касается дочерей, уехавших за рубеж и не живущих по месту прописки, то все очень просто. У меня у родственников подобная ситуация. Они писали заявления, в которых указывали, что дочь прописана, но проживает в другой стране. Эти заявления заверяли трое соседей. И на основании таких заявлений комиссия принимала решение о назначении субсидий с расчетом того, что доход этих граждан не учитывают. Поэтому, контроль таких заявлений логичный и уместный.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ковры и свиньи здесь ни при чем.
    Они ни при чем, а вот графа причем :"При цьому там є графа, де оцінюється кількість свиней та інших тварин у домогосподарстві".
    Если бы было не причем, то и "Обстеження майново-житлових умов" и не требовалось, ведь все документы уже сданы на субсидию, ан нет надо проверить кол-во свиней, а зачем, проcто так?
    Пророк

Они ни при чем, а вот графа причем :"При цьому там є графа, де оцінюється кількість свиней та інших тварин у домогосподарстві"
    Если человек занимается фермерством, то этот доход должен быть учтен.
    Бабку, у которой свинья и куры, это никак не коснется.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Это ложь, которую раскручивает ахметовский канал, жоппоблок, Юлька...
    И RAMM им подгавикает "
    Это гафкал http://ukranews.com/ua. Это тоже совместный проект Ахметова, оппо, Юлички и Ramma? )
+ Ответить в теме
Страница 104 из 174