3-го січня в палаці спорту «Спартак» відбувся вже другий традиційний турнір з міні-футболу серед фанатів полтавської «Ворскли», приурочений до 55-го дня народження улюбленого клубу. Захід був організований і проведений за ініціативи фанатського угрупування White-Green Life і мав на меті спілкування і об’єднання всіх уболівальників «Ворскли» в реальній спортивній обстановці. Ну й, звичайно, стимулювати та покращити підтримку рідного клубу, як у весняній частині чемпіонату, так і під час подальших виступів команди. Тому цілком природно, що участь в турнірі професійних футболістів була заборонена.

Слід відзначити, що до турніру дуже добре підготувалися не тільки команди учасниці, а і їх групи підтримки. Вболівальники прикрасили зал різноманітними банерами. По центру красувалося полотно, яке вітало «Ворсклу» з днем народження. Та й протягом всього турніру на трибунах панувала прекрасна атмосфера: вдалі дії гравців віталися оплесками незалежно від вподобань, а після забитих м’ячів в залі створювався іноді такий шумовий ефект, якому міг би позаздрити навіть стадіон «Ворскла».

Що ж до ігрової складової, то цього року турнір зібрав вісім команд, які були розбиті на дві групи. До першої групи увійшли минулорічні переможці ОФФ, White guys, UBS та COGE. До другої – збірна спортивних журналістів, fcvorskla.com.ua, Globus child та «господарі» White-Green Lfie. В порівнянні з минулим роком склад учасників трохи оновився.

У кожному матчі групового турніру точилася запекла боротьба, в деяких ситуаціях команди, не зважаючи на товариський статус турніру, не щадили ні себе, ні суперника (хотілося б, щоб наступного року в цьому плані було трохи інакше). В результаті путівки до півфіналу від першої групи вибороли ОФФ та UBS, а від другої - fcvorskla.com.ua та White-Green Lfie. У першому півфіналі ОФФ переграли White-Green Lfie, а fcvorskla.com.ua – UBS. Фінальний матч, на жаль, в силу об’єктивних і суб’єктивних причин не виправдав сподівань численних уболівальників. ОФФ доволі легко перемогли fcvorskla.com.ua і вдруге поспіль цілком заслужено стали переможцями турніру, з чим їх і вітаємо. Переможці отримали почесний кубок і відразу потонули в святкових бризках шампанського.

Овації переможцям, групові фото учасників на згадку… Свято, яке тривало близько шести годин закінчилося. Хоча жодному з його учасників, напевне, хотілося продовження. А продовження доведеться зачекати, як мінімум до наступного року. Кожен з тих, хто читає ці рядки, і не зміг прийняти участь в турнірі вже цього року, також може в тій чи іншій мірі долучитися вже в році наступному. Для цього достатньо всім серцем вболівати за «Ворсклу», і хоча б мінімально долучитися до фанатського руху: по можливості допомагати в візуальній і голосовій підтримці команди як вдома, так і на виїзді. Велика фанатська родина готова прийняти до себе нових членів і вже, можливо, в наступному році з’являться нові команди, які поборються за головний приз із старожилами.