Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей40Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 68.
    модератор

Re: Полювання

Ответ Сообщение от steam Посмотреть сообщение
    погляньте в очі тих поганих людей що вам легше вбити аніж тварин.
    Убивать обороняясь или защищяя кого-то это одно, а когда людям нравится убивать и они делают это для потехи ( Ну вот как Таил пострелясь хочет, развлечся) - это другое, и это

Пристрелив бешенную собаку я тоже особо горевать не стану наверное...

Ну да это всё теория конечно, размышления... просто люди меня чаще злять и злюсь я на них чаще, по-этому и думаю , что смог бы убить человека. А убивать невинное разумное животное которое мне ничего не сделало не стал бы точно.

... знаешь,как оно... одни дети собачек бездомных домой приводят да кормушки строят, а другие - из рогатки по голубям стреляют, да кошкам к хвосту консервные банки привязуют... наверняка охотники выростают из второго типа...

косой стрелок

отже ті хто в дитинстві знущалися над тваринами стали дорослими і придбавши собі більш вплівові іграшки перетворилися на мисливців? це ж страшне. я в розпачі.
    rys
    Частий гість

Ответ Сообщение от steam Посмотреть сообщение
    рибка холодна і не відчувае болю. давайте мучать рибок
    абсурд

Здесь охотники есть?
    Вы все в жизни используете продукты животноводства, кожа, меха, мясо, и тд. и тп. А говорите животных жалко – это наглое ханжество!
    ри?

Наглоє ханжество - не визнавати факту м’ясоїдства.
    Я їм м’ясо...але я проти полювання, як такого. Все одно, кого забивають - лося, кабана чи зайця. Воно живе і жити йому мабуть подобається.

П.С. Про рибок. Шо, нікому рибок не жалко? Мені жалко... особливо коли вони ще живі, і барахтаються виловлені у мисці або відрі. Дуже хочеться випустити((
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я їм м’ясо...але я проти полювання, як такого. Все одно, кого забивають - лося, кабана чи зайця. Воно живе і жити йому мабуть подобається.
    Лайт, так а як це - проти полювання, але їм м’ясо?
    Я ж от саме про це і казала...шо якось воно не ясно в нас виходить, в мене - в тому числі. Сам наче проти, а сам же і їсиш!
    Мабуть треба таки казати - я не проти!
    part of me

Кожного дня, коли ви купуєте м’ясо на ринку чи в магазині, ви підтримуєте вбивство тварин. Тому яка різниця чи цього кабана спеціально виростили, а потім зарізали, чи пристрелили десь у лісі? Єдине, що деякі види тварин зникають — це проблема.
    Вбивати заради їжі — це нормально, а вбивати заради насолоди — це збочення.
    Ви уявіть, який ви геноцид «туалєтним утьонком» робите. А використання всіх комунальних благ від світла до стільця з дерева. Скільки тварин гине від забруднення, вирубки лісів (від самого процесу також) і т.п.
    Любите тварин — їжте нашу ковбасу та крабові палички, при їх виробництві кількість загиблих тварин — мінімальна.
    ри?

kobieta, ось буквально дві хвилини тому Фрагов написав те, що хотіла написати я тобі. У нашій ковбасі так мало м’яса, шо аж смішно, а інколи його там і не дошукаєшся. Тому я за це спокійна. У всіх продуктах, що я купую, більше сої і різних добавок - м’ясо там і не згадується, тому якби не бабусина "ферма", яка часто волає "Мееее", то я мабуть була б повноцінною вегетаріанкою.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    kobieta, ось буквально дві хвилини тому Фрагов написав те, що хотіла написати я тобі. У нашій ковбасі так мало м’яса, шо аж смішно, а інколи його там і не дошукаєшся. Тому я за це спокійна. У всіх продуктах, що я купую, більше сої і різних добавок - м’ясо там і не згадується, тому якби не бабусина "ферма", яка часто волає "Мееее", то я мабуть була б повноцінною вегетаріанкою.
    Але поки що це не так, тому... їмо ми все таки вбитих, і лише прикриваємо очі, коли бачимо, шо їх вбивають.
    модератор

fragov, всё так, но кушать трупики (бугага) и убивать живых - это таки разные вещи...
    part of me

Яка різниця хто тримає ножа замовник вбивства чи сам вбивця, результат один — клієнт вмирає.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7

Теги для этой темы