Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей40Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7
Показано с 11 по 20 из 68.
    косой стрелок

Re: Полювання

ну пастки це не полювання. а влучити так щоб вбити з одного пострілу не так вже й легко. щоб доволі влучно стріляти треба тренуватися та мати досвід. хоча бувають різні випадки і підранка намагаються швидше вбити щоб не мучався. сенс полювання як на мене в тому щоб вистежувати здобич. навряд ви знайдете серед мисливців охочих до крові людей. повторююсь що тіх хто ставить пастки я за мисливців не вважаю.

Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    А ради чего? Им что кушать нечего? Им нравится убивать! Убивают ради убийства!

Да, некоторые народы и племена убивают чтобы покушать, а у нас убивают ради развлекухи.
    та ну да, рыбаки так те вобще жЫводеры получаются если вашей логике следовать
    модератор

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    та ну да, рыбаки так те вобще жЫводеры получаются если вашей логике следовать
    Ага, а те кто кто тараканов травит вобще изверги?

Не усугубляй. Животные всё-же более разумные и развитые существо чем рыбы.
    2.0

Tail, не забувайте, риба штука холоднокровна. а стосовно цього єсмь "смягчаючіє обстоятєльства" даже в християн під час посту. так шо нінада.

steam, те що ви особисто не вважаєте їх мисливцями, на жаль, не означає, що вони не полюють. я розумію, шо ви певно маєте на увазі типу "кодекс честі", але життя показує, що такий часто відсутній.
    Пророк

Вот именно зачем усугублять. об охоте хорошо сказано в воспоминаниях у Эрнеста Сэтона Томпсона (кстати он сам заядлый охотник был

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    steam, те що ви особисто не вважаєте їх мисливцями, на жаль, не означає, що вони не полюють. я розумію, шо ви певно маєте на увазі типу "кодекс честі", але життя показує, що такий часто відсутній.
    ну давайте тогда секс запретим, ибо и в нем много извратов попадается
    косой стрелок

рибка холодна і не відчувае болю. давайте мучать рибок
    2.0

ну от, хлопці, ви зїхали в крайнощі... мучить! рибок! як не стидно!
    Пророк

Для мене полювання - це і досі не вирішене питання.
    Як на мене, воно дуже тісно пов’язане з питанням вегетаріанства.
    Наче ... перший порив сказати, шо я проти вбивання тварин, полювання і т.д., але тоді як же все оте м’ясо, яке я їм...
    Навіть якщо воно спеціально вирощене на фермах, не впольоване, не порушували цим популяцію даного виду і т.ін., все одно... це було вбивство тварини. Я от навіть колись думала про вегетаріанство. Але зіштовхнулася з такою проблемою, як риба!!!!!!!!!!
    Для мене немає на світі нічого смачнішого, аніж карась! Всі мої близькі знайомі про це знають. І знають, шо це навіть не їжа для мене, а шось більше. Коли я їм карасів, то не додаю до цього процесу навіть хліб! Щоб не зіпсувати смак риби!
    Карасів я обожнюю і відмовитися від них не могла б. Хоча, вбивати їх шкода. Волію цього не бачити, і тому прошу в магазині вбити і почистити(я люблю купувати живу рибу).
    Отак і живу:
    вбивати тварин дуже шкода - будь яких!!!!!!!! Хоч в лісі, хоч на в селі в бабусі! Я, наприклад, слабо уявляю...як це я б зарізала курку чи когось такого. Хоча, розумію, шо якби була гостра потреба, то мабуть би змогла.
    але не їсти їх(як мінімум - рибу) - не можу. Тобто, саме свинину, курятину і все інше, шо ми звикли називати м’ясом, я могла б не їсти, але від риби відмовитися не вийде. А "к полумерам не привык", тому... або вже будь вегетаріанцем і не їж ніяких тварин(навіть інфузорій туфельок), або ж звися гордою назвою м’ясоїда та потакальника мисливців.
    Я в етичному сенсі навіть не розмежовую поняття м’ясника і мисливця. І той, і той вбиває тварину.
    модератор

А мне птицу и рыбу как-то не особо жалко, жалко именно зверей... ну например посмотрите в глаза курице(только осторожно, а то может клюнуть) и в глаза ккролика, есть ведь разница...

Про вегитаринство согласен. Я думаю смог бы отказатся от животного мяса... Но отказатся не просто так... вот если бы был какой флеш-моб ( :) ) или общественная акция какая, я бы с удовольствием к ней присоединился!

В птиц никогда не стрелял, а вот на рыбалку ходил, и хотя эта рыба и тупая но всё-ровно было неприятно крючёк из ей проколотого рта вытаскивать...
    А в дестве помню был шокирован когда зашел на кухню, а мама жарила рыбу на сковородке, а эта рыба ещё дёргалась... О_о
    косой стрелок

погляньте в очі тих поганих людей що вам легше вбити аніж тварин.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7

Теги для этой темы