Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 30.
    part of me
    Green

Вакцинації - НІ

Вже одна людина померла і 90 лежать в лікарні, причина - вакцинація від кору та вітрянки. Індуси забадяжили ліки, які скоріше схожі на зброю масового винищення.
    По-перше, ця вакцина має 1000 і 1 побічну дію, серед яких слід зазначити можливість народження дитини-урода, навіть якщо вакцину було зроблено майже за місяць до початку вагітності. Також серед побічних дій: лімфоденопатія, артралгія й артрит, тромбоцитопенія й анафілактичний шок в сукупності щось з цього може виникнути в 10-25% - російська рулетка відпочиває.
    По-друге, індуси виростили цю вакцину на клітинах абортированих плодів ембріонів і є вірогідність, що клітинний матеріал може бути засіяний іншими вірусами, які викликають генетичні і онкогенетичні захворювання.
    По-третє, існує вірогідність того, що ця вакцина геномодифікована (я знаю як працюють індуси, тому це майже 100% вірогідність), зі всіма відповідними наслідками.
    Останній раз, коли була епідемія кору на Україні від неї загинуло аж! 5 чоловік, від щеплення - вже один.
    Причина вакцинації - "Євро 2012".

Зі всього вищесказаного витікає одне - нехай пан міністр і всі хто до цього пов'язані, засунуть собі цю вакцину у самісіньку дупу.

Мій дід - лікар, і лікар не поганий, він казав: "Тисячу разів подумайте перед тим, як робити вакцинацію, а потім краще і не робіть її". Завжди радив дізнатися навіщо, хто і про ти чого робить ці вакцини.

Наразі, вакцинація призупинена, але ці козли можуть відновити її - бережіть себе і своїх дітей.

Инвалид умственного труда

Re: Вакцинації - НІ

Министра и все оеружением вакцинировать...
    part of me

http://www.zavtra.com.ua/news/health/71997
    2.0

та пісєц з цими прививками! кажть, шо те все щастя - якась гуманітарна допомога, то конеха тіко плітки, но доля правди може бути! Тим більше, будь-яке щеплення - це міні хвороба, а якщо в більшості навесні організм ослаблений, бо вітамінів мало, світла і т.п, то це міні може перерости в макро.
    А вся ця шняга існує здебільшого для відмивання бабла. Стрельнуло їм в сраку "срочно в номєр", і заходилися людей калічити. Місяця зо два тому був фільм про калік, чиє життя спаскудили вакцини. Тим більше, навіть якщо "пронесе" з побічними ефектами, гарантії не захворіти (при чому на тяжку форму) ніхто не дає!
    Так шо згодна з вами! На якомусь обговоренні "консіліум" постановив наштрикати вакцини міністру і підміністр"ям в сраку.
    Пророк

Так які висновки? Бо мене теж ось зловлять і запитають - колоти чи ні. Ніхто не погоджується? Чи потрібно самому купити вакцину в аптеці? Якого виробника? Чи взагалі відмовитись...
    А взагалі це страшно. Дітям, наприклад, завжди робили обов"язкові щеплення. А тепер батьки повинні сто раз подумати, зважити, проконсультуватись і взяти на себе колосальну відповідальність. Бо половина лікарів - за вакцинацію, інша-проти,якщо вони не визначаться, то що говорити про звичайних людей?
    От, наприклад, народився малюк, лікарі кажуть - обов"язкове щеплення, бо інакше ми умиваєм руки ...
    А ти десь чув, що бувало таке від того щеплення,що ой-ой-ой.
    Що робити?
    part of me

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Так які висновки?
    ...
    От, наприклад, народився малюк, лікарі кажуть - обов"язкове щеплення, бо інакше ми умиваєм руки ...
    А ти десь чув, що бувало таке від того щеплення,що ой-ой-ой.
    Що робити?
    Коли я народився, в лікарні теж сказали - робити вакцинацію. Дід сказав: "Ніяких вакцинацій". Медсестри репетували, що мої батьки гублять дитину, а дитині зараз вже 26 років і як в анекдоті: "Нє дождьотесь!".
    Але деякі щеплення, я вважаю, треба робити, такі як від стовбняка. А то штрикнувся іржавим гвіздком - і до побачення.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    а дитині зараз вже 26 років і як в анекдоті: "Нє дождьотесь!".
    А може тобі просто пощастило?
    А от що, стовбняк - це найстрашніша з хвороб, від яких роблять щеплення? Чому саме він? Адже так можна сказати і про дифтерію, вона ж вірусна, хтось чхне, чи як там вона передається - і усьо!
    Як визначитись- що дійсно потрібно робити, а від чого можна і відмовитись?
    Адже ризикуємо!
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А може тобі просто пощастило?
    А от що, стовбняк - це найстрашніша з хвороб, від яких роблять щеплення? Чому саме він? Адже так можна сказати і про дифтерію, вона ж вірусна, хтось чхне, чи як там вона передається - і усьо!
    Як визначитись- що дійсно потрібно робити, а від чого можна і відмовитись?
    Адже ризикуємо!
    Нещодавно подивився цілий фільм присвячений щепленням. Суть його була у тому, що щеплення, особливо новонародженним це безгузде навантаження на імунітет немовляти і робити їх надзвичайно шкідливо, було багацько різної фахової аргументації, котру я не можу відтворити по пам’яти. Запам’яталося, що робити щеплення треба лише від тих хвороб до яких дитина дійсно не має власного імунного захисту. Щоправда, спосіб у який це пропонувалося з’ясовувати мені видався дещо спірним. І ще те, що більшість вакцин не мають належної якости, часто їх термін придатности вже давно вийшов, а також, що доза щеплення для кожної дитини мусить бути своя, а не середня, бо те, що для однієї є нормою, для иншої може спричинитися до хвороби.
    2.0

черешня, наскільки мені відомо, маєш право відмовитися. А краще написати відмову письмово, щоб не приколупувалися. І ще, при щепленні людей НЕ РЕЄСТРУЮТЬ! Це значить: а) особливо двинуті можуть зробити і по 10 щеплень, б) суттєвіше - немає можливості довести що тобі взагалі щось кололи, якщо тьху-тьху, щось трапиться. Тому шли всіх к чортам. Моїм знайомим лікарі так радять. ІФ я раджу. Не така страшна та краснуха й кір, щоб ковбаситися "пронесе- не пронесе".

ПиСИ: інфа

90 чоловік потрапили у лікарні після щеплення

У лікувальних установах Донецької області знаходиться 90 чоловік, з них 83 - діти, які звернулися зі скаргами на погіршення самопочуття після щеплень проти кору і краснухи (вакцина ZA 26-X).
    Як повідомили в прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, за станом на 7.00 19 травня в лікарнях м. Донецька знаходиться 31 людина (з них 28 дітей), в м. Краматорську - 47 дітей, в м. Маріуполі - 3 дітей, в м. Шахтарське - 2 людини (з них 1 дитина), в м. Селідове - 3 людини, в Мар’їнському районі - 3 дітей і в Першотравневому районі - 1 дитина, - передає «УНІАН».
    Причини погіршення стану здоров'я госпіталізованих з'ясовуються. Ситуація знаходиться під контролем Міністерства охорони здоров'я і МНС.

взято тут http://ua.for-ua.com/ukraine/2008/05/19/090801.html
    Новачок

"Причина вакцинації - "Євро 2012""
    ..........если они ботся к нам не привитым ехать то пусть не едут..Уроды!!!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Внешние ссылки (?)

Теги для этой темы