Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 30.
    part of me

Re: Вакцинації - НІ

Ответ Сообщение от Mark_Tornvald Посмотреть сообщение
    "Причина вакцинації - "Євро 2012""
    ..........если они ботся к нам не привитым ехать то пусть не едут..Уроды!!!
    Є варіант краще - нехай їх вакцинують.

2.0

А пам"ятаєте з чого починався фільм "Я, легенда"? Так-так, саме з щеплень проти кору здається. Це в мене такий чорний гумор. Або ж спроба провидіння. ги-ги
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А може тобі просто пощастило?
    А от що, стовбняк - це найстрашніша з хвороб, від яких роблять щеплення? Чому саме він? Адже так можна сказати і про дифтерію, вона ж вірусна, хтось чхне, чи як там вона передається - і усьо!
    Як визначитись- що дійсно потрібно робити, а від чого можна і відмовитись?
    Адже ризикуємо!
    Тримай ланку по темі і ще це і це.
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Є варіант краще - нехай їх вакцинують.
    Прально их и уних. Ибо нечего превращать Украину в полигон испытаний вакцин
    Завсідник

http://www.lenta.ru/news/2008/05/22/dismiss/
    Главного санитарного врача Украины отстранили от должности
    2.0

estrangeiro,а толку? Якщо ВООЗ не пов"язує смерть школяра з вакцинацією http://ua.for-ua.com/ukraine/2008/05/22/195941.html
    ри?

Блін, куди ми котимося. Вже нема нічого святого?! Хіба не мали ту вакцину спочатку випробувати на дослідних, а вже потім шпигати ними дітей? Чому завше страждають невинні? Правильно черешня каже: як батьки можуть визначити, треба та вакцина чи не треба. Добре, я наприклад боюся уколів, але знаю, що деякі обов’язкові, і дітям необхідно їх колоти. А якщо ті обов’язкові теж дадуть таку дію??!!! Адже ніякі міністри і ніякі приїжджі не замінять мені мою дитину, якщо щось трапиться!!
    Чому у нас все робиться через Жо? Чому навіть за дітей тепер не піклуються? Що тепер розмахувати руками тим батькам і кричати, коли їх дитина лежить в труні???
    Odo
    -

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Блін, куди ми котимося. Вже нема нічого святого?! Хіба не мали ту вакцину спочатку випробувати на дослідних, а вже потім шпигати ними дітей? Чому завше страждають невинні? Правильно черешня каже: як батьки можуть визначити, треба та вакцина чи не треба. Добре, я наприклад боюся уколів, але знаю, що деякі обов’язкові, і дітям необхідно їх колоти. А якщо ті обов’язкові теж дадуть таку дію??!!! Адже ніякі міністри і ніякі приїжджі не замінять мені мою дитину, якщо щось трапиться!!
    Чому у нас все робиться через Жо? Чому навіть за дітей тепер не піклуються? Що тепер розмахувати руками тим батькам і кричати, коли їх дитина лежить в труні???
    НМСД. Тому, що людство давно вже відкинуло такі речі, як мораль та етику, як щось застаріле, непотрібне і дуже "несучасне", лише лінивий ще не відтоптався по ним, і, не має воно (людство) жодної мотивації повертатися до цих власноруч сплюндрованих цінностей. Без них простіше і веселіше, не треба себе ні у чому обмежувати. На жаль...
    part of me

laithemmer, від кожних ліків є вирогідність померти. Я точно не пам'ятаю, помоєму ліки пропускають до вживання, якщо смертей не більше 1 на 10000. Треба, Ammok'а спитати...
    змія болотяна ОЧКОва

да уж. у мну єсть колєжанка, яка колись хтось поряд чхнув, вже ковтає кольоса. так ми їй кажем "Дорогенька, ти не від бацили подохнеш, а від ліків".
    а от вакцина, наскільки я знаю, майже вся експерементальна. І навіть проби манту позитивні часто не через те, шо там є вірогідність захворіти. А через алергічну реакцію на складові цьой чудодійной бадяги.
    а рівень захворюваності на кір і краснуху, як і багато інших мають схильність спалахувати і знижуватись.
    як на мене, то важливіше мати імунітет, а систематичне вживання хімії сприяє його зниженню. наш оганізм в принципі здатен боротися з такими бацилами. того, хай спочатку ті хто це щеплення запровадив і якшо знов його продовжать, ширнуться той бадягой самі.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Внешние ссылки (?)

Теги для этой темы