Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей675Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 8 из 64
Показано с 71 по 80 из 634.
    ри?

Re: Торби

Дубль номер два!
    Прати ТОРБУ можна, але як зробити так, шоб краска не потекла?

2Одо
    Теж офтоп?

[COLOR="Red"]ADMIN: Офтоп редагував я, просто IMHO починалося відходження від теми.

Odo
    -

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Пояснюю. Мені подарували торбу з відбитками ніг червоною фарбою (у темі раніше про це писалося - можете почитати) і вони можуть потекти - про це я і писала, ..А про прати через тряпочку - гумор, але не всім він зрозумілий.

2 адмін:
    Почитайте моє пояснення, і може тоді зрозумієте про що йшлося. А то швидкі на розправу.
    Ок, пояснення приймається, допис повернуто.

[COLOR="Red"]ADMIN: про ноги я знав, то вже був Одо
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    І прати теж через тряпочку)))))))))))) Особливо мої червоні відбитки ніг!
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    А малюнок часом на прасці не лишиться? Що за фарби?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Uksus, я на подарунок шукала ексклюзив, купила "шафрік" з малюнком. Ніби теж акрілом. Казали, можна і прати і прасувати, тіки обережно. І вручну.
    Розказую: теоретично акрілові фарби мають бути водостійкими, і малювати повинні по дуже різноманітним поверхням. На упаковці моїх фарб все саме так і написано. Але на ділі, не все так гарно, як писалося. Ці торби чому безкоштовні? Бо їх продавати...не чесно - вони не пройшли ніяких випробувань, виробники() не можуть точно сказати, як вони себе поведуть і т.д. Коротше кажучи...немає меж для вдосконалення!!!! А в наших торб - так тим паче :).
    Перше випробування відбулося недавно: я випрала торбу з слоненям і жирафчиком. Прала дуже акуратно, ясне діло, шо руками! Малюнок не терла, просто він був під водою. Акуратненько викрутила і повісила сушитися. На ранок все було ок, крім одного....ходулі( на них стоїть слоник) мабуть трохи попливли, бо тканина кругом них ледь помітно пофарбувалася. Все інше ніяк не змінилося...Чому так - хз. Можливо різні фарби по-різному реагують, може там було більше додано води при фарбуванні. Згрубше...я не знаю, але мені це не подобається. Майже не помітно, але ж таки пофарбувалося .
    Тепер от хочу купити інші акрілові фарби.
    Після прання я прасувала цю торбу - просто через ганчірочку, як прасуються будь які делікатні речі.

Так що ..от такі пироги...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Можливо різні фарби по-різному реагують, може там було більше додано води при фарбуванні.
    Справа може бути, навіть не у сполучному матеріялі (акрилі), а у самих пігментах, вони теж по-різному можуть реагувати на воду, бо з різних матеріялів а швидше хемічних речовин зроблені.
    Пророк

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Справа може бути, навіть не у сполучному матеріялі (акрилі), а у самих пігментах, вони теж по-різному можуть реагувати на воду, бо з різних матеріялів а швидше хемічних речовин зроблені.
    Я мала на увазі саме це. Але все одно...хз, що робити, щоб все було харашо.
    2.0

і все таки молодці, що посіли таку нішу в торбопоширенні! Я тут скромно придумала шляхи вдосконалення. Сьогодні обговоримо! :)
    Odo
    -

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Я мала на увазі саме це. Але все одно...хз, що робити, щоб все було харашо.
    Фарби, звісно, з часом удосконалюються, але це нерідний для тканини матеріял, тому він завше буде намагатися відпасти від неї. Найкраще буде, коли до тканини пришивати тканину. НМСД.
    Пророк

Через два дні їду до бабусі. А в бабусі є велика скриня. А в скрині є рулонище домотканого полотна. Я собі відріжу на торбешник. Кому ще чикнути? Бабуся не проти, каже якби побільше лахміття вивезли
    змія болотяна ОЧКОва

Черешенька, ти так не пропонуй))))) кажи, кому нада, можу одчикрижить, але за у.є. чого ж добру дарма пропадать?))))
    Пророк

aneisha, воно там не в ціні. Приїзджаєш бува, а бабуся каже: "Вигідно ось продала вишиті рушники! Аж по 10 грн. кожен! Ходили добрі люди по дворах і купували. То я така рада! Кому вони ті рушники нада зараз..." Ми ж за голови хватаємось, та ти що, та зараз знаєш яке воно цінне. А вона: так забирайте все собі! Тут ми і пасуємо. Куди забирати? Скрині волокти додому? Ряднинки полосаті...Рулони полотна і рушників....
    Дуже жаль, що люди раніше себе не жаліли, сіяли-вирощували-нитки пряли-полотно ткали-шили сорочки. Запасалися! А потім ця робота лежить роками і пропадає в скринях. Тут вже висновки напрошуються ,що мол не накопичуй горбом матеріальне -бережи краще здоров"я, воно завжди в ціні.
+ Ответить в теме
Страница 8 из 64