Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей675Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 64
Показано с 51 по 60 из 634.
    2.0

Re: Торби

ой, я вот думаю, шо теж хатю торбу, і в мене є даж ряднина...хм... от тіки думаю з "візерунком"... хм...

Пророк

я так посмотрю тут целая подпольная швейная мастерская образовалась, пора в налоговую звонить
    2.0

Tail, нінада... хай гуляють, в ни і таг є збивать з кого бабло. а тут всьо в падарок, якшо ви не замітили. те що не в падарок - мімо каси :)
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ой, я вот думаю, шо теж хатю торбу, і в мене є даж ряднина...хм... от тіки думаю з "візерунком"... хм...
    Думаю, шось за мотивами Ґіґера підійде
    Пророк

Якщо в тебе вже є рядно, то можна малювати. Бо в нас затримка за матеріалом. Ніде не можемо знайти.

Взагалі...прохання до всіх: хто знає, де купити матеріал для торб - свистіть
    2.0

Odo, абшибаїтеся... ну і шоб Гігера перемалювать, треба думати як Гігер. Не применшую таланту наших дівчаток, але Гігер то аж надто таки...тим більше, він обробляє кампом свої малюнки. і ваще, каг ви уявляєте кіберпанк на торбі нацколориту!?

kobieta, рядно йесть. пішитє пісьма аб том, які умови. окі?
    Odo
    -
    Мене тут трохи випередили, але все одно дякую всім дівчаткам, що створили цю рулєзну торбу для мене. Окрема подяка пані Уксус, що знайшла час і можливість надіслати її мені за власний кошт!

Оскільки світлинки її вже виклали, то викладаю лише одну, що сподобалася просто, як фото (див. долучення).

Odo, абшибаїтеся... ну і шоб Гігера перемалювать, треба думати як Гігер. Не применшую таланту наших дівчаток, але Гігер то аж надто таки...тим більше, він обробляє кампом свої малюнки.
    Ой, як страшно, компом налякали. Ми ж тут все від руки творимо, а Ґіґер на компі, оце новина О_о
    і ваще, каг ви уявляєте кіберпанк на торбі нацколориту!?
    А хтось казав про нацколорит?
    Миниатюры Миниатюры torba.jpg  
    2.0

Офтоп:
    Odo, "Ми ж тут все від руки творимо" зря ви це сказали... гггг... Анейша передає, аби різьбу не знесло :)
    Odo
    -

Офтоп:
    Odo, "Ми ж тут все від руки творимо" зря ви це сказали... гггг... Анейша передає, аби різьбу не знесло :)
    Папрашу бєз ґрязі
    2.0

Odo, та ми ж без задньой мислі... асоціативний ряд такскать. а торба ваша колорит має якраз національний, веселий... вопщем, я ще думаю, каг би таг, шоб красіво, і кажися даже придумала! ай! красата має буть!
+ Ответить в теме
Страница 6 из 64