Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей675Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 59 из 64
Показано с 581 по 590 из 634.
    ри?

Re: Торби

kobieta, поражаюся вашим ідеям: паравозо-веліки - свєжо і не таке, як у всіх (в принципі, як завжди)!

Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    kobieta, поражаюся вашим ідеям: паравозо-веліки - свєжо і не таке, як у всіх (в принципі, як завжди)!
    оці дві останні торби - уксусні (ма-ла-дєц! ма-ла-дєц!)
    теж дуже нра!

29-30 травня в Києві був День міста. Якось отак - День міста - два дні.
    В ці дні торгівля на Андрієвському узвозі стихійна: будь-хто може вийти з своїм товаром і продавати - це безкоштовно.
    От і мОн надумав звозити свої торби узвіз. Подивитися, як люди купують, як реагують на ціни, як дивляться на торби, шо подобається, шо ні. Згрубше - вивчити попит.

Підказали нам люде, шо треба вставати зрання(в 6-7 бажано бути на узвозі вже) і займати собі місце, і то - не факт, шо станемо, бо там місцеві сильно ганяють і можуть наваляти добряче. Ми до Києва прибули ще в Пт. (28-го) в обід. І добряче нагулялися-находилися, лягли пізно і відповідно... встали не в такий вдосвіт, як хотілося. Внизу узвоза були об 11.30!!!
    По тому, шо ОТІ собаки були аж біля Самсона... ми поняли, шо хоч би і нам не бути разом з собаками біля того фонтана.
    Замість звичних 2-х рядів, на узвозі ми побачили - 6!!!! І всі на головах сидять одне в одного, вже йде буйна торгівля.
    Делегував мОн до Києва мене і Уксус, і от ми вдвох йшли і шукали собі місцину - маааааааахооонькуууууууу. Для розвішування торб ми мали позичену вішалку, яку тягли з собою. І от, тільки десь бачили вільних 20 см, одразу запитували, чи можна присусідитися, на шо добрі люде відповідали всякі гарні слова, найкращі з яких - це побажання, шоб ми їм ще й на голову сіли!!!!
    Таким чином дочвалали аж до верху узвозу (але не торгівлі, яка розтяглася ще на кілометр вперед) і там натрапили на закуток з сміттям, де нам ДОЗВОЛИЛИ поставити свою вішалку!
    Після того, як ми все розвішали, бойова тьотя з сусідньої палатки підійшла роздивитися і авторитетно заявила, шо тут нас ніхто не побачить і винесла нашу вішалку прямо на самісінький центр дороги, по якій в будні дні їздять машини - поставила прямо перед входом в Андрієвську церкву.

Отак і почали торгувати.
    Спека була, але ми не вмирали і не нудьгували, бо постійно була якась клієнтура: хтось шось купував, хтось -розглядав і питав. Сб була дуже бурною - гарно попродавали торби і взагалі - якось живінько!
    В Нд. теж вирішили піти (тим паче, місце вже ж обжите)... і шо ж? - удача перейшла до гуцула, який з"явився в цей день і поряд торгував сопілками.
    В нього було наче медом помазано! Ніхто мимо не пройшов. Кожній дитині нада було позарєз дудку!!!!!!! І з нотами, і з самоучітєльом! Ооох і всопілився за цілий день той чолов"яга. Він грав і грав, дуже широкий репертуар. навіть полонез Огінського один раз вшкварив.
    До кінця дня не добули, бо почалася гроза, злива і нас хутко змило. Ми з рудим йшли як два горбуна-уродца в дощовиках, під якими були сховані огромні рюкзачища. Всі нам посміхалися в зв"язку з цим :).

Тнохе фоток:

Уксус два дні вишивала торбу і всі наші сусіди по торговому місцю записали їй плюсик в свої нотатники. Я постійно бачила їх погляди, коли вони зазирали до її роботи. Такі...ну.. от наче на їх очах вершиться чудо і вони ніяк не можуть повірити, шо людина, дійсно сама шось робить, а не тільки займається перепродажем - як всі вони.
    Всі, хто проходив мимо, дуже звертав увагу на бідняточко, яке скорчилося на камінні і шось там шиє. Одна тьотя даже сказала своєму супутнику, шо ооот таку б їй донечку!!!! довго дивилася і не могла повірити, шо комусь так повезло з дитиною
    2.0

kobieta, оце ви круті! і написали так, сільно! молодці!
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    дуже звертав увагу на бідняточко, яке скорчилося на камінні і шось там шиє. Одна тьотя даже сказала своєму супутнику, шо ооот таку б їй донечку
    Оце насмішила! Розповідь кльова, але оце останнє - із ряда вон)) Фотке з Уксус - хароше підтвердження, шо Кобіта не брехає
    mOn
    Частий гість

11-річному брейкеру:

Нервова, курррва

А то Укса часом не мою торбешку вишивала?))))
    Добрий модер ))

sharasha, та кому ж ще як не тобі? Я думаю, іншої такої вже не буде. Рік майже вишиваю!!! Це ж нечувана швидкість! І думаєте, може, кінець та край видно? Ніііі!!! Кінця-краю тому вишиванню не видно.
    Нервова, курррва

Uksus, оце я представляю скільки ти з мене здиреш!)))))))
    Чу, та може хай вже як є. А то я так і до наступного літа не поношу її)))))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

sharasha, "терпение, только терпение (с)"
    ри?

А в мене нова тоооооооорбаааааааааааааааааааа!
    Восьма)))))))))))))))))))
    Обзавідуйтесь, господа-товаріщі!
+ Ответить в теме
Страница 59 из 64