Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей675Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 27 из 64
Показано с 261 по 270 из 634.
    2.0

Re: Торби

laithemmer, тебе не порве, мале? нашо тобі стіки торб? коли ти встигаєш їх носити?

ри?

Уксус, мені серед ночі прийшло повідомлення од Коб - мол, мале, забирай готову торбу. Звичайно, я і радуюсь! І хвастаюсь:) І нічого там моє слоненя не закриває, і ніяких дірок, не нада ляля!!

Нік, ну як би тобі пояснити так, шоб понятна була аналогія.... Ну от дивися, у тебе наприклад куча духів і ти кожного дня вибираєш, якими духатися. Сьодня такими, бо такий настрій, завтра іншими, бо дощ. Отак у мене з торбами. На кожну свій настрій, своя погода, своя функція. Абсолютно всі використовуються. Влітку тільки чорна з вікнами висить - вона моя осіння відрада.
    І хіба 5 штук - це багато?
    Я думаю, ще за своє довге (сподіваюсь, таким воно буде, якшо обійдеться без бабайок) життя я придбаю ще штук двадцять - не менше. А потім ще й дітей привчу
    Добрий модер ))

laithemmer, ну ладно, ладно. Радій ))
    А торб багато не буває - це однозначно! От мені моїх не вистачає. Часто треба то трохи більшу, то темну, то тонку і тд.
    ри?

От! Uksus мене розуміє! Торб багато не буває! Як взувачки і білизни))
    2.0

та я розумію всьо... то я просто кажу, шо мені тож однієї мало...
    ри?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    та я розумію всьо... то я просто кажу, шо мені тож однієї мало

От ти і спалілась! А то - мале, у тебе багато!!
    Замов собі ще одненьку, як я. Я сам вибирав малюнок до цьої торби, і зараз чешу її забирати - вся в диком возбуждєнії, бо там має бути слоненя!!! Красівінький слоничок на пацючках)))
    2.0

laithemmer, ще не час... я всього позаказував з усіх куточків світу й України, як сучка блох, а воно як прийде разом в один момент... я просто боюся, шо якшо я ше шось закажу, доведеться жити в кредіт, я того не люблю. так шо тріхо попіжжа.
    Філософф

Uksus,
    дівчатка, а якими форбами ви їх розмальовуєте? Їх можна прати чи як?
    мені торбочки ваші дуже подобаються)))
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Uksus,
    дівчатка, а якими форбами ви їх розмальовуєте? Їх можна прати чи як?
    мені торбочки ваші дуже подобаються)))
    Акрилові фарби для тканини, можна прати, але в ледь теплій воді і не дуже інтенсивно терти. Ці торби проходять після нанесення малюнку термофіксацію протягом 5 хв праскою, і це їх запікає, шо не дає на майбутнє розтікатися. Вчора прали одну торбу, яка була ммм.... скажімо так - вимазана... Так от, вона недавно намальована і ми її ще не зафіксували. А от спаскудити вже встигли. Замочили(!!!!) в воді на пів годинки десь, витягли, попрали.... і все вері гуд! Малюнок і не думав нікуди тікати. Здивувалися, бо ми ж забули її попрасувати. Тож... досить непогані фарби, виходить.
    Філософф

Я просто малому на комбенізоні малювала акриловими, тільки з тюбику, бо вперше. А на відео дивлюсь що ви кісточками. От я і думала що може якісь інші фарби. А нічого кісточкам не буде, якщо ними малювати, а то хотілось б обширне щось таке)))
    Я правда прала вже разів надцять той комбез, бо ж дитячий.
+ Ответить в теме
Страница 27 из 64