Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей675Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 22 из 64
Показано с 211 по 220 из 634.
    2.0

Re: Торби

ой, яка красата! малацці як всігда! особенно з ножками і ручками!

Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ой, яка красата! малацці як всігда! особенно з ножками і ручками!
    Ножки і ручки - то постарався один мій знайомий п’ятирічний мальчик: запустили його бігати по кімнаті і на потенційну траєкторію руху підклали торбу, а перед торбою перечепили його - отак і вийшов малюнок.
    2.0

kobieta, я даже догадуюся, шо то за мальчік!
    ри?

З ножками - плагіат!!! От як побачу у Полтаві оту людину, ну з торбою і ножками - підійду і скажу, шо вони нагло скамунізділі ідею майої торби!
    Ну це ж нада! Це ж у мене ноги на торбі! У мене!!!
    Добрий модер ))

laithemmer, в тебе, в тебе ноги, не переживай так. Ти подивися - в тебе ноги дорослі, а тут дитячі ще й майже плоскостопні ще й з рукааааами!!!
    Ти, до речі, коли торбу забереш? А то скілько вона в Кобі висить - з кожним днем все красивіша наче стає. Дивись, так без торби залишишся
    ри?

Uksus, ви не цей..не дуже там на мою торбу! От Коб і скажи - це все вона винна! Вона мені вже місяць її віддає, разом з японським плакатом і книжкою! да-да-да!
    А то шо ноги плоскостопі - всьо равно, хтось отримає на горіхи, чи й не куда там...понаравилася ідея мойої торби - і їм схотілося таку ж. Ну наглюки ж, ну погодься!
    Ну ніт, шоб шось інше схотіть!
    сдавайсь!!!

laithemmer, от ты мени ота мыша из сказки и всё! Над тобой теперь ярлык прыбытый железнодорожным костылем, так что и не оторвешь теперь.
    2.0

Mr.Kronko, а ти нам дарагой, парєнь-ураган, який імєєт право гулять і точно знаєт свої права! РОЛЬ УДАЛАСЯ... а ваще, нафлудерастили ми тут дівкам...
    Руда, з хвостом

Лайта, от скажи, а скільки тобі торб для повного щастя треба???? Бо то вже третя кажись??? :)
    2.0

ога! мені б для повного щастя ще чорненьку... з чимсь таким едаким...но я не придумав з чим....
+ Ответить в теме
Страница 22 из 64