Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей675Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 64
Показано с 121 по 130 из 634.
    Пророк

Re: Торби

Решил свои 5 копеек в тему вставить: тоже торба, точнее торбочка, а еще точнее чехол для мобильного. сегодня наконец-то доделал...вот.
    Миниатюры Миниатюры Resize of ?????.JPG  

Пророк

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Решил свои 5 копеек в тему вставить: тоже торба, точнее торбочка, а еще точнее чехол для мобильного. сегодня наконец-то доделал...вот.
    А чи то не чохол для цигарок? Як Кисет.
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    А чи то не чохол для цигарок? Як Кисет.
    нє, цигарки там просто для кращого воспріятія масштабу проісходящего та і взагалі кисети (м"яка основа) тіки для розсипного тютюну, а для цигарок портсигари (тверда основа, як коробочка)
    Пророк

нє, цигарки там просто для кращого воспріятія масштабу проісходящего та і взагалі кисети (м"яка основа) тіки для розсипного тютюну, а для цигарок портсигари (тверда основа, як коробочка)
    Ну..це наче м"якенька - мабуть будеш носити там тютюн..чи не тютюн. Ще треба б карманчик для паперу і машинку в карман. І можна хоч на край Землі!
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ну..це наче м"якенька - мабуть будеш носити там тютюн..чи не тютюн. Ще треба б карманчик для паперу і машинку в карман. І можна хоч на край Землі!
    та нє, це ж гатішна торбочка для тіліфона
    Пророк

та нє, це ж гатішна торбочка для тіліфона
    яка ж вона гатішна...якщо вона індєйська! вона ж з китицями!!!!!!!!
    .....настоящему индейцу....нада только одного...да и этого не мноооого да почти что ничееегооооо
    Пророк

Визріло 2 нові торби.

2.0

kobieta, ви мене убиваєте!!!! ааааааааааааа!!! ГЕНІЇ!!! БРАВІССІМО!!!!! хочу-хочу.... яка краса...блін, нема слів одні вираженія захоплення!!!!!!!!!!! Яка ж я рада що мені щастить знати особисто авторів цих чудес!!! Дівчатка творчого натхненні вам,успіху і заробітку за такі шедеври!!!! Я вас люблю і вашу творчість!!!! СПАСИБІ!
    ри?

Вчора особисто бачила, як ці торби робляться..ну одна з них - це була моя мрія, подивитися)) Було зжерто тонну солодощів, і перебалакано дещицю під час того малювання-навчання))

Найбільше подобаються силуєти на салатовому фоні - дужечко сучасно і модньо
    Тепер чекатиму повернення мойої торби, яка була випрана, ...і потеклаааааааааа Дівчата ж чарівниці!! Вони мою торбу оживлять!! Мої гарні червонясті лапки будуть знову бігати!!! Та?!
    ри?
    Lol

Ура!!!!!!!!!!!
    Мені подарували чорно-зелену торбу! Оту, найкращішу з останніх!!
    Моя арійська бестія притягла мені оцю торбу - і вона вже моя!! ВЖЕ МОЯ ТОРБА!!
+ Ответить в теме
Страница 13 из 64