Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 25.
 1. #1
  Offline
  Добрий модер ))

  Сміття...


  Пан **Sem** ратує за чистоту у містах.
  Як ви ставитеся до сміття і насмічування?
  Мені подобається такий заклик:

  А вам?

 2. #2
  Odo
  Offline
  -

  Re: Сміття :-)


  Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
  Як ви ставитеся до сміття і насмічування?
  Погано...
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: Сміття :-)


  ну звичайно негативно... Хіба приемно ходити по вулицях, як по смітниках? У літку, я дуже часто бувала у себе на ставках.Гуляли, на шашлик ходили... Так, там ніби то далі від людей, а сміття такого... І шприців, і презервативів, і сміття зі стройок.... Добре, що хоть сміттеві баки поставили... Бо людям влом сміттевої машини дочекатися...
  Особливо це видно, після Паски, та інших великих свят!
  що найбільше мене обурюе, це те, що люди самі насеруть, а потім говорять - не хочу туди, там повно сміття...
  ЗІ. Плакат класний!
 4. #4
  Odo
  Offline
  -

  Re: Сміття :-)


  Світлинка до теми:

 5. #5
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Сміття :-)


  До зуп. "вул.Головка" йде асфальтована доріжка через колись засипаний невеличкий пустир. Зараз там намагаються жителі садити дерева, квіти, травичка пробивається поміж колючок. Одним словом - молодці жителі, не так гидкопакосно там ходити, як раніше.
  Але коли навесні зійшов сніг ... Була ота асфальтована доріжка і було поле, засіяне тролейбусними, автобусними квитками, якимись обгорточками з-під цукерок. Тобто різний дріб’язок, який двірник просто не може прибрати.
  До речі, на зупинці є сміттярка.
  Що спонукає людину викинути тролейбусний квиточок? Думка про те, шо він маленький? Чи він виготовлений з натурального паперу і шкоди не принесе? Чому існує вибірковість викидання сміття: прямо на землю чи у смітник?
  Я не припускаю такої вибірковості. Адже, якшо керуватися якимись доказами того, шо саме оце сміття можна викинути саме тут, то швидко знайдеться виправдання для викидання будь-якого будь-де.

  Давайте разом подумаємо: яке сміття ви можете вільно викинути просто на землю або приткнути десь, але не у сміттярку?
 6. #6
  Offline
  ри?

  Re: Сміття :-)


  Виходю з траліка і викидаю білєтіки в "урни". Добре, що баки під сміття поставили. Особисто у нашому дворі стало чистіше. Яка вже лінива свиня там не живе, але коли йде на роботу/універ/школу, бере зі собою пакет і викидає його не під паркан одноповерхового будинку старої бабці, як було раніше, а у бак. Все ж таки приємно - визирнеш у вікно, а у тебе посеред двору сніжком приметена земля, а не купи сміття, з яким вже було почали бавитися діти (((((
  Але інколи помічаю велику потребу в сміттєвих урнах біля барів чи магазинів, чи у парку. У парку найперше треба натикать такого добра. Бо там відпочивають найчастіше з пивом і сЄмачГами в руках. Пусті пляшки кидають потім за лавку. І на пляжах добре було б наставить навіть не урни, а баки...нє, бачища! Шоби усім було місце під сміття. Шоб ніяка падлюка не закопувала пустку пляшку чи пакет з-під сухариків Флінт у пісок! Тим більше, не жбурляли то всьо у річку!

  Ми ж живемо серед цього бруду... І дихаємо ним...І ходимо по ньому...І їмо з нього (це до того, шо продукти розпаду потрапляють у воду, а вода - до овочів та фруктів)...
 7. #7
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Сміття...


  Всьо то кльово. І баки і урни і вапше.... а свиней то куда дівать. от наприклад у під"їзді живе чувак. Хотя він не один. заходе в під"їзд з цигаркой і нє, шоб 2хвилини постоять на вулиц і викинуть беник у сміттярку, нада обов"язково пихнуть в під"їзді пару раз, а беник викинуть, якшо не в ліфтофу шахту, так просто в ліфт, або на сходи.
  Якшо його коріш ремигав жувачку, то ковтать її він канєха не може (**** злипнеться), викидать добро, мабуть, тож жалко. Того нада нею заткнути глазок у дверіх на першому поверсі.
  Для дібілів хоть став баки хоть не став. він всьо равно пройде мимо. Тим більше зараз (якшо хто не знає, розказую) збираються у кожному дворі ставити баки, а сміттєпроводи закривать, бо народ туди все підряд і як попало викидає-виливає. У під"їздах живность заводиться і пахне "класно". так от, нормальній людині, яка розуміє необхідність і потрбе жити в чистоті не ліньки буде вийти і свій мусорний кульочок викинути в бак. але ж, жити в чистоті як показує практика хочуть не всі. Тому, розглядаєм варіант, шо комусь буде впадляк, якшо живе вище першого, піднять зад і винести своє сміття на вулицю.
  Це я все до того, шо треба ще й перевиховувати, або застосовувати екзекуції, бо штрафи не діють.
 8. #8
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Сміття...


  Штрафи не діють, бо їх ніхто не накладає.
  А мали б!!!
 9. #9
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Сміття...


  та мали б. Тільки от нашу людину 17-ма гривнями не налякаєш здебільшого. А підвищити штрафні ставки міськвиконкому не дозволили.
 10. #10
  Offline
  Добрий модер ))

  Re: Сміття...


  Наталка Снядалко у своїй Колекціі пристрастей описала те, як обходяться зі сміттям у Німеччині, і, думаю, пояснила чому:

  Я вже не кажу про систему класифікації сміття, для осягнення котрої потрібно пройти особливий спецкурс. Згрубша система ця виглядає так: окремі сміттєві категорії становлять скло, папір, пластик та рештки їжі.
  При цьому скло розподіляється по кольорах: зелені пляшки не можна викидати в один контейнер із білими, а ті, в свою чергу, із брунатними.
  Пластикові упаковки поділяються на ті, на котрих намальовано зелений кружечок, і ті, на котрих такого кружечка немає. Змішувати одні з другими в жодному разі не можна. Бо перші є екологічно чистими і надаються до повторної переробки, про безкружечкові упаковки сказати цього з певністю не можна.
  До викинених решток їжі не можна додавати шкірки від цитрин і рештки ліків. При цьому суворо заборонено і виливати рештки ліків до каналізації.
  Всі речовини із підозрою на токсичний вміст, старі батарейки, пензлі від побілки тощо належать до окремої категорії сміття і.т.д.
  Підозрюю, що всіх нюансів мені збагнути так і не вдалося. Кожна із категорій сміття зберігається у спеціальних стандартних ємкостях відповідного об“єму і кольору, які називаються «тонами» або у пластикових мішках певного кольору із спеціальними написами. Тому тут дуже важливо нічого не переплутати. Бо якщо ви запхаєте свої пластикові відходи до сірої «тони» замість того, щоб запакувати їх до жовтого мішка, а папір викинете до контейнера з пляшками, на вашу адресу неминуче прийде чималий рахунок штрафу і суворе попередження на майбутнє. Те саме чекає на вас, якщо ви раптом не розрахували кількість продуктових відходів, що їх продукує ваша родина, і заплатили приміром лише за щотижневе забирання 30-літрової тони, тоді як насправді вам доводиться втискувати в неї майже 40 літрів. Вже не кажучи про сором, якого ви натерпитеся від сусідів, якщо раптом ваша «тона» стирчить перед дверима у четвер, тоді як загальновідомо, що сміття вашого будинку забирають по п“ятницях.
  Для цього існує спеціальний графік, згідно якого, якщо Ви мешкаєте на вулиці А і маєте смітник розряду В, то ваше сміття забиратиметься кожної парної п“ятниці місяця рівно о 7.17. Якщо ж Ви мешкаєте на вулиці С і маєте смітник розряду D, то ваше сміття забиратиметься лише по парних п“ятницях місяця рівно о 8.28. Всі, хто ще досі є власниками механічних годинників, можуть звіряти їх за цим графіком. Якщо ж Ви, козел, і забули, коли саме потрібно виставляти на дорогу свій смітник, то виходу у Вас немає. Або ж Ви утримуєтеся від викидання будь-чого протягом наступних двох тижнів, що неможливо вже хоча б з огляду на кількість пластикового, паперового, та інших розрядів покриття, в котре запакована кожна куплена Вами річ. Або ж прямуєте до мерії, і купуєте за кругленьку суму спеціальний поліетиленовий пакет, без якого Ваше сміття ніколи не буде забране поза чергою. Свій графік сміттєзбирання існує для кожного із різновидів сміття. Не вірите? Я Вас добре розумію.


  Штрафи, кажете, ну-ну ...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы