Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 25.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Сміття...

Насправді все, що описано не прикол. І щоб беника у Німеччині в урну викинути, іноземцю, а особливо нашому, варто подивитися по сторонах. Бо там теж є певна процедура і одразу про неї здогадатися досить складно. А викинувши не туди, можна попасти на бабки.

Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Наталка Снядалко у своїй Колекціі пристрастей описала те, як обходяться зі сміттям у Німеччині, і, думаю, пояснила чому:

Я вже не кажу про систему класифікації сміття, для осягнення котрої потрібно пройти особливий спецкурс. Згрубша система ця виглядає так: окремі сміттєві категорії становлять скло, папір, пластик та рештки їжі.
    При цьому скло розподіляється по кольорах: зелені пляшки не можна викидати в один контейнер із білими, а ті, в свою чергу, із брунатними.
    Пластикові упаковки поділяються на ті, на котрих намальовано зелений кружечок, і ті, на котрих такого кружечка немає. Змішувати одні з другими в жодному разі не можна. Бо перші є екологічно чистими і надаються до повторної переробки, про безкружечкові упаковки сказати цього з певністю не можна.
    До викинених решток їжі не можна додавати шкірки від цитрин і рештки ліків. При цьому суворо заборонено і виливати рештки ліків до каналізації.
    Всі речовини із підозрою на токсичний вміст, старі батарейки, пензлі від побілки тощо належать до окремої категорії сміття і.т.д.
    Підозрюю, що всіх нюансів мені збагнути так і не вдалося. Кожна із категорій сміття зберігається у спеціальних стандартних ємкостях відповідного об“єму і кольору, які називаються «тонами» або у пластикових мішках певного кольору із спеціальними написами. Тому тут дуже важливо нічого не переплутати. Бо якщо ви запхаєте свої пластикові відходи до сірої «тони» замість того, щоб запакувати їх до жовтого мішка, а папір викинете до контейнера з пляшками, на вашу адресу неминуче прийде чималий рахунок штрафу і суворе попередження на майбутнє. Те саме чекає на вас, якщо ви раптом не розрахували кількість продуктових відходів, що їх продукує ваша родина, і заплатили приміром лише за щотижневе забирання 30-літрової тони, тоді як насправді вам доводиться втискувати в неї майже 40 літрів. Вже не кажучи про сором, якого ви натерпитеся від сусідів, якщо раптом ваша «тона» стирчить перед дверима у четвер, тоді як загальновідомо, що сміття вашого будинку забирають по п“ятницях.
    Для цього існує спеціальний графік, згідно якого, якщо Ви мешкаєте на вулиці А і маєте смітник розряду В, то ваше сміття забиратиметься кожної парної п“ятниці місяця рівно о 7.17. Якщо ж Ви мешкаєте на вулиці С і маєте смітник розряду D, то ваше сміття забиратиметься лише по парних п“ятницях місяця рівно о 8.28. Всі, хто ще досі є власниками механічних годинників, можуть звіряти їх за цим графіком. Якщо ж Ви, козел, і забули, коли саме потрібно виставляти на дорогу свій смітник, то виходу у Вас немає. Або ж Ви утримуєтеся від викидання будь-чого протягом наступних двох тижнів, що неможливо вже хоча б з огляду на кількість пластикового, паперового, та інших розрядів покриття, в котре запакована кожна куплена Вами річ. Або ж прямуєте до мерії, і купуєте за кругленьку суму спеціальний поліетиленовий пакет, без якого Ваше сміття ніколи не буде забране поза чергою. Свій графік сміттєзбирання існує для кожного із різновидів сміття. Не вірите? Я Вас добре розумію.

Штрафи, кажете, ну-ну ...
    З роздільним збором все більш-менш ясно...
    Я як свідомий еколог мабуть би переступила через свої лінощі, і сортувала б сміття.
    А от з таким розпорядком...я б з розуму зійшла :)
    Тут не згадаєш, який сьогодні день: неділя, чи четвер, а вичислити, чи це парна, чи не парна п"ятниця....
    Гуру

Вообщем в нашей стране срачь не от того что плохо убирают а уроды всякие сорят....(это всем и так известно)!!!

Но вопрос в том как переубедить людей не выбрасывать бумажки, билетики и всякое г***** мимо урн, что людей толкает на то что насорить и как с этим бороться...потому что где чисто там и бумажку жалко выкинуть а там где наср****о там и самому не грех-это Наш менталитет !!!
    У нас же совершенно нет социальной рекламы только " будьте осторожны на дороге и всё!" а то что "НЕ СОРИТЕ!" я честно говоря нигде не видел даже подобного плаката!(а это очень важно так как очень влияет на подсознание людей и поэтому меньше сорят -доказано научными гениями!))

Кстати у нас в городе,в центре, ввели штраф за курение 50 грн!!!))это приятно ибо я думаю для многих это ну небольшие деньги но и не малые (точнее неприятно будет отдать 50 Рэза дым!)
    Пророк

В мене сестра-еколог.Це вже діагноз.
    В нашій сім"ї раніше ніхто не викидав сміття додолу,а тепер СВІДОМО не викидає. В травні пішли на черговий пікнік.Батьки підзабули,що в них одна дитина-еколог і хотіли спалити сміття(Разом з пластиком) після себе. Що було......Попало їм не по-дєтски:)
    В нас стоять енергозберігаючі лампочки,їздимо ми виключно на вєліках(чесно),викидаємо сміття в урни,не часто користуємось аерозолями(ну,чЁлки там не лакуєм) і всьо такоє.Ми ж вчились разом з сестрою!
    І батьки,і я.Знали,що якщо в кетчуп ,певної марки ,плюнути і поставити його в приміщенні ,то через місяць з ним анічогісінько не станеться.Висновки зрозумілі.Ну,ближче до теми.... Бажаю,щоб в вашій сім"ї завівся еколог . Такий же відданий справі ,як і в нашій. Тоді на Землі стане чистіше.Дякую викладачам Uksus,kobieta,zashtrihovana.Вони виростили справжніх екологів.
    Гуру

Пусть в каждом из нас будет "МАНИЯ - ЧИСТОТЫ" на улице )))))
    ато реально заколупало слышать, что за границей по дому ходят в обуви, не потому что они безкультурные, а потому что там на улице, чище чем у нас дома)))))
    Добрий модер ))

А хтось обмежує себе у чомусь тільки для того, щоб зменшити кількість утворюваного сміття? Поділіться своїми ідеями!
    Я, наприклад, по змозі користуюся мінімумом поліетиленових кульочків і пакетів. Ходжу в магазин з полотняною торбиною. Мене дивує, що в Україні ще й досі в продуктових супермаркетах немає у продажу торбин, тільки пакети. Чи це Полтава відставша?
    Def
    .

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Я, наприклад, по змозі користуюся мінімумом поліетиленових кульочків і пакетів. Ходжу в магазин з полотняною торбиною.
    А можно ещё в туалете майкой подтираться. Не о том речь.
    Надо разрабатывать средства переработки и утилизации.
    Инвалид умственного труда

Да надо просто с детства долбить каждому, что ты человек, а член общества....
    Def
    .

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Что "член" им уже вдолбили... А вот с человеком, траблы.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Что "член" им уже вдолбили... А вот с человеком, траблы.
    Деф, кого маєш на увазі? Ображаєш користувачів форуму?

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    А можно ещё в туалете майкой подтираться. Не о том речь.
    Надо разрабатывать средства переработки и утилизации.
    Навіщо винаходити велосипед? Методів утилізації купа.
    Засоби утилізації ... гм ... Розробляти? Дефе, думаєш це допоможе? Якшо кожен житель Полтави, України, планети розробе "засіб утилізації і переробки" кому і як саме це допоможе??? Може, КОЖЕН має робити те, шо в його силах?

До речі, якшо кожного разу підтиратися майкою, це нанесе більшу шкоду довкіллю ніж звичайний туалетний папір

Шось з російською моєю стало ...
    Що вдовблювати треба???

Зато, как нас волнует мовне питання......
    Чудовий монолог професора Преображенського.
    А до чого, дозвольте поцікавитися, було наведене це літературно-психологічне чудо?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3

Теги для этой темы