Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от Ялина
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
    Пророк

Чиста Полтава: Друге прибирання Кадетського корпусу

22 березня о 10.00 ранку відбудеться 2-ге прибирання Кадетського корпусу.
    Група ВК "2-ге прибирання Кадетського корпусу": http://vk.com/poltava_help
    Група ВК "Чиста Полтава": http://vk.com/clean_poltava
    Плануємо закінчити прибирання на першому поверсі, перебрати деревину (потрібне - залишити, решту віддамо на дрова), також потрібно очистити невеличку ділянку від молодих дерев та чагарників.

При собі варто мати:

Обов’язково:
    - рукавички;
    - маски на обличчя;

Бажано:
    - мішки (будівельні);
    - інвентар (лопата совкова, налобний ліхтарик, секатор, пилка по металу, звичайна пилка, тачка);
    - ланцюг (металевий);
    - замок навісний (серйозний).

І не забуваємо позитивний настрій, друзів і разом семимильними кроками рухаємося до перемоги над байдужістю!

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Вопросик: а кто организовал уборку кадетского корпуса?
    наскільки я знаю, ініціювали прибирання студенти архітектурного факультету строяка - у них там корпус впритул до кадетського розташований, мабуть, це і спонукало саме їх. але в ініціативній групі ще кілька людей - місцеві активісти. партій ніяких там не бачила, а навіть якшо є, то мені все одно, хай приходять і помагають усі. наступне прибирання завтра 22 березня о 10.00

Цели (конечные)? Просто хорошее дело? Хорошее дело перед "консервацией" (будет ли она вообще?)
    да, кінцева мета - хоча б консервація, під час першого прибирання там заколочували вікна/двері, через які могли залазити люди. хтось казав, шо на перекриття потрібно 100 тисяч гривень, це простими залізними листами покрити, шоб дощ не крапав. попутно прибирали територію поруч з корпусом. кажу прибирали, бо там дуже багато роботи - не на один суботник.

Вам кто-то помогает с вывозом или за свои кровные?
    приїжджала двічі комунальна (я так зрозуміла) машина, забрала сміття у мішках (побутове і трохи будівельного). чи платно чи ні - не знаю цього. чомусь здається, шо безкоштовно.
    інтсрументи, пакети, перчатки і т.д. всі купують за свої гроші або приносять з дому. хто скільки може.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Чиста Полтава: Друге прибирання Кадетського корпусу

Ялина, Ізольді Львовні прівєт. Думав до вас приєднатися, але дві суботи підряд працюю.
+ Ответить в теме