Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей150Благодарности

Результаты опроса: Я вважаю, що 4 реактор ЧАЕС вибухнув внаслідок

Голосовавшие
32. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Природних явищ (землетрус тощо)

  0 0%
 • Технічної недосконалості реактора, браку обладнання

  15 46.88%
 • Неправильних дій оператора

  10 31.25%
 • Умисного теракту

  3 9.38%
 • Інше

  4 12.50%
+ Ответить в теме
Страница 28 из 34
Показано с 271 по 280 из 336.
 1. #271
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять


  Karen, не переймайтесь за мене. Краще б ви за себе переймались.
  Перед річницею почали виходити сюжети. Наприклад ось такий http://ictv.ua/ua/index/view-media/id/87976 Дивує лише одне - як журналіст може випускати таке в ефір, плутаючи рентгени і мікрорентгени? Небезпечним є опромінення в 700 Р/год, а не 700 мкР/год... А взагалі, дещо для себе відкрив в плані того, чого мене так тягне в "зону".

  А це ось ті конячки, про яких я писав. У Фейсбуці є група, що створена для допомоги цим тваринкам https://www.facebook.com/pages/Shelt...23087967730919


  Парламент підтримав створення Чорнобильського біосферного заповідника

  Верховна Рада України 247-ма голосами ухвалила Постанову «Про Рекомендації парламентських слухань на тему «Про зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС, об’єкт «Укриття» та перспективи розвитку зони відчуження».

  Про це повідомив автор Проекту Постанови, Голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Микола Томенко.

  «Зокрема, серед важливих позицій, які запропонували у Рекомендаціях учасники парламентських слухань та наш Комітет, і які підтримала сьогодні Верховна Рада, є розробка урядової програми подолання наслідків Чорнобильської катастрофи на 2016-2021 роки та на період до 2026 року, а також прискорення створення Чорнобильського біосферного заповідника», – повідомив Микола Томенко.

  Крім того, Постанова передбачає забезпечення фінансування бюджетних програм соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, не нижче рівня 2014 року.

  Також документом передбачається розробка та затвердження Кабінетом Міністрів плану підготовки державних заходів до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи та оголошення 2016 року роком вшанування пам’яті учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.
  http://tomenko.ua/parlamentska-diyal...o-zapovidnyka/

  *****
  Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
  радіаційний порох на чоботях з Чорнобиля до Полтави тягати!
  Якщо в серйоз, то якби той порох був радіоактивний, з мене б зняли чоботи, помили їх. Якщо і це б не допомогло, то чоботи б утилізували як низькорадіоактивні відходи, а я в Полтаву поїхав би босий. І ще, радіаційний фон у самому місті Чорнобиль рівний природному (15-18 мкР/год) завдяки проведеній дезактивації. В Прип'яті в основному 50-70 мкР/год. Хоча можна й натрапити на плями. Але якщо ходити з дозиметром і не лазити в потенційно небезпечні будівлі, то жодної шкоди організму не буде. Подивіться відео з ICTV. Там навіть говориться про те, що малі дози радіації корисні для організму.

 2. #272
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять


  Через 5 годин - річниця аварії. Через 5 годин я буду в дорозі до Прип'яті.
 3. #273
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять


  Через день-два зроблю фотозвіт. І, якщо вийшло нормально - то і коротенькі відео.
  П.С. Візит Президента, передам дослівно супроводжуючих "в кращих традиціях Яника". З перекриванням в'їзду через "Дитятки" (тридцятка) і "Лелів" (десятка). Дитятки ми то проскочили успішно о 9 ранку з рекордною швидкістю проходження всієї процедури (38 осіб за 5 хвилин), але на ЧАЕС і в Прип'ять потрапили аж після 14-00.

  Забув викласти. Ревізія "Десятки" в м. Чорнобиль + Прип'ять
 4. #274
  Offline
  Пророк

  Re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять


  У Київській області сотні рятувальників гасять пожежу у Чорнобильській зоні

  Пожежа зайнялася на трьох лісових кварталах на території спеціального комбінату "Чорнобильська пуща", повідомляє офіційний сайт Державної служби з найдзвичайних ситуацій.

  До гасіння пожежі залучили 32 одиниці техніки, вертоліт Мі-8 з водозливним пристроєм, "Єврокоптер" та два пожежні літаки АН-32 П

  О 15 год. 05 хв. здійснили перший скид води на осередок пожежі, гасіння продовжується.

  На місці події розгорнуто штаб пожежогасіння, працює мобільна оперативна група на чолі з першим заступником ГУ ДСНС України у Київській області Олександром Ткаченком.

  До гасіння пожежі залучено 182 чоловіка та 32 одиниці техніки, у тому числі від ДСНС 130 чоловік особового складу та 24 одиниці техніки. Від Держлісагентства залучено 3 автоцистерни, 2 авторозливні станції, 3 трактори з плугами та 52 працівники.

  На місце події прибув також особовий склад Іванківського, Вишгородського та Бородянського районів Київської області у складі 52 чоловік особового складу та 9 одиниць техніки.

  Для посилення угрупування пожежно-рятувальних сил до місця пожежі додатково направлено 30 чоловік особового складу та 7 одиниць техніки від ГУ ДСНС України у м. Києві.

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк терміново зібрав комісію з надзвичайних ситуацій. За тривогою до готовності піднята Нацгвардія і підрозділи МВС.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що пожежа підступає до ЧАЕС.
 5. #275
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  що пожежа підступає до ЧАЕС
  в напрямку ЧАЕС пожежу зупинили, але її масштаби вражають. Зара' намагаюсь знайти інформацію з власних джерел, але поки що безрезультатно.
 6. #276
  Offline
  Пророк

  Re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять


  PS: Пожар в лесах Чернобыля. Горят 320 гектаров. 28.04.15 - https://www.youtube.com/watch?v=X2c19WpbxIk
 7. #277
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять


  Arsen Avakov

  На 18.30 ситуация с лесным пожаром вокруг Чернобыльской станции обострилась. Пламя вновь атакует лесной массив в направлегии объектов ЧАЭС. Верховой огонь и резкие порывы ветра создали серьезную угрозу распостранения пожара в 20 км зоне от Чаэс. В огневой зоне около 400 га леса.
  Премьер срочно собрал комиссию по чрезвычайным ситуациям. По тревоге в готовность поднята Нацгвардия и подразделения МВД.
  Яценюк с офицерами СЧС работает на месте, в непосредственной близости от линии огневой атаки. Я в оперативном штабе в Киеве - в аэропорту - координируем вылеты спецавиации.
  Работаем. Понимаем ответственность и не допустим недооценки рисков!
  Апдейт на 22-00 : Арсеній Яценюк уже сказал все на брифинге и ві видели в лентах новостей. Как и проинформировал о деталях Зорян Шкиряк. Но, скажу коротко.
  1. Повторно верхнее пламя к темноте сбили. Это хорошо и очень, к вечеру ветер прекратился и быстро локализуем ситуацию вокруг ключевых очагов.
  2. Возникла обоснованное подозрение в умышленном поджоге. Так как очаги в нскольких местах по обе стороны реки.
  3. Усилили патрули - подняли по тревоги в готовность Нацгвардиюи подразделения МВД..
  4. Почему такаое беспокойство? Такого пажара не было с 1992г - до станции около 20 км, а вот до могильников отходов около пяти. Поэтому там отсекали в первую очередь.
  5. Радиоактивній фон в норме.
  6. Прогноз на это время в плюс. НО! Слишком важно и велики ризки, что б недобдеть. Потому - максимально внимательны.. Будут новости - дам знать.
  На это время оснований для испуга и паники нет. Взяли под контроль.


  Sergii Mirnyi
  "Наскільки стрьомна ситуація з пожежею в Чорнобилі?" - задовбали мене сьогодні інтерв’юями. і замість раніше запланованого, всю другу половину дня - просвіщав ЗМІ, "запобігав негативним психологічним наслідкам". бо, якщо не дадуть пожежі розповсюдитися в кілька раз - а схоже, що таки не дадуть - жодних наслідків за межами Зони вона не матиме.

  а от звіти Авакова і Яценюка про те, що там відбувається - це пісец( і звіт шкіряка теж "доставляє". повне дежавю газети "Правда" 1986 року - органа, так його за ногу, ЦК КПСС. ну ні хера не зрозуміло з них. оце справжня катастрофа.

  а прем’єр на передовій гасіння пожежі - має після цього застрелитись. тому що це ніяка не доблесть, а ГАНЬБА і, соррі за командирський сленг, "ВТРАТА УПРАВЛІННЯ".
  це значить, що не вибудована система керування, і ресурс національного топ-менеджера витрачається на керування кількома сотнями людей.

  а чого хотіти, якщо Зона без першого керівника і його зама? - перший звільнився, другого люстрували - а про заміну й не чухались... мабуть тому й не оцінили в Зоні небезпеку початкового займання, сцяли зразу запросити підмогу з-поза Зони... печально.

  добре, що природа в черговий раз допоможе: на Чт дощ в Чорнобилі обіцяють.


  Деякі моменти зйомки сюжету бачив особисто. Десь з 20-ї секунди, де отой журналіст акі репер начитує інфу біля саркофага.


  І ще. На ЧАЕС увімкнули фонтан біля меморіалу. Останній раз це було на 25-річницю А взагалі, щодо візиту Президента з нагоди річниці аварії, як сказали мені знаючі люди, "все в кращих традиціях Яника"... з перекриванням "десятки" і проч. А ми так хотіли його побачити і поспілкуватися

  *****

  Журналісти годують лиса. Линяє бідняжечка.
  http://www.radiosvoboda.org/media/video/26975013.html
 8. #278
  Offline
  Пророк

  Re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  в напрямку ЧАЕС пожежу зупинили, але її масштаби вражають. Зара' намагаюсь знайти інформацію з власних джерел, але поки що безрезультатно.
  можу надати зі своїх: в центрі Києва саме зараз тхне димом так, ніби горить у дворі. смогу немає.

  PS чорт би забрав ці грьобані служби. несподіванка - ну чисто як в Хакасії.
  Зона без першого керівника і його зама
  хіба це не двійка уряду?
 9. #279
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  в центрі Києва саме зараз тхне димом так, ніби горить у дворі.
  І на Оболоні також. Це інформують знайомі.
  Сегодня, 28 апреля, ситуация с лесным пожаром вокруг Чернобыльской станции обострилась. Вследствие возгораний пострадали отселенные села Лубянка, Рудня Ильницкая, Ильинцы и другие.
  П.С. Хто знає мене на Фейсбуці, то можете переглянути відео з поїздки.

  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  можу надати зі своїх:
  трошки уточню щодо диму в Києві. Бо 100 км для чорнобильського - це таки забагато. Але це лише підтверджує, що це не самозагорання. Комусь треба було поєднати до купи ці пожежі. Мов дивіться, у Чорнобилі так полихає, що аж до Києва тягне.
  МЧС говорит, что дым в городе идет со стороны левого берега - за Осокорками горит 6 Га "настила"
  *****

  Почитайте коменти до фото https://www.facebook.com/photo.php?f...00573727981412

  *****
  І ще трохи. Без цензури http://gazon.club/blog/lichnye/chern...prelya-2015-g/
 10. #280
  Offline
  Пророк

  Re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять


  ось вам приклад газети довіреної особи Порошенка, пана Медведчука, яку вільно роздають в Києві на ВСІХ станціях метро та в інших місцях.

  така подача інформації. приблизна так само пишуть і про війну, "апалченцев" і т.д. хвилює це лише активістів, але не владу.
+ Ответить в теме
Страница 28 из 34

Теги для этой темы