Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей149Благодарности

Результаты опроса: Я вважаю, що 4 реактор ЧАЕС вибухнув внаслідок

Голосовавшие
32. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Природних явищ (землетрус тощо)

0 0%
  • Технічної недосконалості реактора, браку обладнання

15 46.88%
  • Неправильних дій оператора

10 31.25%
  • Умисного теракту

3 9.38%
  • Інше

4 12.50%
+ Ответить в теме
Страница 20 из 34
Показано с 191 по 200 из 337.
    2.0

Re: Героям Чорнобиля!

обережно, фото ((
    Офтоп:

В Донецке убит наш друг, Чернобыль-ТУРист Алексей, вступивший добровольцем в ряды защитников Донецкой области в рамках движения "Донецк это Украина".
    Кадыровцы вырезали серце у Алексея и на веревке таскали его труп за машиной. Информация по ссылке: http://sprotiv.org/47569
    В нашей памяти он навсегда останется "деловым добряком", рубящим дрова на зиму про запас двум старичкам-самоселам, живущим в Чернобыльской зоне..
    У Алексея осталась вдова и маленький сын..
    Он был воином. И закончил свой путь как воин. За свободу своей страны.
    Герої не вмирають. Вечная память, дружище.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Мені ось мають скинути фото зі шматочком костюма пожежника від якого фонить більше 5000мкР/год. Я не встиг трохи за супроводжуючим, тому є лише без дозиметра А для тих, хто боїться радіації, скажу таке - за 12-годинний переліт літаком ви отримуєте дозу у 10 разів більшу, аніж за аналогічний проміжок часу перебування в зоні відчудження. І ще, індивідуальний накопичувач показав, що отримана доза не більше 0,200 мЗв, при нормі 0,300. При звичайній рентгенографії вона може складати від 0,150 до 0,600 мЗв. Ось так.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Мені ось мають скинути фото зі шматочком костюма пожежника від якого фонить більше 5000мкР/год. Я не встиг трохи за супроводжуючим, тому є лише без дозиметра
    Да, там много таких артефактов в больнице, поэтому туда туристов обычно не водят, только по договоренности.
    Вообще, ИМХО, туда нужно ехать осенью - тогда можно ощутить всю прелесть заброшенного города
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Sir_2006, в поліклініці по словам супроводжуючого є декілька костюмів, але вони не на першому поверсі точно.

Щодо осені - згоден. Або ранньою весною, коли ще немає зелені.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Теж моє
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: Чорнобиль. ЧЗВ. ЧАЕС. Прип'ять

Ось і обіцяне
    Новачок

Я тоже хотел бы посетить эту зону. Вот только плохо, что так просто туда не пускают.
    Пророк

Поверь, это хорошо, что туда просто так не пускают

Sent from my BlackBerry Q10 using Tapatalk
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от viasat25 Посмотреть сообщение
    Вот только плохо, что так просто туда не пускают.
    Сір вже вам сказав, а я підтверджу. Хіба що ви маєте елементарний досвід перебування в ЧЗВ, дозиметр та добре знаєте місцевість ЧЗВ. Я з особистого досвіду вам скажу - самому, без супроводжуючого з місцевих там робити нічого. І ще одне - якби не дозиметричний контроль на кількох КПП, то і зараз би вся Україна кишіла "трофеями" з Прип'яті та навколишніх населених пунктів. Це ми вже мали змогу спостерігати наприкінці 80-х і майже до кінця 90-х, коли контроль був дуже слабким, точніше - його майже не було.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я їду в Чорнобильську зону відчуження! Приєднуйтесь, ще є вільні місця. Деталі за посиланням http://ingreen.in.ua/tours/outpoltava/out006 а також у організатора в спільноті https://www.facebook.com/ingreenpoltava http://vk.com/in_prypat
+ Ответить в теме
Страница 20 из 34

Теги для этой темы