Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей143Благодарности

Результаты опроса: Я вважаю, що 4 реактор ЧАЕС вибухнув внаслідок

Голосовавшие
32. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Природних явищ (землетрус тощо)

0 0%
  • Неправильних дій оператора

15 46.88%
  • Технічної недосконалості реактора, браку обладнання

10 31.25%
  • Умисного теракту

3 9.38%
  • Інше

4 12.50%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 33
Показано с 11 по 20 из 330.
    ри?

Re: Героям Чорнобиля!

Хто-небуть з форумчан був у Мертвій зоні? У Прип’яті?
    Мабуть це страшно, бачити навколо себе напівзруйновані, спаклюжені будинки, високу траву і пустку. Мертве місто - я навіть не можу уявити, як це. А колись було найквітучіше місто...

З самого дитинства чула "чорнобилець", але не розуміла що це і до чого. Років у 13 побачила по телевізору програму, присвячену цій трагедії. Пам’ятаю дуже плакала: показували дівчинку, яка відчайдушно боролася з лейкемією, але хвороба перемогла. Відтоді прочитала купи літератури.
    Є різні версії щодо трагедії. І всі начеб-то правильні і підтвердежі різними дослідами. Але ж дійсно ніхто не знає, як то було насправді.
    Стосовно голосування: немає пункту - всі версії. Я б напевно його вибрала.

У мене татко був там. У Чорнобилі. І зараз лежать у старому альбомі чорно-білі фотокартки: усміхнені обличчя молодих хлопців, вони у робах, на шиях респіратори. Тоді вони не розуміли, як близько до смерті стоять. Вони чистили "рудий" ліс...
    Зараз кажуть, що у тій зоні зашкалює навіть після стількох років після трагедії. Що там знаходитися небезпечно. Півгодини - і досить. Типу екскурсія. А тоді ж у 86-му хлопці-ліквідатори провели побіля реактора по 3-4 місяці. Так, звичайно, ті, хто скидував графіт з пошкодженого даху, пробули там 2-3 хвилини і отримали смертельні дози. А чи не смертельно знаходитися у кілометрі від реактора 4 місяці? Ніхто про це нічого не казав.
    На 26 квітня кожного року татко йде з дому і повертається пізно. Повертається п’яним. Мама його не сварить, просто стелить і він відразу лягає. Але лише тоді він може щось розповісти. А так... Так ніколи, ніколи не заговорює про Чорнобиль. Мені здається, що йому дуже болить це все.
    Цього року повернувся і сказав: "Мало нас лишилося, мало хлопців".

Більше про це розповідає мама. Напередодні трагедії запитала у неї, як то було.
    "Прийшли серед ночі. Десь о другій годині. Відчинила, стоять двоє. Питають - Чоловік дома? Кажу - Дома. - Буди його. Він військовозобов’язаний. Мама - Він п’яний, у нас день народження було...- Буди його, і так зійде... Розбурхала. Його підхопили під руки і у машину посадили. Сказали, що скоро напише чи подзвонить. Поїхав 30 травня, повернувся у вересні... Дурна була, треба було сказать шо нема його вдома, шо десь шляється...Не знала, дурна."

Зараз докопуються до причин трагедії. А вони ж не такі й важливі вже. Назад нічого не повернеш. А люди кожного року мруть. Ліквідатори. А їм навіть лікування вже платне робити хочуть. За що? За те, що вони не знали і пішли нас рятувать? За те, що від раку і лейкемії конають?
    Всі згадують тих, кого вже нема...Та чогось ніхто не думає про тих, хто дуже потребує допомоги зараз. Всім байдуже до тих калік, які лишилися. І державі байдуже, і людям.

Пророк

Слышал, вродьбы туда экскурсии организовывают долларов за 100. Может кто что знает?
    Инвалид умственного труда

Народ там уже землю скупают, а когда объявят что она нормальная представте какие бабки
    Сейчас одно из выгоднеших вложений средств....
    Частий гість

Я была в Припяти 8 лет назад....мост красили. Нам молоко и водку выдавали))
    А 26 апреля помню очень прекрасно. 27 вечером позвонила мамина подруга и сказала, что Чернобыль рванул и не надо выходить на улицу.
    Жаль что не позвонила раньше. Я с утра вышла гулять...сижу что-то ковыряю и тут из-за туч выходит солнце и луч бежит по моей руке, а вслед за лучом рука начинает опухать и краснеть. Я страшно испугалась, поднимаю другую руку и по ней луч чертит туже картину. Врачи поставили диагноз - солнечная аллергия. Почти десять лет лечила, но каждую весну напоминает о себе.
    Инвалид умственного труда

я в походе был на Псле...
    .

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Народ там уже землю скупают, а когда объявят что она нормальная представте какие бабки
    Сейчас одно из выгоднеших вложений средств....
    Уже сейчас можно использовать. Рапсом засеять, например - биодизель.
    Гуру

Биодизель с урановым выхлопом )))
    ри?

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Слышал, вродьбы туда экскурсии организовывают долларов за 100. Может кто что знает?
    Проводять. А шо маєш бажання гайнути?!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Проводять. А шо маєш бажання гайнути?!
    ага, не против бы посмотреть
    ри?
    Ops

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    ага, не против бы посмотреть
    Нащо?