Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей150Благодарности

Результаты опроса: Я вважаю, що 4 реактор ЧАЕС вибухнув внаслідок

Голосовавшие
32. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Природних явищ (землетрус тощо)

0 0%
  • Технічної недосконалості реактора, браку обладнання

15 46.88%
  • Неправильних дій оператора

10 31.25%
  • Умисного теракту

3 9.38%
  • Інше

4 12.50%
+ Ответить в теме
Страница 12 из 34
Показано с 111 по 120 из 336.
    2.0

Re: Экскурсия в Чернобыль 9.02.2013

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Интересно, а нафига чувак такое делает? )
    хороше питання)

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    veselka, я от не розумію людей, які м"яко кажучи, малость не в темі, і норовлять підколоти своїм типу "остроумієм". особливо мене дратує це в ставленні суспільства до Чорнобиля.
    Здається, вам тут вже все дохідливо пояснили без мене. На думку інших форумчан з "остроумієм" у вас слабенько. :) А мене дратують люди, які не можуть сприймати чиюсь думку окрім своєї. Насправді я не проти поїздок в "екзотичні" місця і розумію європейців, які приїжджають подивитися на пусті місцевості, які раніше заселяли люди. Але українцям для цього не потрібно їхати в Чорнобиль. Проїдьте 50 км і знайдете забуті села та розвалини. Можете навть екскурсію організувати і брати за неї 425 гривень.
    Пасажир

Ответ Сообщение от veselka Посмотреть сообщение
    Проїдьте 50 км і знайдете забуті села та розвалини.
    Для начала - можно далеко не ходить, а слазить в Кадетский корпус. Дальше Василек в Головаче, усадьба Муравьевых-апостолов в Хомутце... Может немного не то, но и по радиации безопаснее, и дешевле.
    Постійний відвідувач

Взяла кілька знімків з архіву мого чоловіка. Насолоджуйтесь. Кому треба, підкажу адресу

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Василек в Головаче

LAEN, ви мене ранили до глибини душі. Я кілька разів була в цьому таборі, а потім проходила студентську практику вожатою (2002 рік). Цього просто не може бути! Всі мої чудові спогади - це єдине, що залишилося.
    2.0

А мене дратують люди, які не можуть сприймати чиюсь думку окрім своєї.
    Ваша думка звучить як "сік шкідливий для здоров"я". я сприймаю думку "мені не подобається сік". різницю відчуваєте?

Але українцям для цього не потрібно їхати в Чорнобиль. Проїдьте 50 км і знайдете забуті села та розвалини.
    дозволюз Вами не погодитися. бачила розвалини і села у величезній кількості. значення Припяті дещо в іншому в іншому. покинуті села - це печаль родини, це загибель роду. а Припять - це показова пам"ятка, що не треба гратися в царя природи. власне, не агітую вас пити сік, але не вводьте в оману інших.
    Пророк

Взяла кілька знімків з архіву мого чоловіка. Насолоджуйтесь. Кому треба, підкажу адресу

Veselka, меня интересуют развалины. Любые заброшенные здания, территории. Прошу "обещанные" адреса... В т.ч. бесхозные и т.п., где можно не спеша все осмотреть (вместо того, чтобы вести "переговоры" с сторожами).
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Veselka, меня интересуют развалины. Любые заброшенные здания, территории. Прошу "обещанные" адреса... В т.ч. бесхозные и т.п., где можно не спеша все осмотреть (вместо того, чтобы вести "переговоры" с сторожами).
    Полтавська область, Кобеляцький район, село Бутенки, якесь колишнє підприємство... побачите з дороги (чи є сторожі - не знаю).
    Гуру

А смысл охранять развалины или БЕСХОЗНЫЙ объект? Если все заброшено, то КТО ЖЕ ПЛАТИТ СТОРОЖУ ЗА ОХРАНУ? Неуж-то охраняют бесплатно?
    Banned

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    воно може існувати будь-де. навіть у вас в хаті, якшо є наприклад такі ретро-стаканчики
    http://www.akcia-antique.ru/others/13717-sm.jpg
    у мене є знайомий провідник по Зоні, він свого часу займався радіаційною розвідкою. у мене нема підстав йому не вірити. і він нічим не хворий, хоча був в Зоні тоді, коли з неї ще не зробили щось більш-менш притомне. там кожен сантиметр перекопали і перебрали.

ПС: радіація дійсно потроху розповсюджується через нещільний саркофаг у вигляді пилюки на потоках вітру. але це невеликі кількості, розпорошені в повітрі. а ось поставить "Новарка" конфаймент і обіцяють всій Україні щастя, а пилюці - консервацію ))) хоча фахівці кажуть, що все то до лампочки. бо ця споруда більш косметична, ніж практична. але зараз зима і взагалі більш безпечно для самих мнітєльних, бо пилу нема. не лякайте людей дарма. тим більше, насправді, Чорнобиль далеко не всіх вабить. а тих, кого вабить можна байками про куфайку налякати. а тоді людина шкодуватиме - "чого я дурень не поїхав?"
    Вы на этом бабло имеете, что так рьяно народ уговариваете, причем ересь неся несусветную. Не знаю уж, намеренно или по недомыслию...
    Лично для меня все этие экскурсии, с позволения сказать, сродни пляскам на трупах , и пожарников, и мальчиков, собиравших радиоактивные ошметки голыми руками и переселенцев...Есть в Полтавской области такой поселок в голой степи, не знаю, правда, остался ли там кто живой... В этом собитии столько горя, это огромная человеческая трагедия, и я вам настоятельно рекомендую поуменьшить цинизм. Вы просто омерзительны в ваших высказываниях.
    Пророк

Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
    Есть в Полтавской области такой поселок в голой степи, не знаю, правда, остался ли там кто живой...
    Подскажите пожалуйста, что за поселок... Можно в личку и в чем там опасность ? Что произошло там ?
+ Ответить в теме
Страница 12 из 34

Теги для этой темы