Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 7 из 7.
    Частий гість

Новини футбольної екології.

Новини футбольної екології.

Міністерство екології України провело на місцях / тобто - у читатачів/ масову перевірку стану ВІДПРАЦЬОВАНОЇ продукції київської газети «Футбол». Перевірка виявила, що ПОЛОВИНА сторінок газет «Футбол», придбаних масовим читачем,
    після прочитки залишаються підсклеєними подекуди первинною
    друкарською фарбою, бо читач їх / ці сторінки / навіть НЕ ПЕРЕГЛЯДАЄ. А, щоб ви знали, на отих склеєних сторінках друкуються матеріали по Єврочемпіонатах, а також відомості щодо щонедільного підвищення цін на не українських футболістів, що іноді складає до 70% усіх матеріалів газети.
    Таке «склеювання сторінок» істотно заважає проведенню утилізації вказаної
    продукції, що завдає відповідної шкоди навколишньому середовищу країни видання газети, тобто Україні.
    Як нам стало відомо з джерела, близького до Видавництва газети, але що побажало поки залишитися під маскою, - по розпорядженню Міністерства екології в газеті "Футбол" тепер КАТЕГОРИЧНО заборонено друкувати на початку примірника загальний ЗМІСТ матеріалів, що подаються у газеті , щоб читач не лінувався ПЕРЕГОРТАТИ ВСІ сторінки газети і тим не опускав навколишнє середовище Неньки – у прірву екологічного банкрутства.

Пророк

Re: Новини футбольної екології.

Ненавязчивая реклама журнала?
    Частий гість

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ненавязчивая реклама журнала?
    Здравствуйте! Спасибо за участие в обсуждении.
    Мое развернутое мнение о киевском "Футболе" и его редакторе Вы можете прочитать /если осилите/ по ссылке.
    http://www.chitalnya.ru/work/102294/
    Філософф

З чого ти взяв, що твоя писанина комусь цікава і хтось починатиме її "осилювать"?
    Частий гість

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    З чого ти взяв, що твоя писанина комусь цікава і хтось починатиме її "осилювать"?
    1/. Ти ж певне второпав, що загалом я звертався не до тебе особисто, колего, з отим самим "осилюванням"?
    2/. Усе ж дякую тебе за предметну і зацікавлену участь в обговоренні моєї теми.
    3/. Хотілося б дуже, колего, побачити твої особисті публікації, щоб угледіти таки, як треба правильно і цікаво писати повідомлення.
    З повагою...
    Філософф

Друже, ти грамотно тролиш, намагаючись підтримати тему і створити враження ведення дискусії. Але розкрутити за рахунок цього форуму у тебе нічого не вийде. Бо він НЕТЕМАТИЧНИЙ. А тепер перечитай ще раз моє попереднє повідомлення, можливо, зрозумієш, нє? Щодо провокацій про "Хотілося б дуже, колего, побачити твої особисті публікації, щоб угледіти таки, як треба правильно і цікаво писати повідомлення", то флудить тут не бачу сенсу. Якщо і справді цікаво - пиши приватним повідомленням. Я скину кілька лінків на свої публікації. З повагою.
    Частий гість

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Друже, ти грамотно тролиш, намагаючись підтримати тему і створити враження ведення дискусії. Але розкрутити за рахунок цього форуму у тебе нічого не вийде. Бо він НЕТЕМАТИЧНИЙ. А тепер перечитай ще раз моє попереднє повідомлення, можливо, зрозумієш, нє? Щодо провокацій про "Хотілося б дуже, колего, побачити твої особисті публікації, щоб угледіти таки, як треба правильно і цікаво писати повідомлення", то флудить тут не бачу сенсу. Якщо і справді цікаво - пиши приватним повідомленням. Я скину кілька лінків на свої публікації. З повагою.
    1/. Мені, колего, фіолетово, буде дискусія, чи ні. Я просто висловив свою думку по конкретному питанню, бо цей журнал розповсюджують по усій Україні і комусь може буде цікаво.
    2/. Щодо «грамотно тролиш», то мені дещо не став не до вподоби твій, друже, ранішній вислів щодо моєї публікації – «писанина». Це ствердження є, як мінімум, не коректний вислів, який потребує літературного та футбольного обґрунтування, бо інакше може розцінюватися як звичайний наклеп.
    3/. Форум не тематичний? Але я не порушив жодного правила Форуму, чти не так?
    4/. Щодо флуду з мого боку:
    Флуд (англ flood - потоп) - бессмысленные сообщения, неоправданно короткие, неинформативные сообщения ("Гы,ЛОЛ!"), сообщения состоящие из одних смайликов, несколько сообщений подряд.
    Ну і в чому мій флуд? Ти знову намагаєшся мене безпідставно та прилюдно паплюжити. Навіщо? За що? За те, що я лише висловив свою особисту думку, а ти не можеш нічого з цього приводу грамотно висловити?
    5/. Твої особисті публікації хотілося б побачити тут на Форумі. Коректну /з мого боку/ дискусію гарантую.
    З повагою, та ін.
+ Ответить в теме