Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей73Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 15
Показано с 21 по 30 из 142.
    Пророк

Re: Утилізація батарейок в Україні! Нарешті!

Ну, так якщо отримувати з кожної батарейки 27 гривень, то цілком рентабельна.

Зануда

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    А тепер покажіть мені хоча б одного "рядового українця" який привезе хтозна куди аккумулятор АА та ще й заплатить 27 гривень за те, щоб у нього цей аккумулятор прийняли?
    я і не брався його показати. Про таку утилізацію я навіть мову не веду.

Де там написано, що 27 гривень це собівартість утилізації батарейки? Там написано, що це сума, яку треба сплатити за утилізацію пальчикового акумулятора.
    Пророк

Та я взагалі хз, що в цьому випадку називати собівартсітю.

Аккумулятор, батарейка...
    Різниця в процесі утилізації невелика.
    Вартість добутих матеріалів, так підозрюю, теж приблизно одинакова.
    Зануда

Та я взагалі хз, що в цьому випадку називати собівартсітю.
    але ж пишете:
    Пророк

Ну, трішки некоректно виразився, а Ви тут же придралися.
    Звісно, що я мав на увазі "доплату" до утилізації при здачі аккумулятора в прийомний пункт.
    Зануда

Аккумулятор, батарейка...
    Різниця в процесі утилізації невелика.
    Вартість добутих матеріалів, так підозрюю, теж приблизно одинакова.
    просто я за те, щоб якщо на якесь джерело посилатися, то робити це максимально точно.
    З того, що за утилізацію просять 27 грн. ніяк не випливає, що затрати дорівнюють 27 грн.

Загалом моя думка така, що ця справа може бути рентабельною, але треба переробляти велику кількість елементів живлення, вирішити проблему їх збирання та транспортування. Обладнання та ресурси теж потрібні будуть недешеві.
    Отже, для малого бізнесу це не цікаво.
    Пророк

Можна загуглити, і подивитися як це робиться в Європі.
    Сумніваюся, що там ця послуга безкоштовна для населення.
    А якщо не безкоштовна, то можна припустити, що ця справа на одних матеріалах, здобутих під час утилізації, є нерентабельною.
    Зануда

то можна припустити, що ця справа на одних матеріалах, здобутих під час утилізації, є нерентабельною.
    про що і мова. + наявність токсичних відходів, які важко і дорого остаточно очищувати.
    2.0

fabulist, насправді, утилізація монітора, наприклад, коштує від 50 до 100 грн. це дорого. тому підприємтсва, які зобов"язані списувати моніки за правилами, іноді вдаються до хитрощів: продають "майно" за дєсярік, а тоді щасливий власник несе його на смітник. бо окрім витрат на утилізацію, до місця утилізації треба ще й довезти. а проблема здачі батарейок в утиль полягає в тому, що місця ці в таких ничках, що адекватна людина навряд чи шукатиме "супер-фірму", яка допоможе зробити все цивілізовано. через те ініціатива КЛО заслуговує на повагу.
    до слова, ртуть в Полтаві утилізують. але у громадян її просто не приймають, лише у підприємств. а всьо через те, що закон дірявий. а в економних лампочках, до речі, від 5 мг ртуті і більше. тому, як написано в коментарі до поданих мною адрес фірм, пропоную збирати лампочки в мішки і возити їх на дачі чиновників. хоча зберігаючи мішок лампочок ви накопичуєте токсичні відходи ))) шо теж не благословляється ))))))

що там ця послуга безкоштовна для населення.
    безкоштовна. тобто не зовсім. у вартість батарейки закладається витрата на її утилізацію. тобто купуючи елемент живлення ви оплачуєте його знищення. плюс там налагоджена система збору батарейок, я так розумію, їх приймають, в тому числі, магазини, де вони були продані.
    і в даному випадку про рентабельність не йдеться як головний чинник, бо найважливіше адекватно повестися зі шкідливою речовиною.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    у вартість батарейки закладається витрата на її утилізацію. тобто купуючи елемент живлення ви оплачуєте його знищення. плюс там налагоджена система збору батарейок, я так розумію, їх приймають, в тому числі, магазини, де вони були продані.
    і в даному випадку про рентабельність не йдеться як головний чинник, бо найважливіше адекватно повестися зі шкідливою речовиною.
    фантастика в умовах Батьківщини ))
    Сумніваюся, що в нас взагалі таке хоч колись буде.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 15