Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей73Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 15
Показано с 11 по 20 из 142.
    Пророк

Re: Утилізація батарейок в Україні! Нарешті!

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Куда девать кислоту/щелочь? В канализацию или под забор соседу?
    Вы видели, чтобы кто-нибудь выбрасывал автомобильные аккумуляторы ? Нет, их сдают. А кислоты в них намного больше.

Зануда

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Вы видели, чтобы кто-нибудь выбрасывал автомобильные аккумуляторы ? Нет, их сдают. А кислоты в них намного больше.
    Питання ж Ви ставили не "здавати чи викидати", а "здавати чи самостійно робити утилізацію з відновленням цінних металів".
    Навіть якщо подумати і оптимізувати процес, залишатимуться дочить токсичні відходи.
    Я веду до того, що для побуту та навіть для малого бізнесу навряд чи реальна і рентабельна справа. Хоче це на 80% інтуітивний висновок.
    2.0

ще корисна інфа http://eco-stream.com.ua/component/o...task,viewpost/
    Пророк

На мой взгляд основная проблема утилизации лежит в разделении целого предмета на составляющие фракции. Если сделать это вручную - никаких отходов не останется. Теоретически токсичные (в почве и воде) никель и кадмий будут сданы как металл, оболочка - как железо... Ну и и т.д.

Опять же возвращаясь к утилизации свинцового аккумулятора. Кислота гасится содой (можно использовать воду после мытья рук или стирки белья) или просто разбавляется большим количеством воды, свинец сдается в утиль, пластиковая оболочка - на пункт приема пластика... Что остается ? НИЧЕГО. Никаких токсических отходов.

Может я и не прав... Поправьте. Но сдается мне проблема вполне решаема.
    Пророк

tayatlas, хто цим буде займатися?
    Зануда

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    На мой взгляд основная проблема утилизации лежит в разделении целого предмета на составляющие фракции. Если сделать это вручную - никаких отходов не останется. Теоретически токсичные (в почве и воде) никель и кадмий будут сданы как металл, оболочка - как железо... Ну и и т.д.
    Практично неможливо виділяти 100% кадмію та нікелю. Тобто відходи будуть містити значну для середовища дозу токсичних солей цих металів.
    Та й підприємці самі будуть труїтися, бо у гаражі (як приклад) належний захист організувати буде важко. ІМХО

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    tayatlas, хто цим буде займатися?
    мова про те, чи може малий бізнес займатися утилізацією. Тобто чи реально це технічно і чи рентабельно.
    Питання не позбавлене сенсу, але на мою думку проблем більше ніж резону.
    Пророк

Чомусь я переконаний, що рядовий українець із жадності не буде витрачати гроші на утилізацію. А просто піде й викине до смітника.
    Інша справа, якби утилізація була безкоштовною.
    Але за безкоштовно ніхто цим займатися не буде. Тут або держава повинна фінансувати (що навряд), або дійсно закладати вартість утилізації в ціну приладів при їх покупці.
    Зануда

Інша справа, якби утилізація була безкоштовною.
    емммм....я щось не зрозумів.
    Мова про те, що підприємець збирає елементи живлення, видобуває з них цінні компоненти (кадмій, нікель), здає здобич як кольорові метали, отримує прибуток.
    Для "рядового українця" процедура безкоштовна, що йому витрачати?
    Користь зрозуміла - токсичні метали не забруднюють, підприємці отримують прибуток.
    Прочитайте тему, якщо бажаєте бути у контексті розмови.
    Пророк

Та я в темі з першого посту.
    Але невже Ви вірите в те, що вартість матеріалів добутих з батарейки окупить затрати на те, щоб їх звідти добути?
    Звучить як фантастика.

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Для "рядового українця" процедура безкоштовна, що йому витрачати?
    Судячи з першого посту з відео для "рядового українця" процедура взагалі нереальна ні за які гроші.

Судячи з лінка
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ще корисна інфа http://eco-stream.com.ua/component/o...task,viewpost/
    вартість утилізації аккумулятора АА коштує 27 гривень.

А тепер покажіть мені хоча б одного "рядового українця" який привезе хтозна куди аккумулятор АА та ще й заплатить 27 гривень за те, щоб у нього цей аккумулятор прийняли?
    А я Вам у відповідь покажу тисячі таких, що плюнуть на цю затію, і просто викинуть аккумулятор до смітника.
    Зануда

Але невже Ви вірите в те, що вартість матеріалів добутих з батарейки окупить затрати на те, щоб їх звідти добути?
    Ну а як ці метали взагалі добувають? Спочатку треба добути сировину...збагатити, тоді вже виділити метал.
    У нашому випадку сировина безкоштовна, і концентрація металів досить значна.
    Але, якщо Ви у темі з першого посту, то маєте знати, у що я вірю. От, цитую:
    Рентабельність, при відносно невеликій кількості, під питанням.
    Я веду до того, що для побуту та навіть для малого бізнесу навряд чи реальна і рентабельна справа.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 15