Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 33.
    2.0

Ялинка штучна vs ялинка натуральна

Цьогоріч ялинки обладнають чіпами, шоб неповадно було тирить по кишеням ))) Від цього вони подорожчають на півтори гривні. Але мені от інше цікаво: то які ялинки ставить вдома? Я от переконую рідню не купувати деревце, але деокму подобається як те пахне. Тому часто вдома просто гілочки на новий рік... А штучні як по мені, то взагалі не дуже... хоча.
    А хто що вибирає з форумних мешканців? І чому віддаєте перевагу саме тому, що обираєте?

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Ялинка штучна vs ялинка натуральна

nickeler, штучна. Вже 15 років точно. А для "пахне" купую трохи гілочок (соснових, ялинових або ялицевих). І ще варіант запахтити - аромалампа з олією чогось хвойного.
    Чому - зручно, та й жаль, коли щороку дивишся, як цілі машини пожовклих ялинок-сосен гасають по місту і вивозять оте все на смітник.
    А на "зекономлені" на живому деревці гроші якусь нову прикрасу куплю (наприклад щось із продукції фабрики ялинкових прикрас)
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    nickeler, штучна. Вже 15 років точно. А для "пахне" купую трохи гілочок (соснових, ялинових або ялицевих).

Чому - зручно, та й жаль, коли щороку дивишся, як цілі машини пожовклих ялинок-сосен гасають по місту і вивозять оте все на смітник.
    Тоже взял бы штучну, но у них два странных недостатка:

1. "рогатые" (т.е. до ужаса уродливо и некачественно сделанные)

2. не в меру дорогие
    Пивовар

Только живая)
    2.0

а уже десь продають чи як?
    і шанувальники живих ялинок - вам не жалко зрубаних дерев? )))
    Пророк

тіко натуральна!
    нам жалко зрубаних дерев, убитих тварин, висохших річок і ставків сама понімаєш чого) бгггггггггг
    Пивовар

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    вам не жалко зрубаних дерев?
    нет
    их срубят хоть так, хоть этак
    кто видел как в лесничествах выращивается сосна - поймет
    Пророк

А у меня более оригинальный способ, правда пока в продаже подобного изделия не видел, так вот:
    взял я трубу металическую длинной полтора метра и диаметром до 10 мм. по краям поприваривал металические "ушки" такого же диаметра для веточек, и теперь если по уму скомпоновать веточки, то вы живую елку от моей "полуискусственной " с расстояния в метр не отличите, а наряженая елка так вообще выглядит как настоящая. Итог: для компоновки елочки необходимо всего 10-15 веточек, есть и запах, и аромат, и несрубленное дерево. Уже лет 8 использую и доволен
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Цьогоріч ялинки обладнають чіпами, шоб неповадно було тирить по кишеням
    Що за чіпи? Можна детальніше? Просто цікаво )

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    цілі машини пожовклих ялинок-сосен гасають по місту і вивозять оте все на смітник.
    Їх не вивозять на смітник, а переробляють на тирсу, яка потім йде паливом для котелень. (бачив колись передачу по Лтава).

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    их срубят хоть так, хоть этак
    Так-точно. Сам бачив, як проріджували молоді ліси. 2 дерева поряд все-рівно не виростуть, а так одне зрубують на новорічну прикрасу, а інше потім росте довгим і щасливим )

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    А у меня более оригинальный способ....
    Хароша штука, сам думав таку зробити, от, тільки, тримати його в квартирі потім ніде. Тіснувато (
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Хароша штука, сам думав таку зробити, от, тільки, тримати його в квартирі потім ніде. Тіснувато (
    так можна ж не такую делать высотой как я, можно и см.80, да поставить на стол..... красота будет, я свою к стати на журнальный столик ставлю, получается красота_))
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя