Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей67Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 64.
    2.0
    Lol

16 квітня - Всеукраїнська толока

На завершальному етапі підготовка до Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!"

Телефон координатора в Полтаві - (063) 587 11 36 або (095) 887 42 63 - Іван.

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ПРИБИРАННЯ

Наші міста встелені сміттям. Не якісь невідомі шкідники, а ми самі, наші сусіди чи друзі перетворили наші парки й озера, вулиці й дитячі майданчики на огидні смітники. Придивися, скільки людей бездумно кидає під ноги недопалок чи обгортку, пляшку чи гумку. Українці наче забули себе справжніх – дбайливих господарів.

«Так роблять усі», «тут і до мене було брудно», «хтось це прибере» – слабкі виправдання для тих, хто в глибині душі розуміє: свинство на вулицях – це безглузде дикунство.

Кожна нормальна людина хоче ходити чистими вулицями, бачити в парках зелену траву, а не бите скло і брудний папір. Час зробити це разом.

Ініціатива «Зробимо Україну чистою!» єднає все більше людей по всій країні. Щоб навколо стало чисто, потрібно лише три речі:

- не смітити;
    - гуртом прибрати свій шматочок країни, збільшуючи простір чистоти;
    - долучати до цих простих дій інших людей.
    є конкретний день, з якого Україна почне ставати чистішою:

субота, 16 квітня 2011 року

Цього дня з 11 до 14 години тисячі людей в усіх областях України
    разом очистять від сміття парки та сквери

Це вже зробили в Естонії й Латвії, Словенії й Румунії. Зроби це разом з нами. Твоя участь важлива! Допомогти зробити Україну чистою може кожен.

Що потрібно зробити?

Зареєструйся для прибирання за лінком http://letsdoit.org.ua/node/add/join або телефоном 063-6511271 Прийди 16 квітня о 10.45. на місце, узгоджене з координатором, який зв’яжеться з тобою, отримай інвентар і зроби свою країну чистішою.
    Запросити своїх друзів, колег, знайомих зробити те саме.
    Поширюй інформацію про акцію, де можеш – в соціальних мережах, засобах інформації, серед сусідів і колег по роботі чи навчанню.
    Ти можеш стати координатором прибирання в місті чи парку, де такого координатора ще немає.
    Твоя громадська організація, підприємство чи установа може допомогти проекту на всеукраїнському чи місцевому рівні.
    Пиши info@letsdoit.org.ua
    Телефонуй 063 - 651 12 71

модератор

Re: 16 квітня - Всеукраїнська толока

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    отримай інвентар і зроби свою країну чистішою.
    Вибачте, але мені от цікаво - наскільки довготривалим буде ефект?
    Якщо мова була розпочата про окремі випадки, то для порівняння: на найближчій до мене автобусній зупинці десь щотижня (може рідше, може частіше) прибирають комунальники (за неабияку, але зарплатню), проте за цей проміжок часу ґрунт перетворюється із пилопіщаної суміші на брудонедопалкову, а лавку якісь уроди (неінакше як "сусіди") методично затоптують своїми ратицями, язик не повертається назвати ці органи ногами. Водночас в кількох метрах поруч є лісок чи лісосмуга, це теоретична назва, а насправді - побутове сміттєзвалище, що безперервно поповнюється. І точно ж не з іншого району міста їдуть на околицю викинути сміття, знов - "сусіди". Це при тому, що в 40м поруч стоять два сміттєві баки із регулярним вивезенням.

Я не схильний до філософії, але відповіджте мені, нашо Сізіфу працювати у цьому свинарнику? Краще вже виїхати в ліс, чи обабіч заміських доріг - там принаймні час "відновлення екологічного дисбалансу" буде довшим.

P.S. Далі аж не хочеться й згадувати про життя-буття макухівчан, наш сміттєпереробний завод та роздільний збір сміття...
    2.0

crazyastronomer, про ефект багато хто питає. але з іншого боку, коли сміттєзвалище є, бідьшість думає "а, воно все рівно є, я кину папірець, одним менше, одним більше". а коли того бардака не буде, його не буде якийсь час. ну і це теж типу маленька перемога. а взагалі ми такі, бо у нас психологія раба. якому нічого не належить, все шо є - не його і його не стосується, тому можна гадить, ламать і всь такоє. єдина реально дієва міра, якби правоохоронці штрафували за накидання сміття. але вони або не помічають, або проходять мимо в пошукаш алкашні або ще когось, більш цікавого, ніж гламурна дівочка чи нармальний пацан, або й обична тьотка.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    але з іншого боку, коли сміттєзвалище є, бідьшість думає "а, воно все рівно є, я кину папірець, одним менше, одним більше"
    я, коли проводяться такі акції, згадую мульт про Волл-і, коли люди з маленького папірця "засрали" непотребом усю планету.

З.І. Якщо все буде гаразд - буду.
    модератор

если народ поднять и 3 часа поубирать, то и эффект будет. как моральный так и физический....
    Філософф

А чому не можна зразу написати точку збору? Невже це секретна інформація?
    модератор

Олесь, Полтава поділена на багато районів, за кожним районом відповідає свій представник. до кого приєднуватися- залежить від тебе. Я попередньо планую прибирати бузковий гай на полі Полтавської битви.
    Добрий модер ))

А я планую частину інститутської гірки, що від Левади до ПНТУ
    Нервова, курррва

А я мабуть прибератиму в хаті....
    Def
    .

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    А я мабуть прибератиму в хаті....
    Волонтёров набери. А сама будеш руководителем проекта;) )))
+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя