Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 15 из 15.
    Постійний відвідувач

Re: Екологічна акція в Полтаві

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    nickeler, нівапрос, я тільки "за", де сміття?)))
    Та сміття повно, визирнути тільки з вікна. Я у себе на квітнику виніс після зими півтора відра бичків. Ще була купа пляшок, коробок, з десяток контрацептивів, якісь тряпки. Мені вистачило роботи, шкода, що тільки я сам прибирав, як представник першого поверху, решта вісім тільки гадять. Особливо дратують автомобілісти, поставлять мошину одним боком в клумбу, потім вилізе, протопчеться по тому що посаджено і з чистою душею іде собі. З них треба брати подвійну плату за прибирання прибудинкової території.

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А давайте до нас на Сади, у нас тут сміття - стидно дивиться, ну я ж канєшно приєднаюсь)))
    Ідея досить непогана, але там мабуть ще з радянських часів не прибирали. Навіть з десяток людей не зможе впоратися з роботою, там потрібна ціла військова частина. Біля нашого ставочка, той що неподалік 1 міської лікарні в минулому році колектор прорвало, так там труби переклади прямо біля води. Зараз все перерито, ходити неможливо, але є один плюс все сміття в землю закопали.

Здібна учениця

Ответ Сообщение от vetal115 Посмотреть сообщение
    Та сміття повно, визирнути тільки з вікна.
    поки що чистенько у нас)))
    Особливо дратують автомобілісти, поставлять мошину одним боком в клумбу,
    спробуйте заборчик влаштувати
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    поки що чистенько у нас)))
    Пощастило Вам з сусідами. Я навіть починаю заздрити
    спробуйте заборчик влаштувати
    Пробували, не допомогло, один задом як заїжджав підім'яв його разом з доброю частиною квітника, така ріля залишилася після колес, що трактор відпочиває. Уявіть, прихожу додому, а та сволота стоїть на тому, над чим я три місяці горбатився, поливав, садив, полов. І що в такій ситуації робити, морду бити? Банально та й самого водія не застав. Я поступив можливо трохи по дитячому, але насолоду отримав величезну. Не полінувавшись взяв лопату, знайшов величезну купу лайна на газоні поряд, яку зробила сусідська собака і вивалив йому на капот. А поряд поклав записку "Ти мені теж у душу насрав". Але таких як він повно і на всіх лайна не знайдеш, а хочеться то жити не на парковці.

Доречі, наші активісти повісили об'яву у якій закликають прийти на прибирання ставка про якій я згадував. І все здавалося б добре, але у активістів не активні мізки. Час 18.00 на завтра, вибачте, але більщість людей в такий час ще на роботі, та й прибирання наврядче буде якісним після трудового дня, ні щоб на вихідний поставити. От він яскравий приклад того, через що у нас все виходить через ****. Придурки блін, а не активісти.
    Def
    .

Не полінувавшись взяв лопату,
    Предварительно смазав черенок лопаты вазелином.

Пост атомобилиста, на машину которого ты набросал ***** будет начинаться именно так))))))))))))))))))

Заехать вечерком в ваш уютный дворик, и спросить, кому гавнецо на капот набросали давеча? А под какими окнами машина стояла? А кто тут на первом этаже живет? ))))))))))
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Предварительно смазав черенок лопаты вазелином.

Пост атомобилиста, на машину которого ты набросал ***** будет начинаться именно так))))))))))))))))))

Заехать вечерком в ваш уютный дворик, и спросить, кому гавнецо на капот набросали давеча? А под какими окнами машина стояла? А кто тут на первом этаже живет? ))))))))))
    Людина була не знашого дому, я її в очі не бачив, знаю що таких машин у наших сусідів не було і немає. Хоча їй або йому якраз мізки не завадило б змазати, якщо такі взагалі є у наявності.
    Якщо Вам так хочеться, можу і для вашого капоту знайти с півкіло, хоча це найгірший варіант. Та й причини покищо немає.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2