Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 11
Показано с 11 по 20 из 108.
    ПупсеГ, супер и умняшка

Re: АУКЦИОН

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    Старовинні цеглинки з клеймами. Початкова ціна за 1 шт. - 5грн. Подібна цегла є предметом колекціонування і раритетною річчю. У кожної можна прослідкувати історію. Наприклад, цеглинка з клеймом "Диканька" була зроблена на заводі князів Кочубеїв в Диканьці на початку 18-го столiття. З такої цегли був побудований княжий маєток ( див. фото), який потім зруйнували при революції в 1917р. Цеглинку знайдено на місці, де стояв цей палац.
    Інші дві привезено з Опішні. Теж зроблені десь в кінці 19 -на поч. 20 ст.( якщо хтось може уточнити, то прОшу)
    Цільове призначення даної покупки.. Для інтер'єру, мабуть. Як старовинна річ.
    Мне нужен только ОДИН кирпич, так сказать - для интерьера! Это реально?)

Пророк

Продаю цеглинки я
    Мне нужен только ОДИН кирпич
    Звичайно! І оптом і в роздріб! Називайте свою ціну і кажіть яку саме цеглинку хочете.
    Ой, це ж не я веду аукціон... Кронко, вибач.
    Новачок

6 грн. за цеглину з "Диканькою"
    ПупсеГ, супер и умняшка

Мне нужен самый подряпанный и покоцанный кирпич. Каккой из них такой? Дам 8 грн!)))
    Пророк

Sviata!
    Радість мОя! Покоцаних Вам?:)
    НатЕ!
    Може хто не знає що подарувати на Новий рік?
    Запаковуєте цеглинку в шуршаще-шелестяще-золоте, пов'язуєте бантик і впрьод!
    Миниатюры Миниатюры 1.jpg   4.jpg  
    ПупсеГ, супер и умняшка

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Sviata!
    Радість мОя! Покоцаних Вам?:)
    НатЕ!
    Може хто не знає що подарувати на Новий рік?
    Запаковуєте цеглинку в шуршаще-шелестяще-золоте, пов'язуєте бантик і впрьод!
    Ээээ... Это всё хорошо, но мне нужен ОДИН кирпич!)))) Ну... Максимум два. Эти кирпичины - они все старинные?

Вон тот кирпич на первой фотке с буквой "В"(кажется) мне нравится. Точнее - половинка кирпича. И ещё вот тот, на второй фото, толи с буквой "Т", толи с английской "М"... Такой, ярко-оранжевый.

П.С. Где вы таких кирпичин понабирали-то?
    ТАК!

даю за каждый из трех кирпечей по8,5 грн
    беру все
    ПупсеГ, супер и умняшка

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    даю за каждый из трех кирпечей по8,5 грн
    беру все
    Меня интересуют кирпичи те, что выставила Черешня.)) Ты ж на них не претендуешь?

Беру 2 кирпича за 8 грн! (Черешниных, на фото) см. выше
    Пророк

Так-так-так! Всі цеглинки мої. Просто їх виставив Кронко , бо він є "заведующим" аукціону. Робота в нього така.
    Ой, хоч би не зірватись і не віддати сьогодні ж все Меладону! За правилами аукціону ще Кронко мусить сказати: "Раз- два- продано!".
    ПупсеГ, супер и умняшка

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Так-так-так! Всі цеглинки мої. Просто їх виставив Кронко , бо він є "заведующим" аукціону. Робота в нього така.
    Ой, хоч би не зірватись і не віддати сьогодні ж все Меладону! За правилами аукціону ще Кронко мусить сказати: "Раз- два- продано!".
    ТЬфу... 9 грн за две мои цеглЫнки!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 11

Теги для этой темы