Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 1 Сообщение от fragov
  • 1 Сообщение от fragov
Закрытая тема
Показано с 1 по 6 из 6.
    ри?
    Ops

Хто знає про СітіМакс?

До поштової скриньки кинули рекламу СітіМакс - продаж та встановлення металопластикових вікон. Батьки загорілися через низьку ціну, але мене це дещо насторожує - мені здається, шось не так, у нас не може бути так дешево і нормально...
    Порилася в інеті - знайшла парочку відгуків, але вони справи не прояснили.
    Може хто шось чув або вже мав справу з цією фірмою? Підкажіть, будь ласка. Не хочеться опалитися...

23q
    23-й участник

Re: Хто знає про СітіМакс?

"только сити-макс расскажет вам правду о металлопластиковых окнах"
    я думаю "их возненавидят конкуренты" гггг,ржал долго и нудно))) но цены заманчивые,профиль алюпласт-норма!
    part of me

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    "только сити-макс расскажет вам правду о металлопластиковых окнах"
    я думаю "их возненавидят конкуренты" гггг,ржал долго и нудно))) но цены заманчивые,профиль алюпласт-норма!
    Нам нещодавно поставили 2 профілі в балкони. Перший Ріхау - дуже гарно став і дуже нам сподобався, а другий - алюпласт... Алюпласт поперше має "зазор" в 3 мм, по друге його пару разів приїзджали і рехтували молотком (в прямому сенсі). І взагалі виглядає він ніяково перед Ріхау.
    Новачок

Уважаемые !!!!!!!! Не попадитесь на развод этой фирмы. Факты ? да пожалуста . www.okha.ua форум Черное и белое. Да еще - в Черкассах эта фирма называется Окна Макс. И профильная система у Ситимакса ALMplast ( украина ) а не Aluplast ( Германия )
    23q
    23-й участник

у меня профиль Aluplast, KBE, Eсoplast(Украина), Aluplast и KBE качество хорошее, Eсoplast чуть-чуть похуже... Все еще зависит от конторы-установщика и сборщика, зазоры могут образоваться при неправильной сборке,или некачественной, профиль-то он и есть профиль... Спорить не буду потому-как вполне вероятно,что раз на раз не приходиться...
    part of me

Фірма виявилась лохотроном: СитиМакс. Развод по Украински.

Маю надію, що laithemmer таки вирішила не користуватися тією фірмою, подалі обговорюємо діяльність цієї "фірми" в розділі Кідалово, тема СитиМакс. Развод по Украински.
Закрытая тема

Теги для этой темы