Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
Вы сможете добавить новое сообщение в тему через Уже сейчас
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 24.
 1. #1
  dorosh
  Гість

  Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.


  Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.
  В последние годы все шире используется в литейных цехах технология литья по газифицируемым моделям (ЛГМ). Объем мирового выпуска отливок из различных металлов по этой технологии превышает 1,5 млн. т/год, особенно популярна она в США и Китае, где все больше льется по ней головок и блоков цилиндров двигателей, не говоря о более простых отливках. В песчаной форме модель из пенопласта при заливке замещается расплавленным металлом, так получается высокоточная отливка.
  Разработчиком и поставщиком оборудования литья по пеномоделям является институт ФТИМС (г. Киев), который поставил оборудование и запустил ряд участков ЛГМ в России, Польше и Вьетнаме, из последних объектов 2006 г. – первая очередь литейного цеха в Днепропетровске на 5000 т/год.
  В литейном производстве России и Украины все больше создается таких цехов. Оборудование для литья по пеномоделям, которое поставляет с чертежами ФТИМС недорогое и простое в эксплуатации при литье черных и цветных металлов с весом отливки 0,1-2000 кг. Литейный цех ФТИМС, Киев, опытного производства производит такие отливки из чугуна, стали, алюминия, медных сплавов до 50т в месяц, серийные и разовые детали. Изготовление пресс-форм. dorosh@inbox.ru, В.Дорошенко, т. 38-066-1457832, т/ф.(044)424-84-88 www.opoka.ru/content/index_22.php,
  www.oborudka.ru/p7/l9/index.html

 2. #2
  dorosh
  Гість

  Re: Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.


  Високі технології лиття металу. Як обладнати ливарну дільницю?

  Україна споконвіку славилася мистецтвом ливарництва. У ливарній справі стає все популярнішою зручна технологія, коли отримати модель виливка означає вже наполовину отримати виливок. Модель виливка з пінополістиролу, така, як упаковка від телевізора, або разова харчова тарілка, яких штампують мільйонами на автоматах, а плитами полістиролу утеплюють зовнішні стіни висотних будинків.
  За схожою технологією для серії виливків моделі проводять задуванням порошку полістиролу в легкі алюмінієві прес-форми з подальшим спінюванням гранул при їх нагріві. Для виробництва разових і крупних виливків (іноді вагою до декількох тонн) підходить вирізування моделей з плит полістиролу нагрітим ніхромової дротом, наприклад, по шаблонах. Модель, а потім виготовлений по ній виливок мають високу точність і конкурентний товарний вигляд.
  Моделі фарбують швидковисихаючою фарбою з вогнетривким порошком, збирають з ливником, засипають сухим піском в ящику (контейнері) і заливають металом.
  При заливанні метал випаровує модель і собою неї заміщає. У цій операції заміни одного на інше - весь "фокус" або ноу-хау цієї технології, який визначає її назву – лиття по моделях, що газифікуються, і робить її унікальною. В усіх інших способах формовки по моделі присутня попередня операція її видалення перед заливкою, а в такій відсутності видалення моделі з форми криється і "секрет" точності одержуваних виливків.
  Щоб модель не диміла в цех при заливці, з контейнера відсмоктують насосом гази – розрідження підтримують приблизно пів атмосфери. Лиття по піномоделям відноситься до високих технологіїй ливарництва, які ламають стереотип, що високі технології - це обов'язково складні малодоступні виробництва, і які дозволяють зробити крок попереду конкурентів на шляху до зміцнення власного машинобудування.
  Виробничі дільниці: модельна, формувальна, плавильна, очисна мають приблизно однакові площі й оснащуються простим устаткуванням. Уся формовка складається з засипки сухого піску без масивних високоточних машин пресування, струшування, пристроїв зборки форм. Акцент уваги перенесений на виробництво моделей - цих "найлегших іграшок" із щільністю матеріалу 25...27 кг/куб. м, що часто "довіряють" жіночим рукам, часто розташовуючи на другому і вище поверхах цехів. Для чорних і кольорових сплавів використовується однакове устаткування, що, завдяки своїй простоті, без утруднень роблять в Україні (для інших видів формовки якісне устаткування треба везти з Заходу). Таким способом можна одержувати виливки з чавуну і сталі усіх видів, бронзи, латуні й алюмінію всіх марок. У ящику «на кущі» можна відразу лити десятки виливків, як ювелірні вироби.
  Цехи і дільниці з цією гнучкою технологією множаться по всьому світі - від Америки до Китаю, на заводах General Motors, Ford Motors, Fіat. Сьогодні у світі по моделях з пінополістиролу виробляють ~1,5% від усієї кількості лиття (~1,5 млн. т/рік), прогнози на найближче майбутнє дають цій технології 10...20% світового лиття
  Інститут ФТІМС, м. Київ, десятки років удосконалює в цій справі "фірмову" спеціалізацію, як одну з граней свого інженерного бренда, спроектував і запустив ряд дільниць у Росії, поставив і впровадив таке устаткування в Польщі і В'єтнаму, з останніх об'єктів - цех на 400 т/міс у Дніпропетровську.
  Низькі витрати на матеріали (всього 4 види, не застосовуються у формі в’яжучі) заощаджує не менш 100 дол./т лиття, а розміщення виливків по всьому обсязі контейнера дає вихід годного до 70...85%, економію по шихті металу на 250...300 кг, електроенергії 100...150 квт.ч., маси лиття на 10...20% у порівнянні з традиційної опочною формувкою. Особливо велика економія при литті складних виливків зі зносостійких сталей (шнеки для машин виробництва цегли, била, молотки і деталі дробарок), тому що різко знижуються витрати на механообробку. Також ллють без обмежень колеса, зірочки, корпуса, сантехніку, голівки і блоки циліндрів двигунів.
  Капвитрати на організацію виробництва скорочуються в 2...2,5 рази, так як і терміни введення цеха в експлуатацію.
  Досвід запуску цехів до 50...150 т/місяць показав строк окупності 9...12 місяців, притім, що набір устаткування для цехів 10...80 т/місяць відрізняється мало. Легко розмістити такі дільниці при кузнях, термічках, ремонтних і інших цехах. Якщо створювати або реконструювати ливарну, то технологія лиття по моделях, що газифікуються, - той бізнес, у якому метал своїм устаткуванням і робочою силою переводиться у високотехнологічний наукомісткий товар.
  Інститут ФТІМС проектує цехи і ділянки, розробляє технологію конкретних деталей, поставляє устаткування й оснащення. П - точне лиття деталей маси (0,1...2000 кг) з мін механообробкою без обмежень на форму виливка. Виконується пуско-наладка всього комплексу поставленого устаткування і впровадження технології, навчається персонал.
  Контакт dorosh@іnbox.ru, т.8-066-1457832, ф.(044)4248488.
  опис технології є на www.opoka.ru/content/index_22.php
  Миниатюры Миниатюры ????.jpg   ???????? ????????.JPG   ?????? ?????.JPG   ???????? ???????.JPG   ????????.jpg  

 3. #3
  dorosh
  Гість

  Re: Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.


  [QUOTE=dorosh;30783]Високі технології лиття металу. Як обладнати ливарну дільницю?

  Фото
  Литье черных и цветных металлов развесом 0,1-2500 кг, Киев. Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов. Поставка оборудования литейного цеха "под ключ" - полный комплект оборудование для литья по газифицируемым моделям с чертежами. Институт ФТИМС имеет базовое оборудование и технологическую «цепочку» проектирует под Ваши площади. Отработка технологии литья и изготовление оснастки.
  Литейный цех опытного производства производит отливки из чугуна, стали, алюминия, медных сплавов до 40т в месяц и принимает заказы. Льем и серийные, разовые детали для ремонта, художественные отливки и др. с мин. мехобработкой. Изготовление пресс-форм. dorosh@inbox.ru, т. 8-066-1457832, Владимир Степанович, т/ф. (044)424-84-88. Описание технологии: www.opoka.ru/content/index_22.php
  Миниатюры Миниатюры ???? ??. ???????.JPG   ???????? 2.JPG   ?????.JPG   ??????? ??????.JPG   ????.???. ???????.jpg  

 4. #4
  dorosh
  Гість

  Re: Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.


  [QUOTE=dorosh;30784][QUOTE=dorosh;30783]Високі технології лиття металу. Як обладнати ливарну дільницю?

  Фото
  Литье. Изготовление пресс-форм.
  dorosh@inbox.ru, т. 8-066-1457832, Владимир Степанович,
  Миниатюры Миниатюры ????.JPG   ???. ??? ? ????????.jpg   ?????? ?????????.JPG   ?????? ???????.JPG   ??????.JPG  

 5. #5
  Offline
  ри?

  Re: Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.


  Назріло питання - із золотом працюєте?
 6. #6
  Def
  Offline
  .

  Re: Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  Назріло питання - із золотом працюєте?
  Мадам! Вы от нас шото скрываете?
  Пы.СЫ. Хотя блок цилиндров будет выглядеть круто)))))
 7. #7
  Offline
  ри?

  Re: Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.


  Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
  Мадам! Вы от нас шото скрываете?
  Пы.СЫ. Хотя блок цилиндров будет выглядеть круто)))))
  Та нічо я не скриваю....Просто дійсно це нагальне питання для мене. Чи зараз хтось візьметься лити золото по восковим заготовкам?
 8. #8
  Offline
  Завсідник

  Re: Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.


  Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
  Чи зараз хтось візьметься лити золото по восковим заготовкам?
  Есть знакомый ювелир в Полтаве который использует эту технологию-литье золота по восковым моделям.
 9. #9
  Offline
  ри?

  Re: Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.


  Ну у мене теж є знайомі ювеліри, от тіко зараз ніхто не хоче братися лити золото - кажуть, що це якісь там складнощі створює...От я і питаю - чи є ще такі у Полтаві? Бо треба! :)
 10. #10
  Offline
  Завсідник

  Re: Литье металла по пеномоделям и оснащение оборудованием литейных цехов.

  последнее фото не удачное,не смог навести резкость. изюминка этого перстня в том что вставка сменная и этих вставок-12. по колличеству месяцев в году.
  А проблемы с литьем возникают по двум причинам-у "мастера" руки не оттуда растут или в цене не сошлись.
  Этим изделиям уже больше 7 лет, за это время умение и мастерство этого МАСТЕРА только возросло.И он "ширпотреб" не делает,правда и стоимость...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы