Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life

Результаты опроса: Какие сигареты вы курите

Голосовавшие
2. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Традиционные

1 50.00%
  • Электронную

1 50.00%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 16 из 16.
    Пророк

Re: Продажа новых электронных сигарет

Ответ Сообщение от vayping_ua Посмотреть сообщение
    Просьба рахувать не в теме а в лс
    чого? ви ж кажете що дешевше електроніку курить

я ни кого не агитирую, я продаю.
    до речі хто ви? приватний підприємець алі інтернет магазин ?

Новачок

В ЛС !
    Пророк

корочче такий розрахунак. електронна цигарка е турбо с кліромайзером се 5 батарея 1100 милиампер сталевого кольору 499 грн. рідина 30 мл 80 гривень. обміняти випаровувач старий на новий обмотаний було 20 грн. зараз не знаю. на місяць треба десь 45-60 мл рідини. це якщо палиш пачку в день та 4 випаровувачі. ітого дві бутилочки рідини по 30 мл 160 грн та випаровувачі 4 штуки 80 грн. виходить 240 грн. в місяць пачка цигарок лд синє с мундштуком 11-50 . вобчєм курити електронку не набагато дешевше виходить. до того ж це все причандалля електронне нада купить а це влетить в копієчку. і кліромайзер нада мінять періодично бо може зламацця кліромайзер 109 грн.

вобчем підведемо ітог. парити в місяць виходе трохи дешевше але з учьотом того шо ви не будете рахувать гроші ті шо нада на все це електронне причандалля до сигарети і купівлю самої сигарети. тобто її треба купить спочатку. нада купить випаровувачі спочатку. шоб було шо перемотувать потом. а ще обслуговування е сигарети теж влітає в копієчку бо раз на 2-3 роки треба акумулятор мінять, та короче. парити або курити аналогові цигарки це справа смаку. і електронна сигарета смаком нагадує більше кальян. і ще в полтаві є точка по продажу електронних сигарет знаходицця в трц київ. це не реклама. або беріть там або в інтернет магазинах.
    Новачок

Будет время напишу ответ.
    Пророк

Будет время напишу ответ.
    якщо є у вас рідина або проволока чи нитка напишіть ціни я можу у вас придбати дещо. бо оце рішив вернуться до електронки
    Новачок

Ок напишу
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2