Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 34.
    Новачок
    Cool

!!!НАЙДЕШЕВШЕ В ПОЛТАВI !!!Китайські небесні фонарики (孔明灯)!!

Я сам привожу цi фонарики з Китаю тому маю змогу продавати їх без посередникiв та за Найнищими цiнами в Полтавi(20-25 грн):) Небеснi фонарики це ДУЖЕ хороший подарунок на день народження , весiлля чи iнше св'ято , особливо гарно вони виглядають в новорiчну нiч .Фонарики якi я пропоную беззвучнi та безпечнi бо зробленi з паперу який НЕ горить!!!їх розмiр 1м в висоту та 0,5 м в ширину , в наявності фонарики всіх кольорів веселки .Телефонуйте ми обов'язково домовимося 0931075044 Антон.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    1-20 небесних фонариків щастя по 25 грн
    21-50 по 20 грн !
    мій тел : 0931075044 чи 0688849324
    ХТО ПРИДБАЄ 200 ТА БІЛЬШЕ ФОНАРИКІВ ЩАСТЯ ЦІНА СКЛАДАТИМЕ ПО 18 гривень!!!!!!!скажена пропозиція!!!!!!! НАДАЛІ МОЖЛИВІ ЩЕ БІЛЬШІ ЗНИЖКИ ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Нажмите на изображение для увеличения
Название: 756530.jpg
Просмотров: 86
Размер:	22.4 Кб
ID:	28218
    Миниатюры Миниатюры 1457950.jpg  
    Изображения

Пророк

Re: !!!НАЙДЕШЕВШЕ В ПОЛТАВI !!!Китайські небесні фонарики (孔明灯)!!

Anton Nechvolod, А их принцып работы?
    Руда, з хвостом

Re: Китайські небесні фонарики (孔明灯)

В середині підпалюється Шось, повітря нагрівається і Штука піднімається в повітря. На холоді з тим важче. Довше нагрівається. Влітку злітає швидко.
    Питання наступного змісту: наскільки безпечно запускати таку штуку з відкритим вогнем?? На моїх очах воно приземлилося на дах висотного будинку.
    Новачок

Якщо вiдверто то на моiх очах фонарик приземлився на дерево i нiчого.Вони не горять i зовсiм безпечнi. :) А в зимку вони лiтають не гiрше нiж лiтом.
    Руда, з хвостом

Anton Nechvolod, так вони то не горять, але вони переносять відкритий вогонь??? Тоді теж будинок не спалахнув..але все ж??
    Новачок

Ну , переходити дорогу теж небезпечно , фейерверк наприклад може взiрватися в ваших руках або що . З моiми друзями траплялися такi випадки . Я вам можу порадити тiльки одну рiч дотримуйтесь елементарних правил безпеки ,слiдкуйте за вiтром i шанс якого небудь нещасного випадку буде = 0.000001%

P.S. джерело вогню в небесних фонариках маленький шматочок сухого спирту , який легко задуваэться або заливається водою :)
    Пророк

Ответ Сообщение от Anton Nechvolod Посмотреть сообщение
    Я сам привожу цi фонарики з Китаю тому маю змогу продавати їх без посередникiв та за Найнищими цiнами в Полтавi(20-25 грн):) Небеснi фонарики це ДУЖЕ хороший подарунок на день народження , весiлля чи iнше св'ято , особливо гарно вони виглядають в новорiчну нiч .Фонарики якi я пропоную беззвучнi та безпечнi бо зробленi з паперу який НЕ горить!!!їх розмiр 1м в висоту та 0,5 м в ширину , в наявності фонарики всіх кольорів веселки .Телефонуйте ми обов'язково домовимося 0931075044 Антон.

Вложение 28218
    Красота!
    Def
    .

Ответ Сообщение от Anton Nechvolod Посмотреть сообщение
    хороший
    Гарний.
    Новачок

Дякую за знання Української мови , але Українськоим правописом допускає написання слова хороший .
    P.S. Ще раз дякую за коментар.
    Завсідник

Купил 5 штук фонариков!!! Вчера запускали компанией на Белой беседке, позитив и море веселого настроения. Сегодня запускали возле 10 школы, позитив один фонарик попал в провод но под натиском ветра полетел в небо)))) Радует то что мне звонили друзья и говорили что видели с другой точки города в небе наш фонарик, это чувство что мы не одни сближает. Попробовать запустить стоит каждому, и ещё как сказали мне нужно загадывать желание......
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя