Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей42Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 24
Показано с 111 по 120 из 236.
    Пророк

re: ФК Динамо Київ

КДК ФФУ засчитал Динамо техническое поражение на неявку команды на матч 7-го тура УПЛ против Мариуполя.

Решение вступит в силу через 10 дней, если киевский клуб не подаст апелляцию.

Ждем-с апелляцию!!!)))

12/09/2017

Заявление фанатов «Динамо» в связи с решением ФФУ по Мариуполю

Группа болельщиков киевского "Динамо" "Родичі" посредством своих пабликов в Фейсбук и Телеграм выступила с заявлением в связи с решением КДК ФФУ присудить "Динамо" техническое поражение за неявку на матч с "Мариуполем".

ЗАЯВА!!!

Останнім часом у вітчизняному футболі можемо спостерігати ганебну тенденцію, коли боротьба за «місце під сонцем» ведеться не на полі, а в кабінетах можновладців.

З Прем’єр-Ліги була зухвало викинута «Десна», завдяки кулуарним домовленостям, потім наш рідний клуб «ДИНАМО» Київ було незаконно покарано матчем без глядачів за піротехніку в Одесі, сьогодні ФФУ намагається уже зараз вирішити долю чемпіонату, відібравши 3 очки у команди Києва через спір щодо гри в Маріуполі.

Спекулюючи на питанні патріотизму, Федерація Футболу України перетворюється на кишенькову політичну партію в руках старих-нових «хазяїв життя». Спортивні принципи поступаються місцем корупції та безвідмовному виконанню наказів «князьків», які зруйнували свій край, та вперто простягають руки до тих, які вистояли.

Нам байдуже, де, коли, і за яких обставин відбудеться гра. Але ми впевнені на 100%, що саме футбольне поле має вирішити, хто кращий. Сподіваємось, що чиновникам Федерації вистачить мужності, щоб прийняти справедливе рішення, і не стати «федерастами»…

PS: Вболівальники висловили свою думку. А все інше вирішить суд в Лозанні, який слава Богу, від українських кишенькових печерських судів таки відрізяється!

Пророк

Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    ...: Вболівальники висловили свою думку. ...
    ну я теж вболывальник, який ходив на ігри "Динамо" в Москві, з усіма тими безумними спартаківськими фанатами. Але мушу сказати, що Україна мені дорожча за Суркіса, і в гробу я бачив команду, яка руйнує український футбол.

ЗІ По суті в ція заяві пустопорожня балаканина і демагогія. "саме футбольне поле має вирішити, хто кращий" - ну от воно і вирішило. Суркісня обісралась, Маріуполь (Чорноморець, Карпати тощо) - кращі.
    Пророк

Ну що, суркісня, скуштували х@я? (с)
    "Спортивний арбітражний суд у Лозанні відхилив позов київського "Динамо" до Федерації футболу України щодо зарахування технічної поразки столичному клубу за неявку на матч 7 туру Прем'єр-ліги."
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Ну що, суркісня, скуштували х@я? (с)
    "Спортивний арбітражний суд у Лозанні відхилив позов київського "Динамо" до Федерації футболу України щодо зарахування технічної поразки столичному клубу за неявку на матч 7 туру Прем'єр-ліги."
    https://img.pravda.com/images/doc/8/...8104680-12.jpg
    Знову перемогу отримала політика!
    Віват Ахметов, Порошенко и Ко...........

Якщо Фарм-клуб Шахтаря (Маріуполь) війде в першу п'ятірку команд Прем'єр Ліги в 2018 році = матчі Ліги Европи з іноземними командами будуть проводитися в Маріуполі)))))) Чи Ахмет завбачливо звелів вище 5 міста не підніматися в турнірній таблиці)))))

PS: Отже, слова Ахметова та Ко (хоч і не прямо) підтвердив CAS, в нашій країні все спокійно, АТО (або будь-які воєнні дії) в Донецькій області відсутнє, або є зовсім мізерним, та таким, що Донецька область є мирною без будь-яких військових конфліктів!! Браво - рука кремля, чітко простежується. Співпадіння ??
    Пророк

Та ні, рука кремля - це суркісня. 5 хвилин тому цей недоумок сказав в прямому ефірі, що фани київського Динамо воююто по одну сторону фронту, а Шахтаря - по іншу. Я вже мовчу, що грати Динамо мало не з Щахтарем, але повторювати ментри кремля про громадянську війну в Україні він мав би в підвалах СБУ, а не в телевізорі.

Думаю, всі притомні люди знають, з ким в цій війні фани Шахтаря; всі знають, як пресували фанів Шахтаря в Донецьку за українські прапори і гімн; я сам писав тут про керівника фанів Зорі, який загинув чорт забирай за Україну. Орки вбили неповнолітного футболіста і фана з Краматорська. Ким треба бути, щоб на всю країну, в прямому ефірі займатися антиукраїнською пропагандою?

ЗЫ Не можу не порадіти перемозі "Вереса" над "Динамо". Сьогоднішнє "Динамо" - це дно. Тренер - дно, гравці - дно, тактики нема, стратегії нема, є хамство, грубість і понти. Таких придурків треба лікувати електрошоком, що Верес і зробив. З АЕКом Динамо відскочило, тут - не вдалось. Сподіваюсь, так буде і надалі.
    Banned

"Динамо" - це дно. Тренер - дно, гравці - дно
    Пророк

не порадіти перемозі "Вереса" над "Динамо".
    В захист Динамо (при всіх їх зараз наявних недоліках в спортивному плані), підкреслю, що головному арбітру матчу Верес-Динамо (Дордо), можна придивитися для купівлі в Кончі-Заспі не погану "хатинку" ............

Не можу не порадіти перемозі "Вереса" над "Динамо". Сьогоднішнє "Динамо" - це дно. Тренер - дно, гравці - дно, тактики нема, стратегії нема, є хамство, грубість і понти. Таких придурків треба лікувати електрошоком, що Верес і зробив. З АЕКом Динамо відскочило, тут - не вдалось. Сподіваюсь, так буде і надалі.

Victorious, з Ваших слів, можна зробити висновок, що Ви вболівальник Шахтар /Донецьк/? Чи не так?

PS: Саме на внутрішній футбольній арені (в европейських турнірах - всі вболівальники і фанати різних клубів, вболівають за представників України в Лізі Европи та Лізі Чемпіонів).

Та ні, рука кремля - це суркісня. 5 хвилин тому цей недоумок сказав в прямому ефірі, що фани київського Динамо воююто по одну сторону фронту, а Шахтаря - по іншу. Я вже мовчу, що грати Динамо мало не з Щахтарем, але повторювати ментри кремля про громадянську війну в Україні він мав би в підвалах СБУ, а не в телевізорі.....................
    Багатоьм вболівальникам і фанатам Динамо /Київ/ - є не довподоби власник. Але мабудь, "гудіти" з 2014 року по 2018 рік (власнику Шахти) - краще ??! Мабуть, краще, на футбольному матчі відмовитися виводити дітей, батьки яких загинули в АТО захищаючи мирну Україну ? Мабуть краще не одягати футболки з написом «Слава Українській армії» ? ...................

PS: Тема про Динамо /Київ/ (про псевдо-патріотів писати багато і не в цій темі Полтавафорум).

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    https://www.youtube.com/watch?v=OUZ8...FgXci9VO5eA2sl
    У кожного ФК бувають свої білі та чорні полоси. Головне, щоб вболівальники та фанати клубу, підтримували не лише коли ФК на злеті та перемагає.
    Banned

Головне, щоб вболівальники та фанати клубу, підтримували
    ...а вот нет вболювальників и что? Перестанут играть и выигрывать? Они хорошо устроились, на всём готовом скирдуют капусту и не играют... отваливают им денюшки за что? За игру, красоту и результат, но они заложники, скажут все...мол, договорняк решает всё... а вот Я отвечу, что ДА!!! В футболе-это за положняк, как и "война"-АТО, "революция" и прочие качели...пропаганда, расжигание ненависти в обеих направлениях, кто чем будет воевать, обеспечение бойцов в 300% накрутки на всё и так далее и т. п. всё договорняки... "Динамо"-это образец лицемерия в спорте и зеркало всего происходящего в Украине.
    Пророк

Victorious, з Ваших слів, можна зробити висновок, що Ви вболівальник Шахтар /Донецьк/? Чи не так?
    Чого це? Ні. Я вболівав за "Шахтар", ще в радянському чемпіонаті - за Старухіна, Соколовського, Дудинського, Рєзніка, Федоренка, Латиша, Грачова, Пьяних, Дегтярьова, Чанова... там були супергравці. Але за Динамо вболівав дужче. Зараз - не можу, мені огидно.

Коли Ворскла виграє у Шахтаря, як в фіналі Кубка, я радію. Коли Зоря виграє у Шахтаря, я теж радію, бо це робить чемпіонат цікавішим. Якщо бути об'єктивним, Шахта на 2 голови сильніша за Динамо зараз. Тактично грамотна, дисциплінована, майстерна. Динамо прогнило наскрізь. Тактично Динамо, по-моєму, нижче середнього рівня УПЛ. Точно слабше за Зорю чи Ворсклу - у тих гравці знають, що робити на полі, а в Динамо, навіть якщо вони індивідуально сильніші - не знають. Вчора і Верес виглядав більш класною командою.

Гравці - дно (але не виключаю, що в іншого тренера вони були б зірками. бо Динамо - це могила. Навіть Безус там мало не скис. Згадайте Діму Михайленка - в Динамо він був деревом, а в Дніпрі - капітан команди, опора пізхахисту), тренер - фізрук неосвічений, президент - ну це ващє. Ви вчора дивились його виступ? скільки разів він там сказав "поверьте мне, я знаю, о чем говорю", і "я 25 лет в футболє", і "все знают мои заслуги", і "ми с братом" (шуби іспанському арбітру, ггг) і т.п.? ну мячня ж. Навіть "в Лозанне ФФУ виступила против украинского клуба", так ніби Маріуполь - турецький клуб.

І трохи фанів Шахтаря на відео. Знаєте, бути патріотом України в Донецьку в 2014 році - це важче, ніж в Полтаві чи в Києві. А Суркіс каже, що ці хлопці "воюют с другой сторони". Я б йому за одні лише ці слова харкнув в його огидну пику.

(22.03.2014 Матч "Шахтер" - "Днепр", г. Донецк, Украина. УПЛ 22 тур.)

PS в останньому матчі Динамо-Ворскла в Києві суддя не поставив три (!!!) пенальті в ворота Динамо. тут показано 2 моменти, але їх було 3.
    https://sport.unian.ua/football/2226...lti-video.html

В захист Динамо (при всіх їх зараз наявних недоліках в спортивному плані), підкреслю, що головному арбітру матчу Верес-Динамо (Дордо), можна придивитися для купівлі в Кончі-Заспі не погану "хатинку" ............
    та ну. передивіться відео
    https://football24.ua/veres__dinamo_...atchu_n440891/
    почитайте коментар
    https://football24.ua/stupar_arbitr_...nnyam_n441020/
    ніяких птерензій до судді
+ Ответить в теме
Страница 12 из 24

Теги для этой темы