Шановний абоненте! Звертаємо Вашу увагу на те, що з 01.09.2011 року умови надання послуги буде змінено:
  1. Нарахування щомісячного обов’язкового платежу/абонентної плати для тарифних планів «Домашній Інтернет 2011» і «Домашній Інтернет 2011 малий» здійснюватиметься щоденно рівними частинами, пропорційно кількості днів у календарному місяці.
  2. Нарахування Акційних коштів (Бонусів) за поточний календарний місяць здійснюється 4 (четвертого) числа наступного місяця та відповідає розміру нарахованого протягом календарного місяця щомісячного обов’язкового платежу. 01.09.2011 року нарахування бонусів відбудеться як і у попередніх періодах, однак за наступний період Акційні кошти (Бонуси) буде нараховано згідно із змінами.
  3. Абонентам усіх тарифних планів послуги «Домашній Інтернет» з 01.09.2011 року встановлюється межа відключення послуги у розмірі щомісячного обов’язкового платежу/абонентної плати відповідно до діючого тарифного пакета. При перевищенні межі відключення Послуги, Послуга відключається та нарахування щомісячного обов’язкового платежу/абонентної плати призупиняється. Нарахування щомісячного обов’язкового платежу/абонентної плати буде продовжено після поповнення особового рахунку. Межа підключення Послуги після відключення становить 10 (десять) грн..

А з 15.09.2011 року зміна діючого тарифного плану і пакету на умови тарифних пакетів «Пуск+», «Драйв+», «Турбо+», «Мега+» здійснюється протягом доби з моменту замовлення. Плата за першу зміну тарифного плану в календарному місяці не справляється. Вартість кожної наступної зміни протягом календарного місяця становить 10 (десять) грн. з урахуванням ПДВ.