Клієнти «Київстар Бізнес», що вперше користуються послугами традиційного доступу до мережі інтернет, зможуть протестувати інтернет від «Київстар» з новою акційною пропозицією «Спробуй Інтернет 50».

Всім новим користувачам послуги мобільного інтернету від «Київстар», які є бізнес-клієнтами, надається можливість протестувати інтернет з новою акційною пропозицією «Спробуй Інтернет 50». Обсяг нетарифікованих даних, що входить до цього пакету, становить 50 МБ. Плата за користування акційною пропозицією не стягується. Вартість 1 МБ понад нетарифікований обсяг встановлено відповідно до тарифного плану абонента. Замовити акційну пропозицію абоненти можуть до 30 липня 2011 року.
Підключити пакет «Спробуй Інтернет 50» можна не лише з допомогою координатора, але й самостійно через голосове меню 477*220*. Пакет діє до кінця календарного місяця, в якому подавалася заявка на підключення. При цьому новий користувач інтернету за бажанням може замовити будь-який з існуючих пакетів на стандартних умовах ще до закінчення терміну пропозиції «Спробуй Інтернет 50».
Після закінчення строку дії пакету «Спробуй Інтернет 50» абонент може замовити для себе один з нових пакетів послуг відповідно до своїх потреб. Спеціально для клієнтів «Київстар Бізнес» розроблено нову лінійку пакетів «Бізнес-Інтернет 5», «Бізнес-Інтернет 50», «Бізнес-Інтернет 500» та «Бізнес-Інтернет Необмежений» з нетарифікованим обсягом даних, який надається в рахунок абонентної плати.
Пакети інтернет зможуть замовляти координатори бізнес-клієнтів та абоненти, які обслуговуються на умовах необмежених тарифних планів «Київстар». Замовити ці пакети можна за допомогою дзвінка на номер 477, через систему самообслуговування «Мій Київстар» або подавши заявку до центру обслуговування абонентів «Київстар».
Також бізнес-клієнти можуть отримати детальну інформацію про акційну пропозицію «Спробуй Інтернет 50» та нову лінійку пакетів «Бізнес-Інтернет 5», «Бізнес-Інтернет 50», «Бізнес-Інтернет 500»та «Бізнес-Інтернет Необмежений» за номерами 466 (дзвінки з номерів мережі «Київстар»не тарифікуються) або (044) 466-0-466 (дзвінки з номерів мереж фіксованого зв’язку або мобільних телефонів інших операторів мобільного зв’язку — згідно з чинними тарифами).