Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 8 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 80.
    Гість
    Гість

Нужны отзывы пользователей Билайн "Интернет дома"

Рассматриваю возможность подключения к Билайн "Интернет дома". Хотелось бы узнать реальную картину (качество, реальная скорость, качество тех. поддержки). Заранее благодарю за помощь

модератор

Re: Нужны отзывы пользователей Билайн "Интернет дома"

видел вчера их прщиков))) человек 8 каждый в отдельный подьезд, список квартир в руках и вперед к рекламе))))
    23q
    23-й участник

и еще если хочешь 29 грн в месяц, то контракт на год должен заключить. И там есть ограничения по трафику на скорость.
    модератор

так что лучше оптинет
    Завсідник

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    так что лучше оптинет
    А ещё лучше ТриАнал
    kit
    Гуру

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    и еще если хочешь 29 грн в месяц, то контракт на год должен заключить. И там есть ограничения по трафику на скорость.
    Вроде эта акция действует для тех, кто подключится до 1 октября:
    "Для абонентів, які підключились до тарифних планів «5мегабіт», та «100 мегабіт» до 1.10, знижений розмір абонплати діє до 28.02.2011. З 1.03.2011 встановлюється така абонентська плата: тариф «5 мегабіт» 49 грн, тариф «100 мегабіт» 79 грн."
    Тарифы
    И да, ограничения:
    "Після скачування таких об’ємів інформації в тарифах: «5 мегабіт» - 50 ГБ, «10 мегабіт» - 100 ГБ, «100 мегабіт» - 200 ГБ, протягом календарного місяця швидкість доступу зменшується до 512 Кбіт/с на скачування та віддачу інформації."
    Новачок
    Ответ Сообщение от Гість Посмотреть сообщение
    Рассматриваю возможность подключения к Билайн "Интернет дома". Хотелось бы узнать реальную картину (качество, реальная скорость, качество тех. поддержки). Заранее благодарю за помощь
    Я у шоці від Білайн!!!
    Телефонує дівчинка Наталя - каже у нашому районі (Половки) є можливість підключення інтернету через Білайн. І швидкість супер, і ми такі всі гарні, і підключення безкоштовно. Ну, повний фарш! У нас вдома 2 бука, інтернетом користувалися через свіч. На запитання, як виглядає момент підключення і чи є стояк у нашому підїзді Білайн, і чи буде проблем з двома буками, відповідь була, що інженери мають доспут до боксів Волі і просто переключать наш шнурок на гнізда Білайн, а далі все буде так як ми звикли.
    Здивувалася - перепитала - все вірно.
    Думаю, нормально, Білайн орендує у Волі стояки!
    Я, з дуру, відключаюся від Волі. Роблю заявку на підключення Білайн. І чекаю...
    Призначили мені час, правда, прийшли вчасно. Краще б вони взагалі не приходили...
    Виявляється технічної можливості підключення насправді у нашому підїзді немає!!!! І пропонують мені - не повірите - провести кабель до квартири з криші через вікно!!!!! :eek: Більш того, ключ від чердака потрібний, подовжувача немає, відкрутки немає, та, власне, і стояка ж таки немає!!!!! :-x
    Дзвоню до дівчини Наталі, кажу про ситуацію, говорю чи можна поспілкуватися з керівництвом - навіщо ж ви в оману заводите.
    Телефонує мені який Сергій Могила, який у Харкові живе і працює. І каже, що дівчина Наталя "не владеет информацией". Каже, проводьте кабель через вікно і буде вам інтернет. Я в шоці повному!!!!!
    Прийшли рівно о 9,00, а вже й обід... А толку мало.
    Зараз у мене з криші через вікно у підїзді проведений кабель по периметру. Відрізали мій кабель від щитка Волі і закуйовдили в кабелем Білайн. Проплатила я 65 грн.
    Налаштували на роботу інтернет - кожний бук окремо, а як включаєш одночасно - не працює жодний.
    Викликала я техпідтримку - налаштував роботу одного ПК, а інший так і стоїть без інету. Дзвоню Сергію Могилі, кожу, що за сервіс такий - це ж не підключення, а повний атас!!! І знаєте, відсилає він мене на загальний телефон і каже, там вам у телефонному режимі допоможуть підключити інтернет. Ми все що могли зробили - далі це вже ваші особисті питання. Каже, що можливо у мене неліцейзійна Віста стоїть і через це не працює інет. І саме прикро те, що Віста таки ліцензійна!!! :-?
    Навіщо я погодилася на цю авантюру???
    23q
    23-й участник

Тетяна, ))
    Гість
    Гість

спасибо за отзывы....теперь задумаюсь а стоит ли подключаться на билайн ради экономии в 10 грн. и увеличения скорости до 5 мбит (ограничение в 50 Гб меня изначально устраивают). Конечно большая глупость кидать витую пару через окно, это ж какими олухами надо быть)))

Жду новых отзывов об услуге "Интернет дома"

Тетяна, а скорость скачки сответствует заявленной у них?
    Пасажир

Не зря я не повелся на эту белеберду)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 8 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя