Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8
Показано с 51 по 60 из 80.
    Гість
    Гість
    Lol

Re: Нужны отзывы пользователей Билайн "Интернет дома"

Могу сказать что просто оставить заявку мало. Их надо постоянно теребить и названивать чтоб дело сдвинулось с мертвой точки. При имеющихся на сегодняшний день тарифах считаю затею ПОДКЛЮЧЕНИЯ к билайн ГЛУПОЙ

Гість
    Гість

Ответ Сообщение от Гість Посмотреть сообщение
    Могу сказать что просто оставить заявку мало. Их надо постоянно теребить и названивать чтоб дело сдвинулось с мертвой точки. При имеющихся на сегодняшний день тарифах считаю затею ПОДКЛЮЧЕНИЯ к билайн ГЛУПОЙ
    Дуже цікавить Ваша думка та думка форумчан вцілому....... До кого з провайдерів по співвідношенню ціна-якість-відсутність проблем краще підключатися?????
    Мої роздуми на цю тему:
    1) Укртелеком - якість послуг та сервісу гарна, але мала швидкість за великі гроші.....
    2) Воля (екс. Пошук) - жахлива якість послуг та сервісу....... середня швидкість.... з грошима не поймеш із-за акцій.... ніби все дешево, а через місяць ціни міняються в більшу сторону....
    3) Білайн - ми, в принципі, тут вже обговорили......
    Лишаються Тріолан та Оптінет....... вважаю, що кому потрібне і кабельне, то варіантів кращих за тріолан просто не існує....... а якщо чистий нет, то хз....... Народ, а є тут хтось з користувачів Оптінету????? Те, що в нього мала локалка, я знаю.... цікавить швидкість та якість інету???? За 60 грн 11мбіт реально дає на світ (Європа, Америка)??? І за тариф 100мбіт не зрозуміло...... То на точку Юей-ІХ чи на світ??????? Буду вдячний за відповіді!
    модератор

... Народ, а є тут хтось з користувачів Оптінету????? Те, що в нього мала локалка, я знаю.... цікавить швидкість та якість інету???? За 60 грн 11мбіт реально дає на світ (Європа, Америка)??? І за тариф 100мбіт не зрозуміло...... То на точку Юей-ІХ чи на світ??????? Буду вдячний за відповіді!
    у меня 100 мегабит) ну конечно 100 на мир нет) бывает 20-30) а на киев иногда цифра приближается к 100. качество стабильное) зачем сетка если с хорошей скоростью можно стянуть с торрентов и прочих файлообменников)
    Гість
    Гість
    Lol

1) Укртелеком хороший вариант если нет необходимости в локальной сети и единственный вариант в частном секторе (не беру в расчет мобильный интернет).
    2) Воля - многочисленные отзывы благодарных клиентов этого провайдера говорят сами за себя. Без комментариев)
    3) Оптинет - стабильный качественный интернет за умеренную плату. Малое количество локальных ресурсов можно компенсировать с помощью интернета))
    4) Триолан - не имею представления
    5) Билайн - последний зашел на полтавский рынок, сыроват, локальная сеть всеукраинская, но скорость при передаче низкая. Тарифы с 1 ноября неадекватны соотношению цена/качество
    6) разнообразные варианты мобильного подключения - нишевая категория. По соотношению цена/скорость однозначно проигрывает домосетям
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Позавчора копошились у нас на горищі якісь хлопці. Сказали, що з Білайну. Запитав у них, хто підключає "Домашній інтернет" від Київстара - сказали що вони теж. Послухаю відгуки про якість, бо зараз різниця всього в 10 грн. з моєю 10-мбітною Волею (яка працює відмінно, ще й модернізацію в будинку тиждень тому почали).
    Нервова, курррва

Воля - многочисленные отзывы благодарных клиентов этого провайдера говорят сами за себя. Без комментариев)
    Підніміть мене з-під столу!!! Бо я таки сильно поржав! Підніміть теми, що стосуються Волі, Поіска і теде. Почитайте "вдячні" відгуки. Поржіть і ви!)
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Підніміть мене з-під столу!!! Бо я таки сильно поржав! Підніміть теми, що стосуються Волі, Поіска і теде. Почитайте "вдячні" відгуки. Поржіть і ви!)
    sharasha, мені здається, він просто лапки забув до слова "благодарних" додати)))
    Гість
    Гість

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    sharasha, мені здається, він просто лапки забув до слова "благодарних" додати)))
    Ответ был дан. И хомосапиенсам все было понятно и без лапок )))
    Гість
    Гість

Думали підключили нормальний інтер про скачування будь-чого взагалі мовчунет з нормальною швидкістю,а це просто жах,а не білайн!!!!!;(((Я навіть пісню онлайн не можу прослухати,бо грузиться пів дня,а про скачування будь-чого взагалі мова не йде,бо з білайном це нереально......два тижні як підключились і вже хочемо міняти!!!!
    Гoсть
    Гість
    Cool

Ответ Сообщение от Тетяна Посмотреть сообщение
    Останні новини. Відключилася сьогодні від Білайн. Процедура виглядала так: офіс у Полтаві, вул. Фрунзе, 57, 3 поверх. Необхіно написати особисто заяву про відмову у користуванні послугами інет. У вашій присутності цю заяву повинні відправити до Харкова, оскільки у Полтаві лише безбалансове та без печатки відділення Харківської філії Білайн. Більш того, у мене виникла заборгованість аж 18,00 грн., без погашення яких заявку у мене не брали. Відключили мене від інету через несплату 02.10.2010 р., але кожного дня продовжували нараховувати на мій особистий рахунок мінус 1,92 грн. (тариф у мене 59,00 грн./міс. - 10). Отак!!! З усної розмови з менеджером - у кого тариф 5 або 100 - ті будуть платити до кінця року, незалежно від того будуть користувачами Білайн, чи ні!!! Оце розмах!!!! Так що я, так би мовити, відбулася легким переляком. Всім дякую. Успіхів.

Центр обслуживания абонентов Beeline находится на Шевченка 44. : )
    Чула дзвін ,не знаю де він )))))))))))) гг
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8