Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 8
Показано с 31 по 40 из 80.
    Гість
    Гість

Re: Нужны отзывы пользователей Билайн "Интернет дома"

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Звичайна сторінка з посиланнями.
    спасибо за информацию

Постійний відвідувач

Бо перейшовши на 100 Мбіт, злісти з них вже не можна до кінця року.
    Это как? Продам душу дьяволу за бесплатное подключение?
    kit
    Гуру

Тарифы
    Там смотрим уточнения, помеченные **
    Гуру

Ответ Сообщение от Тетяна Посмотреть сообщение
    Я у шоці від Білайн!!!
    Телефонує дівчинка Наталя - каже у нашому районі (Половки) є можливість підключення інтернету через Білайн. І швидкість супер, і ми такі всі гарні, і підключення безкоштовно. Ну, повний фарш! У нас вдома 2 бука, інтернетом користувалися через свіч. На запитання, як виглядає момент підключення і чи є стояк у нашому підїзді Білайн, і чи буде проблем з двома буками, відповідь була, що інженери мають доспут до боксів Волі і просто переключать наш шнурок на гнізда Білайн, а далі все буде так як ми звикли.
    Здивувалася - перепитала - все вірно.
    Думаю, нормально, Білайн орендує у Волі стояки!
    Я, з дуру, відключаюся від Волі. Роблю заявку на підключення Білайн. І чекаю...
    Призначили мені час, правда, прийшли вчасно. Краще б вони взагалі не приходили...
    Виявляється технічної можливості підключення насправді у нашому підїзді немає!!!! І пропонують мені - не повірите - провести кабель до квартири з криші через вікно!!!!! :eek: Більш того, ключ від чердака потрібний, подовжувача немає, відкрутки немає, та, власне, і стояка ж таки немає!!!!! :-x
    Дзвоню до дівчини Наталі, кажу про ситуацію, говорю чи можна поспілкуватися з керівництвом - навіщо ж ви в оману заводите.
    Телефонує мені який Сергій Могила, який у Харкові живе і працює. І каже, що дівчина Наталя "не владеет информацией". Каже, проводьте кабель через вікно і буде вам інтернет. Я в шоці повному!!!!!
    Прийшли рівно о 9,00, а вже й обід... А толку мало.
    Зараз у мене з криші через вікно у підїзді проведений кабель по периметру. Відрізали мій кабель від щитка Волі і закуйовдили в кабелем Білайн. Проплатила я 65 грн.
    Налаштували на роботу інтернет - кожний бук окремо, а як включаєш одночасно - не працює жодний.
    Викликала я техпідтримку - налаштував роботу одного ПК, а інший так і стоїть без інету. Дзвоню Сергію Могилі, кожу, що за сервіс такий - це ж не підключення, а повний атас!!! І знаєте, відсилає він мене на загальний телефон і каже, там вам у телефонному режимі допоможуть підключити інтернет. Ми все що могли зробили - далі це вже ваші особисті питання. Каже, що можливо у мене неліцейзійна Віста стоїть і через це не працює інет. І саме прикро те, що Віста таки ліцензійна!!! :-?
    Навіщо я погодилася на цю авантюру???
    комне сегодня звонили помоему звали валентин я думаю этополный фуфел.......
    Гість
    Гість

Нужны отзывы пользователей Билайн "Интернет дома"

fragov, в каком районе проживаеш?
    Я сегодня позвонил по Билайновскому обьявлению, которые развешены по всем подьездам дома. Мне на мой МТС перезвонила девушка Алина 068 982 03 42, ответила на все мои вопросы.
    Из 3х предлагаемых тарифов рекомендовала 10 Мбит 59грн/мес.безсрочно действует,так как на нем можно отключать пользование услугой, с 5ма и 100 тяжелей, и там подорожанее после нового года и отключится нельзя, необходимо платить весь год!!!.
    Дают реальный IP!!!
    На вопрос когда будут тянуть линию - "Дом (ул.Коцюбинского 2А) уже подключен, я прийму от вас заявку, и монтажная бригада созвонится в удобное время подключит всё бесплатно!!!".
    Мда триолан тянул вдоль дома, начинал прокладку кабеля по подьездам, бросил и ушол...а у них ничего как я понимаю. На выходных был на крыше дома, увидел новый кабель на соседний дом, думаю ихний, боюсь предложат Врезатся в окно Кабелем как в случае на Половках.
    С моим нынешним подключением через оптинет не складуется, дом на АДСЛе, рвет каждый месяц, не охотно ремонтируют, сейчас имею 25-30 кбайт/с хотя плачу за 2Мбита,мдя.
    Так что выбрать тяжело:
    1.Поиск - оптоволокно
    2.Оптинет-слабый АДСЛ
    3.Билайн.
    Пока в раздумиях, жду коментов от пользователей Билайна.
    Алина сказала подключают ул.Шевченко, Пушкина (в р-не ст.Автостанции), Училище Связи подключено!!! отзовитесь плиииз!!!
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Гість Посмотреть сообщение
    Из 3х предлагаемых тарифов рекомендовала 10 Мбит 59грн/мес.безсрочно действует,так как на нем можно отключать пользование услугой, с 5ма и 100 тяжелей, и там подорожанее после нового года и отключится нельзя, необходимо платить весь год!!!.
    Дают реальный IP!!!
    Игры, в которые играют операторы с людьми :)
    Гість
    Гість

Сады-2 должны начать подключать на следующей неделе
    Новачок
    Під вечір швидкість дестабілізувалася:
    http://www.speedtest.net/result/960841963.png
    і ще через годину:
    http://www.speedtest.net/result/960999894.png

Тетяна, я з легкістю додзвонився до оператора за телефоном, який знайшов на сайті:
    http://internet.beeline.ua/images/hotline.gif
    Дівчинка мені відразу відповіла, що треба або проводити додаткову лінію і платити додатково, або купувати роутер. До речі, чомусь я повинен обов'язково повідомити білайн про те, що я його придбав.

Тобто взагалі-то маємо від білайна не поганий бюджетний варіант. В разі коли у вас один комп'ютер - проблем взагалі не має. Якщо два, то тоді вже починаються танці з бубном.
    Швидкість не така як в Укртелекомі, але і ціни разюче відключаються. Обмеження в 200Гб на місяць вистачає на комфортну роботу сім'ї з 4 чоловік, 2 з яких дуже активно користуються Інтернетом.
    Але з іншого боку, не знаєш чого від них очікувати. Тому я покищо не вирішив чи варто переключатися на білайн...
    Я тепер переймаюся іншим питанням. Місяць, за який ми сплатили 65,00 грн. закінчився. Ми вже давно не користуємося Білайновським інетом на жодному з буків. Зараз перебиваємося на мобільному інеті. Я не знаю відключили нас від білайн, чи ні? Та чи змусять нас виплатити до кінця року по 65,00 грн./міс.??? Оце тепер питаннячко!!! Щодо номера дозвону - пишу чесно - 15 хвилин чекала зєднання з оператором - не дочекалася, правда, телефонувала тільки один раз.
    part of me

Ответ Сообщение от Тетяна Посмотреть сообщение
    Я тепер переймаюся іншим питанням. Місяць, за який ми сплатили 65,00 грн. закінчився. Ми вже давно не користуємося Білайновським інетом на жодному з буків. Зараз перебиваємося на мобільному інеті. Я не знаю відключили нас від білайн, чи ні? Та чи змусять нас виплатити до кінця року по 65,00 грн./міс.??? Оце тепер питаннячко!!! Щодо номера дозвону - пишу чесно - 15 хвилин чекала зєднання з оператором - не дочекалася, правда, телефонувала тільки один раз.
    Тетяна, спробуйте ще, мене теж хвилює це питання.
    Гість
    Гість

Если хотите отключится то читайте электронный договор http://internet.beeline.ua/mediacach...29d43e2594.pdf
+ Ответить в теме
Страница 4 из 8