Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 18 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 173.
 1. #1
  Offline
  part of me

  «Домашній інтернет» від «Київстар»: новини, послуги, проблеми, поради


  До 05 вересня 2010 діє акція для нових користувачів послуги «Домашній інтернет». За умовами акції нові клієнти отримують подвійну швидкість інтернету до кінця року.
  «Київстар» пропонує вигідну акцію: кожен новий клієнт, який до 05 вересня 2010 року підключив послугу «Домашній інтернет», отримає вдвічі більшу швидкість передачі даних. Термін надання подвійної швидкості інтернету — до кінця 2010 року. Швидкість буде вдвічі більша за стандартну, зазначену в обраному тарифному плані. Плата за підключення нових абонентів відсутня.


  Існуючі клієнти «Київстар», користувачі послуг фіксованого інтернету, також можуть приєднатися до акції. Для активації послуги необхідно скористатися системою самообслуговування «Мій Київстар», а саме: розділом «Послуги та акції». Вартість підключення акції для існуючих клієнтів послуг фіксованого широкополосного інтернету становить 50,00 грн.


  «Київстар» надає фіксований інтернет-доступ, за технологією FTTB (оптика до будинку) у семи найбільших містах України: Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Сімферополі, Одесі. Послуга «Домашній інтернет» дозволяє забезпечити якісний доступ до мережі інтернет на максимальній швидкості до 100 Мбіт/с. Клієнтам оператора доступні безлімітні тарифні плани з прозорими умовами та можливістю вибору швидкості доступу в інтернет, яка задовольнить будь-які потреби.
  Послуги фіксованого доступу до мережі інтернет від «Київстар» — це стабільна швидкість передачі даних, безлімітні тарифи, цілодобова служба підтримки висококваліфікованих спеціалістів кол-центру, розгалужена мережа продажу послуг, самостійне управління послугами та витратами за допомогою системи «Мій Київстар». А також постійні вигідні та зручні акції для нових та існуючих клієнтів.

 2. #2
  Offline
  part of me

  Програма «Приведи друга» для клієнтів послуги «Домашній інтернет» від «Київстар»


  З 15 липня «Київстар» запроваджує програму лояльності «Приведи друга» для всіх існуючих і нових користувачів послуги «Домашній інтернет».
  Існуючий клієнт може порекомендувати друзям і знайомим підключитися до послуги «Домашній інтернет» від «Київстар». Після реєстрації в програмі лояльності як існуючий, так і новий користувачі послуги отримують на свої особові рахунки по 50 грн.
  Для реєстрації в програмі новому клієнту необхідно протягом 14 днів з дня підключення зайти в систему самообслуговування «Мій Київстар» і в розділі «Послуги та акції» підтвердити участь у програмі «Приведи друга». Також необхідно ввести номер договору існуючого абонента, який порекомендував підключитися до послуги «Домашній інтернет».
  Після успішної реєстрації акційні кошти будуть нараховані існуючому і новому клієнтам. Існуючому користувачу послуги реєструватися в програмі не потрібно, акційні кошти будуть нараховані йому автоматично.
  Акційні кошти можуть бути використані виключно для оплати послуги «Домашній інтернет» і лише з першого числа місяця, що почнеться після реєстрації в програмі. При призупиненні дії угоди на користування послугою нараховані акційні кошти анулюються.
  Програма «Приведи друга» діє безстроково. Новий абонент може зареєструватися в ній один раз. Після цього він може брати участь у програмі необмежену кількість разів, рекомендуючи підключення послуги «Домашній інтернет» друзям і знайомим. У програмі не можуть брати участь клієнти, які були підключені дилерами компанії.
  «Київстар» потурбувався, щоб існуючі та нові клієнти послуги «Домашній інтернет» мали якісний доступ до мережі інтернет за привабливими цінами.
  Дізнавайтесь новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар».
 3. #3
  Offline
  Філософф

  Re: Програма «Приведи друга» для клієнтів послуги «Домашній інтернет» від «Київстар»


  В Полтавской области количество домов, где это доступно - равно нулю
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Програма «Приведи друга» для клієнтів послуги «Домашній інтернет» від «Київстар»


  Ответ Сообщение от Dima0011 Посмотреть сообщение
  В Полтавской области количество домов, где это доступно - равно нулю
  да, но такая ситуация будет недолгой
 5. #5
  Offline
  part of me

  «Київстар» надає можливість тимчасового призупинення послуги «Домашній інтернет»


  Відтепер, відправляючись у відрядження чи відпустку, користувачі послуги «Домашній інтернет» від «Київстар» можуть тимчасово призупинити її дію на період до двох місяців.
  Клієнти «Київстар», що користуються фіксованим домашнім інтернетом, можуть тимчасово призупинити надання послуги і за цей період не сплачувати абонентну плату.
  Щоб тимчасово призупинити дію послуги «Домашній інтернет», необхідно скористатися системою самообслуговування «Мій Київстар». Вартість тимчасового призупинення коштує 10 грн.
  Тимчасовим призупиненням послуги «Домашній інтернет» можна скористатися не частіше, ніж раз на місяць.
  Поновити надання послуги можна власноруч у будь який час за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар» — або ж після закінчення шестидесятиденного терміну надання послуги «Домашній інтернет» буде відновлено автоматично.
  Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ.
  «Домашній інтернет» від «Київстар» — це:
  § Стабільно висока швидкість;
  § Вигідні безлімітні тарифні плани;
  § Безкоштовне підключення;
  § Відсутність модему та додаткового обладнання;
  § Цілодобова служба підтримки професійного центру телефонного обслуговування;
  § Різноманітні способи оплати;
  § Управління послугою та власними витратами за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар»;
  § Комфортний та швидкий фіксований доступ в інтернет, що забезпечують тисячі професіоналів «Київстар».
  «Київстар» потурбувався, щоб клієнти послуги «Домашній інтернет» не витрачали зайвих коштів на доступ до мережі інтернет під час відпусток та відряджень.
 6. #6
  Offline
  part of me

  «Домашній інтернет» від «Київстар»: нові необмежені тарифи


  Відтепер клієнти послуги «Домашній інтернет» від «Київстар» можуть скористатися новими необмеженими тарифами.
  «Київстар» пропонує існуючим і новим клієнтам послуги «Домашній інтернет» тарифні пакети за привабливою ціною з необмеженим трафіком: «Лайт +», «Старт +», «Стандарт +», «Профі +», «Експерт». Абонплата становить від 40 до 100 грн. на місяць залежно від швидкості доступу до мережі інтернет.
  Детальна інформація про тарифні пакети:

  Тарифний пакет ------------------------------ «Лайт +» --- «Старт +» --- «Стандарт +» --- «Профі +» --- «Експерт»
  Швидкість доступу до інтернет, Мбіт/с ------------- 8 ----------- 15 --------------- 25 ------------- 50 -------------- 75 ---
  Обсяг трафіку, включеного до тарифного пакету ----------------------------- НЕОБМЕЖЕНИЙ ------------------------------
  Абонентна плата, грн. ---------------------------- 40* ---------- 70 -------------- 80 -------------- 90 ------------- 100 ---

  Клієнти, які підключаться до тарифного плану «Лайт +» до 3 жовтня 2010 р., мають можливість сплачувати за користування послугою лише 40 грн. на місяць до кінця лютого 2011 р. включно. З 1 березня 2011 р. для цих клієнтів абонплата буде становити 60 грн. Абоненти, що підключаться до тарифного плану «Лайт +» після 3 жовтня 2010 р., також будуть сплачувати 60 грн. на місяць.
  Нові клієнти можуть підключитися до тарифних пакетів «Лайт +», «Старт +», «Стандарт +», «Профі +», «Експерт» з 9 серпня 2010 р. Існуючі абоненти мають можливість змінити діючий тарифний пакет на новий через систему самообслуговування «Мій Київстар» починаючи з 1 вересня 2010 р. Вартість зміни тарифу на пакет з меншою абонентною платою становить 50 грн. Перехід з тарифного плану на пакет з більшою абонплатою — безкоштовний.
  Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ.
  «Домашній інтернет» — це послуга швидкісного доступу до мережі інтернет, що надається за технологією FTTB (Fiber To The Building — оптика до будинку).
 7. #7
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  re: «Домашній інтернет» від «Київстар»: новини, послуги, проблеми, поради


  Привабливі тарифи. Якщо Воля не передивлятиметься свої, то при першій же можливості перейду на Київстар.
 8. #8
  Offline
  Завсідник

  re: «Домашній інтернет» від «Київстар»: новини, послуги, проблеми, поради


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  Привабливі тарифи. Якщо Воля не передивлятиметься свої, то при першій же можливості перейду на Київстар.
  Боюсь, что это будет не скоро вне зависимости от тарифной политики "Воли" - интернета от "Киевстара" по данной технологии у Нас в городе НЕТ :)
 9. #9
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  re: «Домашній інтернет» від «Київстар»: новини, послуги, проблеми, поради


  GLOOMEROK, я це прекрасно розумію. Він є покищо в великих містах-мільйонниках. Але матимемо надію, що за рік-другий все буде ок.

  З.І. Москва не сразу строилась (с)
 10. #10
  Offline
  модератор
  Home

  Биллайн-Домашний интернет


  Подключение с учетом материалов 0 грн тарифы все на сайте.
  http://internet.beeline.ua/ukr/tarif...a-04e78b46918a
  смущает только это----Після скачування таких об’ємів інформації в тарифах: «5 мегабіт» - 50 ГБ, «10 мегабіт» - 100 ГБ, «100 мегабіт» - 200 ГБ, протягом календарного місяця швидкість доступу зменшується до 512 Кбіт/с на скачування та віддачу інформації.
  Покрытие: Левада, Половки....
  0503465643 Антон
  p.s. обещают, что с момента подачи заявки до момента подключения 2 дня)
+ Ответить в теме
Страница 1 из 18 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. Ответов: 485
  Последнее сообщение: 05.09.2020, 01:19
 2. Ответов: 612
  Последнее сообщение: 20.07.2020, 10:02
 3. Новини, тарифи, послуги "Київстар"
  admin в разделе Оператори мобільного зв’язку
  Ответов: 69
  Последнее сообщение: 01.04.2011, 04:54
 4. Вільний Інтернет від «Київстар»
  admin в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 1
  Последнее сообщение: 20.08.2009, 20:11
 5. «Київстар» подовжує термін підключення послуги «Рідні номери»
  admin в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 04.06.2009, 12:37

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов