Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей20Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 50.
    Новачок

Re: Моя кухня

Ответ Сообщение от Николь Посмотреть сообщение
    В квартирах на плитке тоже холодно босыми ногами стоять))))))))))))
    Вот это точно. Особенно когда ребенок часто там тусит.

Новачок

Якщо стінка замажеться, то треба брати обої щоб мились, а так краще плиткою обкласти ту сторону там де буде раковина і плита.
    Частий гість

А у меня плитка на кухне везде. И я очень рада. На полу плитка с подогревом, но мы его пару раз только включали, особо не надо, ковёр лежит.
    бог

Ответ Сообщение от Villarich Посмотреть сообщение
    На полу плитка с подогревом, но, особо не надо, ковёр лежит.

Пророк

Раз ця тема всплила, спитаю таку штуку. В мене у квартирі всі поли вкриті лінолеумом, якщо фінанси дозволять, планую зробити в цьому році ремонт в спальні і покласти ламінат, далі в проекті замість лінолеуму на кухні - плитку. В обох випадках рівень підлоги підніметься порівняно з рівнем підлоги коридору. Як у цьому випадку бути з отриманою "ступєнькой"?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Раз ця тема всплила, спитаю таку штуку. В мене у квартирі всі поли вкриті лінолеумом, якщо фінанси дозволять, планую зробити в цьому році ремонт в спальні і покласти ламінат, далі в проекті замість лінолеуму на кухні - плитку. В обох випадках рівень підлоги підніметься порівняно з рівнем підлоги коридору. Як у цьому випадку бути з отриманою "ступєнькой"?
    металевий (алюмінієвий) поріг на стик різних матеріалів
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Я теж хочу класти ламінат, але у всій квартирі. У кухні тільки лінолеум, мабуть. Плитку вважаю на кухні небезпечною.

А ви вже моніторили, на скільки підніметься рівень підлоги ? Яка товщина підложки під ламінат ?
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    металевий (алюмінієвий) поріг на стик різних матеріалів
    в мене зараз алюмінієві порожки стоять на міжкімнатних стиках, типу таких:

але ж рівень підлоги однаковий, а в запропонованому варіанті це вже буде алюмінієвий кут?

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Я теж хочу класти ламінат, але у всій квартирі. У кухні тільки лінолеум, мабуть. Плитку вважаю на кухні небезпечною.
    А що в ній небезпечного? Тарілка, яка падає на лінолеум теж гарно б'ється ) Мій кухонний лінолеум за роки експлуатації зі світло-кремового (не впевнений, що правильно колір називаю, але він світлий)) перетворився на брудно-кремовий. І ніякими засобами його вже не віддраяти. Вигляд немитого полу, хоч як його не мий.

А ви вже моніторили, на скільки підніметься рівень підлоги ? Яка товщина підложки під ламінат ?
    Не моніторив, але враховуючи, що у спальні буду самовирівнюючу суміш лити, потім підкладка і ламінат, то декілька сантиметрів легко набіжить.
    المزيد من النفط

У меня перепады пола от 4х до 12 см. Это ж сколько выравнивающей смеси прийдётся залить !?

Посуда стекло или фарфор, падающая на линолеум, далеко не всегда бьётся. А на плитке 100% капец. И ещё если кастрюля с водой грохнет на плитку, то тогда плитке всё !
    Пророк

У меня перепады пола от 4х до 12 см. Это ж сколько выравнивающей смеси прийдётся залить !?
    Норм )) І як зараз ця проблема вирішена? Не може ж у вас 12см перепаду бути - шкафи попадають ))
    Такі перепади сумішшю не лікуються. Треба стяжку нову робити.

Здається знайшов те що Ігор рекомендував.

Але здається, що такий порожек максимум 1см зможе прикрити.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5