Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 34 из 34.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Почему не уважают воспитателей?

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    ни кто педагогов на работе насильно не держит, не нравится - идите мести улицы
    и не надо будет отрываться на детях за свою убогую жизнь, нищенское существование и полный провал в самореализации
    Цікаво ви мислите. Ну та у вас своя думка. Я зрозумів, що поняття толерантності, поваги до старших і до тих, хто взагалі виводить нас у білий світ (вихователів, вчителів, викладачів...) у вас немає. Лише егоїзм і нарцисизм.

А те, що платять мало - це вже не їх вина, а повна недосконалість державної політики через те, що при владі стоять некомпетентні люди.

Філософф

А може вони нормальні педагоги, тільки не всі діти хочуть навчатися?
    У нас була вчителька математики, вона трохи того була. Але вчитель вона була чудовий. І крім того ще й кружок віршів вела. І математику до речі всі, навіть тріюшники, знали досить добре.
    Ви спитайте любого вчителя, і вам скажуть, що діти не хочуть зараз вчитися, уповаючи на те, що все одно батьки кудись пропхнуть. Тих які дійсно хочуть щось знати одиниці. І ці ж одиниці ведуть себе адекватно.
    Я згодна, що вчитель повинен відноситись до дітей педагогічно. Але чомусь батьки не думають, що у дітей в школі і садочку теж є якісь обов'язки. Вчитель не зобов'язаний їх навчити любою ціною. А зараз взагалі дуже бажано щоб дитина більшість інформації вивчала дома. Бо те, що їй дадуть у школі, чи садочку - це дуже мало для реалізації дитини як особистості. Так що батьки на те й батьки, щоб навчити життю.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Цікаво ви мислите. Ну та у вас своя думка. Я зрозумів, що поняття толерантності, поваги до старших і до тих, хто взагалі виводить нас у білий світ (вихователів, вчителів, викладачів...) у вас немає. Лише егоїзм і нарцисизм.

А те, що платять мало - це вже не їх вина, а повна недосконалість державної політики через те, що при владі стоять некомпетентні люди.
    да просто система образования ублюдочная, система тотального подчинения и подавления учащихся

а насчет толерантности и т.д., то я видно уже сильно долго живу на западе и привык что все равны, обращаться на ты и все в стране для человека, а не наоборот т.д.
    модератор

Ответ Сообщение от catiri Посмотреть сообщение
    А родители только смеются, умиляясь "продвинутости" своего чада
    Почему-то поговорка впомнилась "Яке зіллячко, таке й сім'ячко", то есть "Яка сім'я, такий і я".
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4