Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей73Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9
Показано с 81 по 90 из 90.
    Пророк

Re: Маленька дитина і українська мова.

23q, від 1000 доларів 5 років тому до 3000 доларів зараз. Маю вже трьох знайомих, які цим займалися чи займаються. Китайці так тягнуться до західної цивілізації, що буквально на вулиці зупиняють і просять попрацювати викладачем англійської. Мій знайомий поїхав у складі делегації подивитись якесь підприємство і залишився так на місяць. Тепер, слава богу, вже вдома. Ще один уже років 5 по півроку живе в Китаї, заробляє, подорожує сусідніми країнами, а півроку б'є байдики в Україні, спускає китайські гроші. Досконало вивчив китайську.

І да, на замітку Villarich: викладачі російської в Китаї не затребувані. Мабуть, китайці вважають, що швидше росіян навчити китайської, єслі шо.

Пророк

В мене знайомий за освітою ветеринар, працював на лайнері на кухні. Та ж історія, як заїхав у Китай )
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    А зп?
    Я питала, але відповідь була, що на прожиття та подорожі по Китаю цілком вистачає. Ці хлопці поїхали не заради заробити, а щоб світ подивитись.
    23q
    23-й участник

Гуру

Хто з нас народився терпеливим? Ніхто. А от без терпіння не можливо завершити жодної справи. Те ж саме стосується знань.

Кухня може бути чудовим місцем
    Постійний відвідувач

Я считаю что ребенок должен знать свой родной язык, должен свободно на нем правильно и легко разговаривать. Но тут есть одна тонкая тонкая грань, о которой многие изначально не задумываются и потом сложно с этим бороться. В идеале с самого маленького общаться на украинском, обучать и развивать ребенка используя исключительно один язык, НО в большинстве случаев получается так что все окружение ребенка общаться на русском, а только с ребенком разговаривают на украинском, а как известно дети впитывают со страшной силой все что их окружает. вот и получается потому СУРЖИК. Поэтому как по мне, если окружение у ребенка русскоязычное то соответственно так и обучать, а украинский потом изучать как второй язык.
    Пророк

конечно все начинается в семье
    Пророк

Ответ Сообщение от Villarich Посмотреть сообщение
    НО в большинстве случаев получается так что все окружение ребенка общаться на русском.
    О каком городе идёт речь?
    Гуру

В Інтернеті безліч розважального матеріалу для дітей. Але пильні батьки розуміють, що не все, що переглядають їх діти буде корисним. Одна відома польська лялькарка у своєму блозі провела опитування на тему: "Який твір мав на вас найбільший вплив у дитинстві?" Більшість опитуваних назвали твір Люсі-Мод Монтгомері
    "Аня з Зелених Дахів". Може хтось згадає фільм, але я пропоную подивитись мультик, бо японці, на мій погляд додали важливих деталей. Наприклад, ретельно продумали той момент як відбувалось навчання Марилею Ані кулінарних премудростей. У книзі цього нема, у фільмі теж. Сам мультсеріал перекладений українською.
    http://opovidi.blogspot.com/2017/04/2.html
    Пророк

Ответ Сообщение от Н.Д. Посмотреть сообщение
    Люсі-Мод Монтгомері
    "Аня з Зелених Дахів".
    Хтось ще чув про цей твір? )
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9