Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности

Результаты опроса: Покупали ли вы прививку или же добивались предоставление ее в случае отсутсвия

Голосовавшие
4. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Была в наличии в поликлинике

2 50.00%
  • Не было в наличии, покупали в аптеке

0 0%
  • "Не было в наличии", но потом находилась

2 50.00%
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 51.
    Banned

Re: Детские прививки - бесплатно или за деньги?

Вакцины есть, эта ситуация на контроле у нач. облздрава, ему каждый день докладывают о жалобах и о ситуации, а он, в свою очередь, губернатору.
    Если нет - то просто больница вовремя не заказала, звоните в облздрав напрямую.

Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Маю знайомих...
    Аналогично. Долго нашим врачом была зав. поликлиникой. Была та же ситуация. И я уверен, что если она говорила, что на тот момент вакцины у них в поликлинике не было, значит так и было. И наоборот, сразу сказала, как только появилась и даже уточнила, что опять всем может не хватить.
    Зануда

Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
    один з заступників голови облздрава мені особисто казав, що вакцин немає фізично. На той момент, звісно.
    Не "заказала".... Ваш допис абсолютно не відповідає дійсності.
    Banned

Офтоп:
    fabulist, Уважаемый Фабулист.
    Я горжусь тем, что имею честь общаться с Вами, Человеком, Который САМ ЛИЧНО общался аж з одним из заступныкив головы облздрава.
    Зануда

Офтоп:
    Я горжусь тем, что имею честь общаться с Вами, Человеком, Который САМ ЛИЧНО общался аж з одним из заступныкив головы облздрава.
    Хватит тупить, Семен Семенович. Я никаким образом не дал понять, что как-то особенно горжусь этим фактом. Я отвечал по сути темы.
    Banned

Офтоп:
    fabulist, О простите меня, Многуважаемый!
    Если бы я знал, О! если бы я знал, я бы никогда не посмел бы поделиться моим опытом общения с сильными мира Вашего!
    Но я сообразительный, теперь я буду помнить всегда, что есть только 2 мнения- Ваше и неправильное.
    (всхлипывая, колотит себя пяткой по лбу)
    Філософф

Останнім часом покращення таке покращення, я була здивована, коли кума (дитина в неї на 3 роки менша за мою) розказувала що немає вакцин. Ще 5 років тому таких проблем зовсім не виникало, все було, по плану. А зараз може і по пару місяців не буть, а потім звонять - бігом ідіть робить прививку, бо привезли вакцину.
    А з приводу холівару, є знайому, які дуже вдарені в здоровий образ життя, вегетаріанці, живуть серед поля, подалі від цивілізації, звичайно ніяких медикаментів і таблєток не признавали, поки в малої дитини не піднялась температура до 39 і інфекційне отруєння. Після цього в домі повна аптечка, так що добре, коли все добре, а коли твоя дитина починає хворіти, то побіжиш до любого лікаря і зробиш любі уколи, головне щоб не було пізно.
    Власне я, якщо дійсно потрібна прививка, а її немає, пішла б і купила, 200 грн в півроку, хай навіть в місяць - це не та сума, за яку треба тріпати собі нерви. Тим більше восновному всі прививки дітям роблять до року, і якщо все бути до кінця чесним, то ці гроші можна виділити з тих грошей, що держава виплачує на дитину.
    Добрий модер ))

Коли народився малючок у пологовому будинку не було жодної з вакцин. Потім те ж саме сказали в нашій лікарні - чекайте. В два місяці йому зробили БЦЖ. А від гепатиту немає й досі і кажуть шо з минулої весни чекають. А з пропозиціями купить вакцину в аптеці я ще не зіштовхувалася.
    Зануда

Офтоп:
    Но я сообразительный, теперь я буду помнить всегда, что есть только 2 мнения- Ваше и неправильное.
    ближче до теми, Сємьоновіч.
    Ви наполягаєте, що :
    і цим представляєте співробітників лікарні щонайменше безвідповідальними.
    Я спробую аргументовано довести протилежне. А клоунаду краще облиште, ніхто не сміється.
    2.0

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А если, не дай Бог, бешеный собак тяпнет, терпеть будете, али за уколом побежите?)
    там не прививка, а імуноглобулін. трошки інший механізм дії. проти сказу не щеплюють - ніззя )
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6