Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 1 Сообщение от varjatka
  • 1 Сообщение от Cveha
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
    Banned

Как приучить ребенка к горшку

Не можем научить ребенка ходить на горшок. Орет встает, не реагирует на него никак!
    Зато знает где лежит половая тряпка и если когда наделает лужу, идет, берет тряпку, вытирает ей ссыкли и относит тряпку на место, я в шоке!
    Если она это повторяет за родителями, то, шо надо при ней на ее горшок по маленькому ходить что-ли или как?

наївний рибйонок

Re: Как приучить ребенка к горшку

ми так і не дочекались розуміння дитиною горщика, ходить на унітаз без проблем
    Філософф

Растакой, в тебе малій вже 2 роки є? Якщо немає, не парся, ти бачив щоб у 1 клас ходили в памперсі? Не засоряйте собі мозги і нєрви, і дитині тоже, якщо якась тьтя каже що в неї пішли на горщик в 6 місяців, то це не значить, що у вас тоже так повинно бути. Тим більше взимку (лічно у мене малому 5,5, то він в перехідні періоди , тобто коли починає ставати холодно, і починає ставати тепло, іноду конфузиця в кровать, це бува 1 раз в півроку). Вам що, жалко памперсів? Чи хоцця щоб бабушка перестала казати - а он у мене діти з народження крехтали, просились на горшок, але нікада не пісялися? Терпіння, і ще +10500 раз терпіння, і казати-казати, ще кажуть гарно помагає приклад (хай хтось із ходящими вже на горшок дітками прийде, і дитина покаже вашій, що треба на горщику робити). Але ще раз кажу, до двух років нічого тріпать нєрви собі і оточуючим, зручно вам в памперс - ходіть у памперс, хоче на горшок- хай іде на горшок, чи на унітаз. А то ви зовсім охоту на горшок ходить одіб'єте у дитини))) І менше слухайте оточуючих, це ваша дитина, і не їм вирішувати коли їй ходити на горщик.
    Banned

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    якщо якась тьтя каже що в неї пішли на горщик в 6 місяців, то це не значить, що у вас тоже так повинно бути
    Я бы не поверил!
    Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    нічого тріпать нєрви собі і оточуючим
    Я не парюсь, просто у меня ассоциативный ряд иного порядка, и мне кажется более сложной операция вытерания, чем хождения на горшок, но я понимаю, что необходим образ. Насчет примера с пагодок - согласен!
    Філософф

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я бы не поверил!

Я не парюсь, просто у меня ассоциативный ряд иного порядка, и мне кажется более сложной операция вытерания, чем хождения на горшок, но я понимаю, что необходим образ. Насчет примера с пагодок - согласен!
    Просто до 2-2,5 лет они еще не могут предугадывать наступление сего события.
+ Ответить в теме