Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей9Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 32.
    Гуру

Re: Кто должен заниматься ранним развитием ребенка?

Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
    он живет в обществе,где все дети талантливы,умны и красивы ,по умолчанию.
    Конечно! "В моём мире живут только пони, они кушают радугу и какают бабочками..."

Пророк

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Желаю не переусердсвовать с ожиданиями, а-то ведь, вот у моего одного соседа мама рассказывала, что сын как бог, и читает и летает, а потом вуаля и наркоман
    Все гении е****тые - это научно доказанный факт. ))) Как г-рится: "если вы не зарыли свой талант в землю,то никогда не поздно утопить его в вине". Но для начала нужно иметь, что топить

А то что ре бегает, плавает,музицирует и извлекает кубические корни в уме - вовсе не значит, что он гений или родители спецом растят гения. Это всего лишь значит, что ре не будет тратить на изучение этого всего лишнее время,тогда когда все сверстники будут, потому что мозгу с годами учиться всё тяжелее (тоже факт). И ВСЁ.
    Из-за чего холивар я не понимаю?
    Banned

да ну,из за чего... любимое болото всколыхнули
    Хозяйка кота

На мой взгляд, раннее развитие стоит воспринимать, как процесс воспитания: привитие и укрепление моральных ценностей, расширение кругозора, развитие мелкой моторики, координации, логического и творческого мышления, привитие желания учиться (показать, что это легко и интересно), развитие навыков общения, социализация и проч. И всё это важно, потому что является основой формирования личности в будущем. Помимо всего этого, в возрасте от 0 до 7 лет закладывается (или не закладывается) основа близких, доверительных и прочных взаимоотношений ребёнок-родители, что немаловажно в будущем (особенно в подростковом возрасте).

На счёт раннего обучения чтению (и тому подобному) - не имею ничего против, если это происходит гармонично и естественно, соответственно потребностям ребёнка. Самое главное - привить желание обучаться. Если ребёнку будет интересно, он сам начнёт с удовольствием накапливать знания и навыки, и, соответственно, ценить их. Если же получаемые знания будут исключительно родительским энтузиазмом, то ребёнку будет сложнее оценить их важность, найти им применение или вообще принять.
    Новачок

Ранним развитием ребенка должны заниматся родители, это своего рода укрепление связей и отношений в семье. Но посмотрите на ситуацию с другой стороны. Мы занимались с мужем ребенком постоянно и в результате первое полугодие в простой школе в спецклассе по английскому языку ребенку было скучно вплоть до отказа ходить в школу. И в классе с 20 детей нас было 4, кто занимался ребенком с раннего детства и у всех одинаковые проблемы с школой.
    23q
    23-й участник

lera34, когда начали заниматься и чем? теоретически что с 3 лет в садик и с 6-7 в школу не с потолка взято, и что б к єтому прийти ушли десятилетия научной работы
    Новачок

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    lera34, когда начали заниматься и чем? теоретически что с 3 лет в садик и с 6-7 в школу не с потолка взято, и что б к єтому прийти ушли десятилетия научной работы
    Начали с 2 лет, постепенно игровые ситуации переросли в желание учится, возникло больше вопросов "Откуда" и "Почему". Ответы специально при ребенке искали в книжках, сформировав таким образом желание ребенка читать. Лет с 4 ребенок уже считал и знал цифры и числа. Я скептически отношусь к ученым-педагогам применяющим групповые занятия с детьми. Не все дети одинаковы, поэтому надо применять более личностный подход, учитывая интеллект и развитие ребенка. Формируйте ребенка сами, таким, каким Вы желаете его видеть. Школа - групповой метод обучения и ни один учитель, у которого в классе более 20 учеников не будет заниматься отдельно вашим ребенком, даже при желании ему не хватит ни времени ни сил.
    Філософф

Я вважаю, кожна дитина пізнає світ за своїм графіком. Чим раніше починаєш з дитиною займатися, тим краще. Проте не здається вам, що Україна трохи схибнулася на школах раннього розвитку? Усі ці спеціальні методики, які треба застосовувати до немовлят, розвиваючі іграшки, спеціальні присторї. І що, у нас країна геніїв? Навпаки, діти звикають до всього готового (спеціальний набір для конкретної творчості, спеціальний будиночок для конкретної ляльки, розмальовки, де в спеціальних місцях треба наліпити готові наклейки, Даша й Телепузики, які розвиваюче повторюють спеціальні слова тощо). Чи не краще розвивати дитину не нав"язливо спеціально, а мимохіть: наприклад, ти працюєш з тістом, воно бабляється в тісті, ти шиєш, воно бавиться гудзиками, ти їси борщ і воно по вуха в борщі, ти їдеш у транспорті - давай порахуємо зупинки тощо. Я думаю, ви зрозуміли, що я маю на увазі.
    Інший момент. Чи треба привчати дитину до читання книжок з раннього віку? Тут я можу впевнено сказати, судячи зі свого досвіду. Чим раніше, тим краще. І з паперових книжок. Різниці немає, чи буде вона у майбутньому читати з монітора чи з паперового носія. Чи буде вона читати запоєм чи час від часу. Може, у неї будуть інші схильності. Дитина повинна навчитись обробляти й аналізувати інформацію. Виходячи з гігієни зору починаємо з паперових книжок. Крім того, іх можна спробувати на зуб, обмалювати, порвати - тобто, дослідити і отримати інформацію різними рецепторами.
    До мене часто приходять непогані учні 7, 8,9 класу, які випадково випали з нету. І починається. Ми не можемо знайти у книжки зміст, знайти інформацію, виділити головне, шукаємо "біологію" Шевченка, пів дня намагаємось сформулювати, що нам треба, якщо тема не співпадає з назвою розділу (треба біографію а написано життя і творчість), ми тормозимо і не розуміємо, що це - те саме. Якщо даю книжку, де текст у 2 колонки, зависаємо, бо не знаємо, звідки починати читати. Ці ж діти- не ідіоти, їх просто ніхто не привчив працювати з інформацією, аналізувати. Звикли брати готове й по верхах. Не шибко грамотні мами приводять 7 - 8 річних чад, які дивляться у стелю. "Моя дитина не хоче читати, читай, паразіт". "А ви їй читаєте?" "А зачєм, ви не поняли, це він не хоче читати". У 7 років вже пізно, почніть хоча б з 3. У мам, які дітей приводять з дитячого візочка, таких проблем немає. Ні з одного ще "паразіт" не виріс. Це те, що я реально бачу на роботі кожен день. Хто з дитиною багато і ненав"язливо працює, має результат.
    Читаємо дитині, читаємо своє при дитині, читаємо те, що цікавить дитину, читаємо на ніч (дитина цінуватиме час, проведений з батьками), читаємо по 200 разів ту казочку про гномика, яка їй чомусь подобається, маємо у квартирі величезну кількість різноманітних книжок, деякі старі з часом дозволяємо порізати або обмалювати, водимо в бібліотеку (там є книжки від 0 до 10 класу для кожного віку), дозволяємо вибрати собі свою, хоч і дурну на перший погляд, книжку. Не нав"язуємо те, що нам так подобалось у дитинстві. Бере Губку Боба - та хай бере. Беріть Боба і декілька на свій смак. хай краще Боба читає, ніж нічого. Водіть у бібліотеку просто на екскурсію: там завжди є якісь виставки, заходи, малюнки, розмальовки.
    Важливий момент. Ваше дитятко підходить до шкільного віку, вже може прочитати 3 слова, любить, коли йому читають. Його вже цікавлять більші книжки, які йому важко самому читати, а тут ще ви "готуєте до школи", змушуєте читати. В цей період дитя "стає дибки" і само читати відмовляється. Будете силувати - зненавидить читання назавжди. Багато читаємо самі вголос. Вечорами, великі твори, щоб було цікаво, що буде далі. Обговорюємо, переказуємо. Атмосфера повинна бути така: ви не вчите дитину, ви проводите з нею час. Повірте, так мене навчав тато. Ми з ним так цілі полиці "перечитали". Я дуже любила цей час і тепер, коли батька вже немає, найяскравіше згадую саме ці вечори. Поступово ставимо умову: прочитаєш пів сторінки, прочитаю тобі далі, прочитаєш сторінку, почитаю далі, а тепер самостійно прочитай, чим закінчилось. Будьте терплячі. До 8 років дитина може не хотіти читати сама. Ніколи не критикуйте при дитині школу, вчительку, шкільну програму, бібліотекаршу. Так, шкільна програма моментами ідіотська, школа, вчилка і бібліотекарша можуть бути не на рівні. Діти беруть з нас приклад. Якщо навіть батьки вважають це дурним, то чого я читатиму?
    Новачок

Вважаю, що розвиток людини починається з народження та продовжується усе життя. У кожному віці свої особливості. Ми з жінкою починали з перших місяців знайомити донечку з навколишнім. "заняття" продовжувались стільки, стільки маленька могла утримувати увагу: 5 хв, 10 та т.д. У 2 роки тягнути дитину до дитячого виховного гурту не бачу сенсу. Звичайне спілкування-навчання з близькими буде мати набагато більше користі на результативності.
    Пророк

дуже добре що зараз батьки розуміють, що дитину виховують та розвивають з народження
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4