Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей217Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 39
Показано с 81 по 90 из 385.
    Пророк

Re: Братья Кличко - наше всё!

Да Виталий красавчик, в его возрасте такая потрясная форма, честно Адамек порадовал своей активностью в ринге и стойкостью к ударам Кличко, Виталий и Владимир держат позицию самых сильных боксеров в супер тяже - МОЛОДЦЫ !!!!!

Філософф

Ще Хея побить, Хеленіуса, може. І можна на пенсію. Бо бить то вже нема кого. Повєткін всциться проти Віта виходить. По темі. Адамек мене особисто розчарував. Якось вийшов і склалося враження, що вже з самого початку не знав що робить. Хоча з великими хлопцями боксував вже. Згадати того ж Макбрайда. Клас Віталія як боксера набагато вищий. Хоча до бою я не думав, що прірва така велика.
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Ще Хея побить, Хеленіуса, може. І можна на пенсію. Бо бить то вже нема кого. Повєткін всциться проти Віта виходить. По темі. Адамек мене особисто розчарував. Якось вийшов і склалося враження, що вже з самого початку не знав що робить. Хоча з великими хлопцями боксував вже. Згадати того ж Макбрайда. Клас Віталія як боксера набагато вищий. Хоча до бою я не думав, що прірва така велика.
    надо трезво смотреть на вещи - Поветкин может и прервать успешную серию побед братьев Кличко, он очень сильный боец
    Нервова, курррва

Блін, просвітіть тих, хто не витримав тяжкої долі і заснув!)))
    Всі 12 раундів боксували? Чи як усе було. Скажіть двома словами, відео впадло дивитись! Дякую)
    Пророк

досрочно в 10ом победил
    Філософф

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    надо трезво смотреть на вещи - Поветкин может и прервать успешную серию побед братьев Кличко, он очень сильный боец
    Сильний боєць з мишиним серцем. Саме так колись казали про Джаміля Макклайна. Те саме можна сказати і про Поветкіна. Раніше, ніж Віталі стукне 50, Поветкін на ринг проти Кличко-старшого не вийде. Не думаю, що Кличко скільки чекатиме Поветкіна.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Адамек:
    http://iceimg.com/i/3a/72/accffcf0e9.gif

Я надеюсь всем видно что ножки то подкосились не просто так!

И Солис:

http://lh5.ggpht.com/_UkRyFNqhRJc/TY...c/O_VnRPWC_aA/

Не находите ничего общего? Все таки монахи ШАОЛИНЬ Вита обучают?))
    абсолютно ничего общего,абсолютно два разных удара по технике ,силе,точности попадания.
    вы не находите??

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Блін, просвітіть тих, хто не витримав тяжкої долі і заснув!)))
    Всі 12 раундів боксували? Чи як усе було. Скажіть двома словами, відео впадло дивитись! Дякую)
    Офтоп:
    ох и повезло вашему хлопцу .вдвоём можно бокс смотреть))

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    не думаю,что габаритов поветкина хватит для успешного боя с кем-то из братьев.по своим физическим характеристикам он очень похож на поляка))
    les
    Філософф

А я б хотів до "пенсії" Віталія побачити його бій з Бойцовим.
    Бо воно мале та п...ве, а вага в нього саме підходяща і з якогось дива у версії Віталія він 6-й за рейтингом.
    От би і вийшов проти Віталія замість того, шоби пащеку відкривати.
    Філософф

Бойцов сирий ще в плані техніки і стратегії. Хоча по фізичних даних він хороший. Здоровий лось.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Бойцов сирий ще в плані техніки і стратегії. Хоча по фізичних даних він хороший. Здоровий лось.
    Ну то нехай і вдосконалювалося б..... мовчки.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 39