Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей217Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 21 из 39
Показано с 201 по 210 из 385.
    part of me

Re: Братья Кличко - наше всё!

Ответ Сообщение от Vadzik Посмотреть сообщение
    Братья Кличко Украину прославляют на весь мир, но еще пару лет и?

23q
    23-й участник

Ломаченко!
    les
    Філософф

Усіх прихильників Кличків ВІТАЮ з черговою перемогою Володимира!
    Бій - справжній красівий бокс!
    Володимир - КРАСАВА!
    Вах - вах, мужик!
    Пророк

Ага, 12 раундов кисель варил. Мне кажется, даже если Кличков размажут в первом же раунде в мокрое место, - все равно все "прихильники" будут волать "молодец! наше всьо! так их! справжний бокс!"
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Ага, 12 раундов кисель варил. Мне кажется, даже если Кличков размажут в первом же раунде в мокрое место, - все равно все "прихильники" будут волать "молодец! наше всьо! так их! справжний бокс!"
    Може ти не те дивився? Або навіть взагалі не дивився, кличкофобе?
    Від такого киселю тебе б розмазало на першій секунді.
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Може ти не те дивився? Або навіть взагалі не дивився, кличкофобе?
    Не смотрел. Я давно эту фигню не смотрю. Почитал результат - победа по очкам.

Від такого киселю тебе б розмазало на першій секунді.
    А че ты меня с Кличком ровняешь? Он боксер, я - нет. Или может быть тебя не размазало бы?
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Не смотрел. Я давно эту фигню не смотрю. Почитал результат - победа по очкам.
    А че ты меня с Кличком ровняешь? Он боксер, я - нет. Или может быть тебя не размазало бы?
    Тепер все ясно - типове кличкофобство : "не бачив, і не дивитимуся, а все одно Клички - ніщо. Це моя кличкофобська віра!"
    Перемога за очками - це перемога. Дійсно, вона буває різна.
    Але саме ця була дуже цікава тим, шо Вах після довгого періоду повного домінування Володимира вперше створив достойну опозицію. Принаймні психологічну, а іноді і боксерську.
    Тобі, як справжньому кличкофобу, варто було це подивитися - хоч порадів би.
    Я розумію, шо кличкофобському серцю дуже шкода, шо такий цікавий поєдинок створив поляк, а не сируни - повєткіни, валуєви та бойцови, які тільки ховаються від братів.
    Але така сумна правда життя : поки шо на сході ніхто не готовий оскаржити домінування братів.

Стосовно розмазало би.... І мене б розмазало, і будь-кого з боксерів розмазало б, а Вах протягом всього бою ловив розмазуючи удари і вистояв до кінця, та ще й намагався опиратися.
    А от тих, хто б розмазав Кличків не те шо у першому, а хоч би в останньому раунді, поки шо не видно.
    Тримайся, кличкофобе, твоя ненависть до Кличків нехай надихає тебе надією на нездійсненне
    а шо тут песать?

Офтоп:
    а les, тоже оскорблялки пишет
    кличкофобе
    сируни
    , но его че то никто не банит.. вот так у нас двойные стандарты даже тут, а еще на власть сетуют!!! ганьба!
    part of me

Офтоп:
    Ответ Сообщение от pokemon Посмотреть сообщение
    , но его че то никто не банит.. вот так у нас двойные стандарты даже тут, а еще на власть сетуют!!! ганьба!
    По-перше, ознайомтесь з правилами, там чітко написано, як повідомляти про порушення.
    По-друге, сируни було використано не у відношенні до учасника форуму, а у відношенні до інших боксерів.
    Щодо кличкофоба, то хотілось би взнати, що в цьому слові когось ображає? Може ви не розумієте, що це слово означає, то скористуйтесь словником.
    а шо тут песать?

erazer, понял? теперь вместо обычных матов-ругательств придумывай свои и обзывайся сколько хочь, это на форуме можно!
+ Ответить в теме
Страница 21 из 39