Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Все записи дневника

 1. шрифти

  18.05.2012 в 20:43 (У лісі-лісі темному...)
  плотно підсіла на інфографіку

  Категории
  Без категории
 2. Abuse team від Отара Довженко

  12.05.2012 в 16:40 (Повний Армагедець)
  Текст річної давності, але мені сподобалося. Обережно, в тексті матюки

  Abuse team

  Будь-яка цензура ґрунтується на вірі людини в абсолютність власної правоти

  Цензура, цензура... Ніхто ж не забороняє взяти водостійкого маркера й написати собі на лобі слово з трьох літер. Наприклад, «хуй».

  А потім із цим словом на лобі піти на вулицю гуляти. Звісно, якщо вам трапиться пильний наряд міліції, можете опинитись у відділку за хуліганство.
  ...
  Категории
  Без категории
 3. Сайт-вишиванка

  08.05.2012 в 00:16
  Я постійно стежу за творчістю цікавого українського веб-дизайнера Богдана Гдаля. Кожна наступна його робота залишає в мене тільки приємні враження. Його сайти приємно вражають і увагою до деталей, і кольоровими рішеннями.

  Остання ж його робота, сайт творчої майстерні Олександра Теліженко, стала першим сайтом (в крайньому випадку для мене) який був, в прямому значенні цього слова, вишитий на тканині. Є кілька технічних недоліків, про які я вже повідомив Богдана, але робота дуже гарна ...
 4. О ПГМ

  04.05.2012 в 14:19 (Повний Армагедець)
  Когда мне было 24, умер мой дед. Он был нерелигиозным, жена его умерла задолго до этого. Хоронить пришлось мне, т.к. родители в это время как назло были в командировке, из которой вернуться не могли (они оба работают в фирме отца).
  Сначала я столкнулся с непониманием в похоронном бюро, когда сказал, что отпевание не нужно. Затем было прощание в морге; т.к. близких родственников не было (приехало около 30 человек, из которых я только трех видел до этого когда-либо), то никаких истерик не было. ...
  Категории
  Без категории
 5. 20.04.12

  21.04.2012 в 15:50
  Теги: фото
  Категории
  Без категории
Страница 51 из 160