Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life

Комментарии к дневнику

 1. Dracon -
  Аватар для Dracon
  Ответ Сообщение от Karen
  Це нова форма спілкування.
  Видання Buzz.ie - https://www.buzz.ie/weird/thai-milli...aughter-319371

  Мільйонер з Таїланду пообіцяв нагороду чоловікові, який одружиться на його молодшій доньці

  Власник однієї з найбільших в Таїланді плантацій дуріана Арнон Родтхонг (Arnon Rodthong) стверджує, що має намір передати бізнес своїй донці Карнсіті (Karnsita Rodthong), однак спершу хоче видати її заміж. Про пошук відповідного нареченого мільйонер оголосив в соціальних мережах.
  Претенденти на руку і серце Карнсіти повинні бути старанними і працьовитими, не вживати наркотики, не грати на гроші і розбиратися в розведенні дуріана. Родтхонг обіцяє заплатити майбутньому зятю 10 мільйонів бат (€275,000). Крім того, пара успадкує його дуріановий бізнес, вартість якого оцінюється в мільйони доларів.
  Як пише видання, протягом одного дня мільйонер отримав сотні заявок.Переможець буде визначений на турнірі, який пройде 1 квітня. У чому саме змагатимуться потенційні наречені, поки не оголошено.
  Карнсіта запевняє, що затія батька не викликає у неї заперечень. "Я не вибаглива, - зазначила вона. - Я тільки хочу чоловіка, з яким можна буде ходити на вечірки і робити селфі. Я сама не дуже красива, тому зійдуть будь-які зовнішні дані".
  • |
  • permalink