Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

...

 :: Lilit

Оценить эту запись
09.03.2010 в 01:56 (1991 Просмотров)
Я знаю, что такое влюбленность: это сон без кошмаров, нежные поцелуи, круглые сутки волшебного настроения, заброшенная работа, позабытые дела, свет впереди тоннеля и зарядка по утрам…

Я знаю, что такое любовь: это эго, полностью растворившееся в чем-то еще малознакомом, сладкая дрожь по всему телу от простого прикосновения, беспрерывные телефонные звонки и смски, состояние уверенности в себе, растрепанные волосы по утрам, голос, от которого по всему телу мурашки…

Я знаю, что такое разлука: это боль, которая постепенно начинает затмевать смысл жизни, кофе вперемешку с коньяком и снотворным, слезы в подушку, вечно опухшие глаза, это желание поселиться на необитаемом острове. Презрение к себе и ненависть к воспоминаниям…

Я знаю, что такое одиночество: это разбросанные в беспорядке вещи, безумно - философские записи в дневнике, свеча с полуистлевшим фитилем, надкусанный кусочек шоколада, без перерыва работающий телевизор и чувство холода внутри…

Я знаю, что такое ненависть: это невероятная работоспособность, какие-то слишком умные книжки, аккуратный маникюр и новая прическа, бесконечные поездки по третьему кольцу и разговоры с самой собой на сугубо отвлеченные темы и желание отомстить…

Я знаю, что такое безразличие: это заброшенные в дальний угол фотографии, стертый номер телефона, теперь уже всегда имеющееся при себе таблетки валерьянки, легкая раздражительность, циничная улыбка при встрече и никому не нужный вопрос: «Как дела?»…(С)


С 8 Марта Меня...

Обновлено 11.03.2010 в 01:37 Lilit

Категории
Без категории

Комментарии

 1. rust -
  Аватар для rust
  А может быть чувствовать, лучше чем знать?
 2. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  "Ти дуже сумна. Нікому не потрібні сумні дівчата! Посміхнися!..."
  (с) "Зів'ялі квіти викидають" І.Роздобудько
 3. nickeler -
  Аватар для nickeler
  Лайт ти не прав! я тоже грусна, ти ж мене не викинув! Просто ще не час!
  Ліл, "вашу б енергію в мирних целях" - прочитала таке от сьодня. Сподобалося. Чого і вам бажаю! С прошедчим!

  ПС: ненависть дуже складна штука. я не думаю, що воно придатне для того, аби бути осягнутим. я от христьянство думала шо ненавиджу, але більше сприймаю як забавну цацку для замучування моску. людина слабка по суті, їй треба шест шоб триматися. а самому хріново. тримайтеся за свої емоції.
 4. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Нік, друзі - одне, а потенціальна кохана людина - зовсім інше.
  Друзі тебе хавають різною, бо люблять за різність, бо знають, яка ти можеш бути і весела, і сумна. А потенціальна друга половинка, проходячи повз тебе по вулиці, навряд чи зверне увагу на пригнічену, забиту життям і сумну напівлюдину - провєрєно:)
  Як там у Лесі Українки - ... я буду крізь сльози сміятись! Жити буду - геть думи сумні! Треба так і робити))) ТРЕБА!
 5. Olio -
  Аватар для Olio
  Шоб не плакать- я сміялась (с). Практитчно девіз. Кому важко - тримайтеся!!!!
 6. zashtrihovana -
  Аватар для zashtrihovana
  Э, Лайто! А как же традиционные знакомства на мосту под дождем, когда девушка уже прямо прыгает через три минуты, а тут к ней подшагивает Он и все резко хорошо?
  Ты шо? Фильмов не смотришь?
 7. nickeler -
  Аватар для nickeler
  ну так друзі вони ж не з луни попадали! в когось вже єсть, в когось ше будуть... воно устаканюється синхронно з тим, як по паспорту мотають роки. хотя мислі о том "жизнь фігня і я в цім жисті ніхто" відвідують башку в любом віці. тоді начинаю жаліти шо мені не "тринадцятий минало", бо якось глупо такі мислі пропускать через файєрвол коли тобі четвертак... в людей в такім віці "сірйозна жисть" - муж, холодільнік, тілівізор, стіралка, двоє дітей. а ми тим часом тут "плюшками балуємся"
 8. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Заштріх, я канєшно наївна, але не настільки, щоб у кожному хлопцеві, якому срочно нада узнать, сока врємя, - а на мостові тільки ти одна, бачити ЙОГО :) Може він навіть допомогти тобі згодиться - дати пінка, щоб ти не мучалася, не вагалася і швидше вниз сторчма полетіла)))

  Тому все таки он ми з Оліо дійшли висновку - треба посміхатися, хоч як би важко не було) Все нафіг, одна я богіня! :))
 9. черешня -
  Аватар для черешня
  А я абсолютно не згодна з тим виразом Лесі Українки.
  Підміняти емоцію на полярно протилежну?! І куди дінеться негативна? Вона ж не зникне, трансформується в якийсь комок, знайде собі куток всередині і житиме там. Натомість можна було виплакати коли воно доречно. Я б назвала сміх замість плачу шляхом до шизофренії. Мене взагалі лякає така неадекватність, коли люди на якусь печальну ситуацію реагують сміхом.
  Інша справа, що в Лесі була така ситуація із здоров"ям, що плач-не плач, а воно не допоможе...
 10. nickeler -
  Аватар для nickeler
  а мене всуціль позитивні люди напрягають. я таких знаю мало, але то є щастя, шо їх небагато.
 11. aneisha -
  Аватар для aneisha
  шось ви про таке триндите...
  людина завше знайде своє місце і своїх друзів-любих-коханих, коли буде сравжньою. читай собою.
  а емоції - це така штука, шо її не завжди можна використать за призначенням. а використовуючи, наприклад сміх, замість сліз немає гарантії, шо сльози залишуься непоміченими.
  Нік, прям мислі прочитала... в мирних би целях... жалько...
 12. Olio -
  Аватар для Olio
  Натомість можна було виплакати коли воно доречно
  раніше я взагалі вважала сльози виявом слабості (а її я проявляти ой як не люблю...) та в один певний момент зрозуміла для себе, що сльози таки лікують (але все одно не привселюдно і в обмежених кількостях:)) а так, "Улыбайтесь, господа, улыбайтесь!"(С)