Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
RSS лента

Параолімпійці безхатченки, та реакція місцевої влади

 :: Denys_Sobol

Оценить эту запись
11.04.2013 в 11:25 (6547 Просмотров)
Доброго дня!
Хочу поділитися ситуацією в якій я опинився.
Мені 26 років, народився і мешкаю з своєю сім'єю в Полтаві.
В 5 років отримав травму ока, після чого майже повністю сліп на одне око, та значно погіршився зір другого.
З 10 років займаюсь спортом.
Являюсь членом параолімпійської команди України з академічного веслування.
На параолімпіаді у Лондоні, в 2012 році, наш екіпаж четвірки з стерновим, в запеклій боротьбі з китайцями, виборов бронзу.
Наразі являюсь бронзовим призером, кавалер ордену "за заслуги" третього ступеню, нагороджений почесною грамотою кабінету міністрів.

Проживаю з сім'єю з 10 чоловік в приватному будинку житловою площею 26 квадратні метри. Склад сім'ї: я, мати (інвалід 2 групи), брат 22 років (студент), сестра 5 років, та двоє менших братів півтора роки і 6 місяців, а також старенькі дідусь з бабусею. Будинок в якому ми проживаємо був куплений в кредит. Грошей що отримує сім'я ледь вистачало на їжу, не те що оплати по кредиту. Мати робить на четверть ставки, я на півставки, бабуся з дідусем отримуюсь молу пенсію. Тож якщо б я не став презером параолімпіади, я б став бомжем, разом з сім'єю без даху над головою. А це дуже сильна мотивація! Призових коштів за третє місце вистачило аби платити по кредиту, але не більше. Проте жити на двох квадратних метрах на людину, чесно кажучи, не зовсім зручно.

Вчора був показаний сюжет в новинах ТСН, по один плюс один:
http://youtu.be/DoUR_YPLRDU

Реакція місцевої влади не забарилась.
Вже о 9 годині наступного дня, після виходу сюжету, нам надійшов дзвінок, представилися "обласна служба по ділам дітей".
Сповістили що до цією проблеми вже підключена прокуратура., і наразі ставиться питання про те щоб відібрати в нас неповнолітніх дітей.
Категории
Без категории

Комментарии

Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
 1. nickeler -
  Аватар для nickeler
  нічого собі, вирішення проблеми!
  Lera и Sir_2006 нравится это сообщение.
 2. rasta-koy -
  Аватар для rasta-koy
  Сомневаюсь, что отберут. С какого это перепуга?
 3. nickeler -
  Аватар для nickeler
  rasta-koy, бо умови не відповідають нормам. в нашій країні все можливо, а сюжет по центральних каналах наступив комусь на хвіст.
  Sky и Sir_2006 нравится это сообщение.
 4. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  Мабуть, я буду ужасна і фуфуфу, але нашо мати-інвалід 2 групи народжувала оцю останню дитину? 5 дітей. Житла нема. Старі батьки. Сама інвалід. Дописувач теж інвалід по зору. Чесно, я не розумію.
  Це така була стратегія? Народити якомога більше дітей, а там може і житло дадуть? Бо у мене завжди виникає саме ця думка, коли читаю подібне.
  Dima0011, kobieta, Sky и 1 другим нравится это сообщение.
  Обновлено 11.04.2013 в 12:09 laithemmer
 5. erazer -
  Аватар для erazer
  Прозвучит, может быть, бесчеловечно и все такое, но тем не менее: нафига рожать кучу детей, если негде элементарно жить? Я вот этого не понимаю.
  Расскажите: зачем люди заводят по 5 детей, когда их кормить нечем и жить негде?

  По поводу гос-ва: я не знаю лично ни одного человека, которому бы гос-во чем-то помогло. По-моему, на него в принципе не стоит рассчитывать.
  Sir_2006 нравится это сообщение.
 6. nickeler -
  Аватар для nickeler
  laithemmer, знаєш, у мене теж виникає така думка, коли люди не знають куди себе притулити. але коли люди борсаються і мають право на житло (зокрема, переможці олімпіад, це реальний рівень!), то вирішувати питання головного болю гільйотиною несправедливо. тим більше, я знаю цю родину. і повір, вони неслабо борсаються. при тому всьому, що їм сиплеться на голову, вони позитивно дивляться на життя. реально, є чому повчитися.
  плюс, я пам"ятаю, як міська влада два роки тому піарилась на квартирах для афганців, типу - ми дали ветеранам Афгану аж цілих три квартири в військовому авіамістечку. і на той момент ніхто не сказав, що ці квартири після пожежі в під"їзді.
  тут схожі методи вирішення ситуації. а потім ще зроблять родину винуватою, що от, нехороші які. але це люди з великим серцем.
  Sir_2006 нравится это сообщение.
 7. nickeler -
  Аватар для nickeler
  в тему http://podrobnosti.ua/podrobnosti/20...05/886155.html
  зате при можливості ніхто не упустить моменту похвалитися - бачте, які в нашім місті параолімпійці здібні і толкові. а по ділу - палець об палець не поворушать
 8. laithemmer -
  Аватар для laithemmer
  nickeler, та хай як вони борсаються, я не про те. От шо заважало лишитися з двома дорослими дітьми? У вас є де жить? Є на шо кормити дітей? Завіщо мати свідомо прирікає своїх дітей на ніщєбродство?! Я не розумію! Завіщо вони будуть відчувати на собі всю безнадійність нашого життя з самого малечку? Завіщо їм знущання однолітків і комплекси?
  Параолімпієць? Чудово! Я його вітаю! Він молодець! Дійсно. Навіть здорові люди не роблять таких досягнень, хоч і можуть. І якшо йому шось причитається, то звичайно ж треба за своє боротися. Але!! це не знімає відповідальності з матері, хіба ні?
  Поясніть мені, блск.
  Dima0011 и Sky нравится это сообщение.
 9. nickeler -
  Аватар для nickeler
  laithemmer, якщо автор захоче щось пояснити, нехай це зробить сам. без згоди на публіку чуже не виноситиму.
 10. Sky -
  Аватар для Sky
  Лайто, підписуюсь під кожним твоїм словом. А щодо тих, кому наступили на хвіст - нашо їм паралімпієць, якщо у них куча бєдних родствєнніков, яким тре' житло. Отакі от пироги з котятами.
 11. Lera -
  Аватар для Lera
  Ответ Сообщение от erazer
  Расскажите: зачем люди заводят по 5 детей, когда их кормить нечем и жить негде?
  а зачем не заводят, когда есть чем кормить и есть где жить?
  Хотят детей вот и заводят, имеют право.
  А имеют ли право при этом чего-то требовать от гос-ва: да, имеют. Ведь это государство плачется о "демографичний крызи", это государству нужна рабочая сила и солдаты. Назвалось государством - обеспечивай
  Denys_Sobol нравится это сообщение.
 12. Lera -
  Аватар для Lera
  Ответ Сообщение от laithemmer
  Завіщо мати свідомо прирікає своїх дітей на ніщєбродство?!
  никогда не знаешь - где найдёшь, где потеряешь. Можно "свидомо" рожать в достатке и обеднеть/обанкротится/разорится. Можно родится в нищете и выбиться в люди.
  nickeler и rasta-koy нравится это сообщение.
 13. Denys_Sobol -
  Аватар для Denys_Sobol
  laithemmer, erazer, я пишаюся тим що в мене велика родина. І я разом з сім'єю борюсь за достойне життя. Борюсь за виконання законів не лише стосовно певного прошарку населення (депутатів/олігархів/чиновничків) а для всіх! Існує постанова президента, що стосується поліпшення житлових умов призерів олімпіади/параолімпіади чемпіонатів світу. В більшості містах нашої країни ця постанова виконується. Але наше місто не з їх числа.

  Мене дивує Ваше ставлення до проблеми! Я щиро радий що житлове питання в вас не повстає. Мабуть ви вибрали успішну професію, життя склалося набагато краще. Але чому ви вирішили що я в вас щось прошу? Що до мого матер'яного статку, це питання наразі не постає. Є призові, очікуємо на підписання наказу на призначення стипендії. На хліб з маслом вистачає. Є питання що до житла. На вирішення цього питання залишка з премії не вистачить ніяк. Проте є постанова президента, є неадекватне ставлення до цієї постанови місцевої влади. Ось в цьому питання!
  nickeler, кетя, Sky и 1 другим нравится это сообщение.
 14. erazer -
  Аватар для erazer
  Я лично не говорил что ты у меня что-то просишь. Перечитай.

  Мне непонятно зачем рожать 5 детей - заведомо зная что жить негде, обеспечивать тем самым страдания детям с самого детства, и обвинять в этом государство и чиновников.
 15. erazer -
  Аватар для erazer
  Ответ Сообщение от Lera
  никогда не знаешь - где найдёшь, где потеряешь. Можно "свидомо" рожать в достатке и обеднеть/обанкротится/разорится. Можно родится в нищете и выбиться в люди.
  Это все лирика: "если бы, да ка бы". Здесь же заведомо по условиям задачи известно, что жить негде - зачем тогда свою семью гарантированно обрекать на подобные проблемы?
 16. erazer -
  Аватар для erazer
  Ответ Сообщение от Lera
  а зачем не заводят, когда есть чем кормить и есть где жить?
  Хотят детей вот и заводят, имеют право.
  Тогда о чем сопли? Пусть живут и радуются.

  А имеют ли право при этом чего-то требовать от гос-ва: да, имеют. Ведь это государство плачется о "демографичний крызи", это государству нужна рабочая сила и солдаты. Назвалось государством - обеспечивай
  Тогда к чему эти темы на форуме? Пусть и пишет государству. Непоследовательно. Сделали свой выбор сознательно - наслаждайтесь.
 17. erazer -
  Аватар для erazer
  ...можно завести тогда 25 детей и еще 40 взять из детдома. Жить все вместе в старом сарае на 10 квадратов. Чтобы не было ни воды, ни электричества, вообще нифига. И чтоб не работал никто.

  И "пышатыся"!

  Имеют право люди? Имеют - никто не спорит.

  Является ли это преступлением по отношению к детям (как к собственным, так и к приемным)? Вопрос к законодательству. Но на мой личный взгляд - да, однозначно. Нечем здесь "пышатыся".

  Пышатыся можно когда все твои 5 детей могут получить образование, выросли Человеками и т.д. А это фигня какая-то. Нравится - имеют право, пусть развлекаются, конечно. Но IMHO - это полная неадекватность.
 18. Lera -
  Аватар для Lera
  Ответ Сообщение от erazer
  Тогда к чему эти темы на форуме? Пусть и пишет государству
  А зачем ВСЕ темы на форуме?

  Потрібна допомога! - так у нас бесплатная медицина - пишите государству
  Мамай - сами выбирали, зачем эта тема на форуме
  Що зараз волає у Ваших колонках? - а нах. кому интересны ваши колонки
  ПриватБанк - к чему эта тема? пишите в приватБанк
  и те. де. по всем темам
  Merry Corpse и Sir_2006 нравится это сообщение.
 19. erazer -
  Аватар для erazer
  Ответ Сообщение от Denys_Sobol
  Мене дивує Ваше ставлення до проблеми! Я щиро радий що житлове питання в вас не повстає. Мабуть ви вибрали успішну професію, життя склалося набагато краще.
  Ты не путай. Одно дело когда в жизни пришгла черная полоса и жизнь дала трещину. Другое совесм дело - изначально ничерта не иметь, значть что ничего лучшего не будет, и нарожать кучу детей, чтобы потом страдать всем хором.
 20. nickeler -
  Аватар для nickeler
  Ответ Сообщение от erazer
  Тогда к чему эти темы на форуме?
  єсть таке поняття, як залучення уваги громадськості. стукайте - і Вам відкриють.
  просити у держави - це "Здрасті, я Вася, не працюю, дайте грошей"
  а коли ти маєш на щось право, але не можеш його реалізувати, це із іншої площини. грубше кажучи, Ви виграли в лотерею, а Вам не видають виграш, кажуть неположено! та ще й забирають у Вас щось. як то податкова зробила з тенісисткою
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя